Ameliyat izleri

Gogusumde enfeksiyon var o bolgeyi alicaklar gerci kucuk bir iz olacak ama ben ize degil orada olusabilecek bosluga takmis durumdayim.belki buda benim bahanem olur :))

Gecmis olsun simdiden bu arada hazir ameliyat oluyirken diklestirme falanda yaptrabilirsin hic acisi falan biseysi yok :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sen kendi görüntüne takarsan eşin de illa ki takar ama sen kendinden emin olursan bence eşin görmez bile o dikişleri.
Ben erkeklerin bizim kadar takıntılı olduklarını düşünmüyorum, evli arkadaşlar daha iyi bilirler gerçi...

Bu konuda hem fikirim seninle ama elimden bisey gelmiyo takintiliyim ; (

Esin sıkıntı yapar mi yapmaz mi bilmem ama contractubex yada scarex jel var kullanabilirsin

cnm benımde ıkı bacagım 2.derece derın şeklde yandı ve ızler kaldı çok rahatsız oluyorum psıkolojım alt ust oldu ..fakat benımkı yenı 1 ay olacak..sonuçta her ıkısı yara izi belkı tavsıye olur dıye sölim dedim ..benim göründüğüm plastık cerrahı epiderm yara ve yanık tabakası önerdi bana..hatta her türlü amelıyat ızlerınde buyuk oranda skar oluşumunu buyuk ölçüde belısız hale getırdıgını anlattı..benımkı yanık ızı gerçi ama yınede aldım şimdi reklam olmasın dıye linkini yollamayım fakat google a epiderm yara ve yanık bandı dersen çıkıyor..bu ürün 1 sene öncesıne kdr olan yaralara ve izlere etkılıymış..birde contraxtubex jel kullandınmı acaba?

ben iki ez makromasti ameliyatı oldum izler beş yılda azalıyor ama hızlı geçsin dersen sülük tedavisini öneririm bende 3 yıl sonra ikinci ameliyattan sonra apse yaptı estetisyenler küçük cerrahiyle temizleyelim dediler şeklini bozmamak için sülük tedavisine başvurdum akıntı geçti 1. seansta ikinci seansıda yaptım ama iz için de sülük kullanılıyormuş troid için de göğüslerimdeki apseden memnun kaldım çünkü küçük cerrahide ameliyatla hem şekli bozulup hem de apse temizlenemeyebilirdi şimdi bi sonraki seansım eylülde izlerin üzerine koydurmayı düşünüyorum kullanan olarak tavsiye ederim

Ne guzel soyledin oyle keske bende senin gibi dusunebilsem :) dusardan boy endam olarak ilgi ceken biriyim ama icimi gorseler catlak dikis izleri fapan :KK43: gerci cok dikis izim yokta catlaklarla birlesince kotu bi arkadasimda esin begenmeyebilir demisti odur budur cok takar oldum

aman ne takıyosn cnm önmli olan kafaların uyuşması sevmesi sayması seni dikiş izlern yada çatlakların için sevmickse hiç sevmesn daha iyi bnce

Evliyim esim cogu erkege gore daha sekilcidir bende yeni ameliyat oldum baska bir bolgeden su an bebek gibiyim hicbiseyi kendim yapamiyorum benim dikislerim kapanmadi ilk gordugumde aglama krizi geldi ben iki cm lik dikis beklerken 6-7 cm lik dikis olmus, ama ameliyattan sonra agri cektigim icin izleri pek aklima getiremedim, antibiotigi duzenli kullanip c vitaminli beslenmeye calisiyorum, yani uzattim ama benim esim bile bu kadar sekilci iken ( bi kilo alsam soylenir) o bile laf edip utandirmiyor beni. Bu arada bende gogus kucultturme ameliyati yaptirmak istiyorum zor mu iyilesme sureci

Evliyim esim cogu erkege gore daha sekilcidir bende yeni ameliyat oldum baska bir bolgeden su an bebek gibiyim hicbiseyi kendim yapamiyorum benim dikislerim kapanmadi ilk gordugumde aglama krizi geldi ben iki cm lik dikis beklerken 6-7 cm lik dikis olmus, ama ameliyattan sonra agri cektigim icin izleri pek aklima getiremedim, antibiotigi duzenli kullanip c vitaminli beslenmeye calisiyorum, yani uzattim ama benim esim bile bu kadar sekilci iken ( bi kilo alsam soylenir) o bile laf edip utandirmiyor beni. Bu arada bende gogus kucultturme ameliyati yaptirmak istiyorum zor mu iyilesme sureci

Insallah canim ya :KK43: bn iki ameliyat oldum biri silikon bide kucultne diklesturme biraz karisikti yani :) buyultmede i kadar acilar cektim anlatamam 15 gun yataga kitlenmistim oturup kalkamiyodum bile ama kucultmeyi oldugumda sok oldum ameliyattan sonra kendim giyindim falan diyorum niye acim yok bi is var bunda :) anliyacagin kucultmede hic sikintim yoktu hatta ertesi gun tek basima alisverise ciktim pansumanli falan :) sadece dikislerim biraz sizlamisti oda o kaar azdiki agri kesici kulllanma ihtyaci bile hissetmedim

Dert etme izlerini
Erkekler mükemmel mi onlarında çatlağı oluo ameliyat izi
Her kusuru olan sorun etseydi kimse evlenemezdi

çatlaklar için ve ameliyat izleri için yapılabilecek hiçbirsey yok tedavisi yok yani olsa ben çoktan bulmustum :) baya araştırmıştım. ben de var apandis ameliyatı izi ve göbegimde çatlaklar :/ kilo alıp vermek yüzünden demiycem yapı meselesi benim çogu arkadaşım kilo aldı verdide ama gram çatlakları yok benim cildim çatlayan cinsten :) velhasıl o izlerden ben dövme yaptırarak kurtuldum estetik duruyor hemde çok hoş bence çatlak görmektense hoş bir dövme görmeyi tercih ettim , sanada tavsiye ederim bu şekilde psikolojik olarak hem takmazsın ben artık takmıyorum , aklına yatarsa da mutlaka iyi bir dövmeci ustası olsun steril temiz ortam olsun.. geçmiş olsun :KK34:

çatlaklar için ve ameliyat izleri için yapılabilecek hiçbirsey yok tedavisi yok yani olsa ben çoktan bulmustum :) baya araştırmıştım. ben de var apandis ameliyatı izi ve göbegimde çatlaklar :/ kilo alıp vermek yüzünden demiycem yapı meselesi benim çogu arkadaşım kilo aldı verdide ama gram çatlakları yok benim cildim çatlayan cinsten :) velhasıl o izlerden ben dövme yaptırarak kurtuldum estetik duruyor hemde çok hoş bence çatlak görmektense hoş bir dövme görmeyi tercih ettim , sanada tavsiye ederim bu şekilde psikolojik olarak hem takmazsın ben artık takmıyorum , aklına yatarsa da mutlaka iyi bir dövmeci ustası olsun steril temiz ortam olsun.. geçmiş olsun :KK34:

Dovme yaptracagim son sey hem yaptrmaya kalksam tum govdemi kapsiycak birsey olmali:KK70:

Dert etme izlerini
Erkekler mükemmel mi onlarında çatlağı oluo ameliyat izi
Her kusuru olan sorun etseydi kimse evlenemezdi

Bencede haklisin ama hep kadin mukemmel olmak temiz olmak bakimli olmak zayif olmak zorunda :banghead:

Bencede haklisin ama hep kadin mukemmel olmak temiz olmak bakimli olmak zayif olmak zorunda :banghead:

Erkekte zorunda
Sen mis gibi olucan adam kokarca olarak yatağa mı girecek?
Herkesin bi kusura var kimisinin memesi küçük hatta yok gibi kimisinin kalça namına bişey yok erkek totosu gibi kiminin çatlağı var
Kiminin yara izi ameliyat izi var Ohoo bisüre şey

X