ameliyat olup da burnunda kemer kalan oldu mu?

nilsaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2009
120
3
şişlikler indikçe burundan neler çıkıo neler.. burnumda kemer kaldı ve dr geçmez dio. bir de burun ucum üst kısımdan baris büyük orası ödemli geçer dedi ama ne kadar geçer ki?geçio mu gerçekten? :KK43:

doktorunuz kimdi acaba ? kemer kismi ufak bi törpü islemi ile halledilir bence burun ucunun tam olarak inmeside 1 seneyi bulur diye biliyorum

Bende elimi burnumun uzerinde gezdirdigimde sanki kemer var gibi geliyo bugun sorcam bakalim

doktorunuz kimdi acaba ? kemer kismi ufak bi törpü islemi ile halledilir bence burun ucunun tam olarak inmeside 1 seneyi bulur diye biliyorum

bilmiyorum cnm ya dr hiç o kemeri alalım filan demedi. dümdüz bir burun sırtı olmayabilio dedi. burun ucum için de 1 ay sonra tekrar görmek istedi.

Bende elimi burnumun uzerinde gezdirdigimde sanki kemer var gibi geliyo bugun sorcam bakalim

cnm benim elime gelen bişi yoktu. bugün 37. günüm ancak o zaman ortaya çıktı. dr da estetikli burunlarda ele gelir ama dışardan belli olmas dedi benimki dışarıdan belli oluo valla. inşalah seninki kemer değildir. dra sor beni de haberdar et olur mu?

cnm benim elime gelen bişi yoktu. bugün 37. günüm ancak o zaman ortaya çıktı. dr da estetikli burunlarda ele gelir ama dışardan belli olmas dedi benimki dışarıdan belli oluo valla. inşalah seninki kemer değildir. dra sor beni de haberdar et olur mu?

şişlikten olmasın cnm o , bnm de revzyndn sonra öle bi şişti ki kemer var gibiydi daha çok yeni ameliyatın

şişlikten olmasın cnm o , bnm de revzyndn sonra öle bi şişti ki kemer var gibiydi daha çok yeni ameliyatın

inşallah öledir dicem cnm ama dr geçmez dedi. kemerini de geçtim ucu sanki başka birinin burnu.üstü başka ucu başka:KK43:

inşallah öledir dicem cnm ama dr geçmez dedi. kemerini de geçtim ucu sanki başka birinin burnu.üstü başka ucu başka:KK43:

canım nsl yani çok abartılı bir kemer mi ? doktorun kim ? çok abartılı değilse o kemer şişliktendir .. insanın nasıl canı sıkılıyor değil mi :KK43: benim bir tanıdığım da oldu ameliyat bir sene oluyor burun şekli güzel oldu boyutu falan ama ondada bariz bir kemer var geçen gün farkettim

resim koyabilir misin bir bakalım sende arkadaşlık teklifi yap bana benimkilere bak istersen revizyondan sonra resmen kemerim var gibiydi

Zuhtu Bey'e sordum o kemik olmazsa burnun tutmazki dedi :) bosyere ewham yapmisim galiba
Birde okadar guzel bi pozitif enerjisi warki herseyi unutturuyo

canım nsl yani çok abartılı bir kemer mi ? doktorun kim ? çok abartılı değilse o kemer şişliktendir .. insanın nasıl canı sıkılıyor değil mi :KK43: benim bir tanıdığım da oldu ameliyat bir sene oluyor burun şekli güzel oldu boyutu falan ama ondada bariz bir kemer var geçen gün farkettim

canım öle çok belirgin bir kemer değil. üst tarafta 1cm filan uzunluğnda hatta sağdan belli değilken soldan belirgin ama belirgin. ameliyat olduğunu ele verio gibi. valla çok cnm sıkıldı takmıodum ama dr geçmes deyince takmaya başladım.cnm şu burun ucum indikten sonra tekar koycam fotolarımı. bu haliyle çok çirkin çünkü.üst tarafı incecik altı çok kalın.hala çok sert umarım geçer.

canım öle çok belirgin bir kemer değil. üst tarafta 1cm filan uzunluğnda hatta sağdan belli değilken soldan belirgin ama belirgin. ameliyat olduğunu ele verio gibi. valla çok cnm sıkıldı takmıodum ama dr geçmes deyince takmaya başladım.cnm şu burun ucum indikten sonra tekar koycam fotolarımı. bu haliyle çok çirkin çünkü.üst tarafı incecik altı çok kalın.hala çok sert umarım geçer.

hmm benim burnumda olan sorunun aynısı sende olmuş ama benim 3 ay sonra falan belli olmaya başladı sol çaprazdan eğri ve burun ucum düşük duruyordu doğal isrediysek okadar da istemedik yani :S aynı doktora revizyon oldum 4 ay olacak nerdeyse şişlerin inmesini bekliyorum

nilsaaa sen reha yavuzere olmustun degilmi ameliyatini ?? gecenlerde bir topic okumustum doktoru iyi secin ben memnunum ama iyi arastirmak gerek diye acaba baskasiylami karistirdim ben ??

Aynen bende de var.Çok sinir bozucu.Resimlerimi koyucam aslında ama daha fazla sinir olmıyayım diye cesaret edemiyorum.

Twetty sana arkadaşlık teklifi gönderiyorum kabul edermisin, fotolarını görmek istiyorum.

nilsaaa sen reha yavuzere olmustun degilmi ameliyatini ?? gecenlerde bir topic okumustum doktoru iyi secin ben memnunum ama iyi arastirmak gerek diye acaba baskasiylami karistirdim ben ??

yok cnm karıştırmadın evet reha hocaya ameliyat oldum ama ben hala ona olduğuma pişman değilim. pişman olmak için henüz çok erken.dün gece baya geç saate kadar oturdum burnum öyle indi ki.inince görüntüsü çok faklı oluo. o kemer dediğim de azalıo gibi.

Aynen bende de var.Çok sinir bozucu.Resimlerimi koyucam aslında ama daha fazla sinir olmıyayım diye cesaret edemiyorum.

Twetty sana arkadaşlık teklifi gönderiyorum kabul edermisin, fotolarını görmek istiyorum.

Canım sen ameliyat olalı ne kadar oldu? Baya belirgin mi sende?dr ne dio? istesek törpülemezler mi acaba?

insallah git gide iner sislerin ve dahada memnun hale gelirsin cnm

kızlar bende amelyat olmadan önce kemer yoktu,dr. ne yaptı fazla kıkırdakmı çıkardı anlamadım,amelyat sonrası hafif bi kemer oluştu! kemerden sonra,burunucuma doğru bi çöküntü var.sonuçtan hiç memnun değilim.2.amelyatı olmaya çok korkuyorum,hadi daha beter olursan diye.

boyle seyler okudukca ameliyat olmaktan cekiniyorum, sonra cok basarili ameliyatlari gorup tekrar hevesleniyorum:), herkese cok gecmis olsun oncelikle, bir sey sormak istiyorum, burnunda kemer kalanlar acik teknikle mi kapali teknikle mi oldular? umarim her sey yoluna girer

X