Burun estetiği sonrası kemer görüntüsü?dr ödem kaynaklı diyor? (Fotoğraflı)

Baharın burnu efsane duruyor ya revizyon olsa da.. daha yeni ameliyat oldu. Bu kadar geniş ödem olmaz ya bir noktada kemik çıkıntı gibi olur sizin burun sırtını kapsıyor bence evet çok erken iki ay için ama çoğu zaman değişimiyor :/ doktorla gorusmeniz ne zaman
Bahar kim, hangi bahar soyadı ne? sonbahar gibi bir espri yapmayın lütfen :)

Yeni burnu buysa pek güzel olmamış bence. Ama bu eski burnu da olabilir tabii, siz daha iyi bilirsiniz. ben kendisini tanımıyorum.

Eklentiler

• 1713545258320.png
    1713545258320.png
    345,1 KB · Görüntüleme: 99
Yeni burnu buysa pek güzel olmamış bence. Ama bu eski burnu da olabilir tabii, siz daha iyi bilirsiniz. ben kendisini tanımıyorum.
Sizin paylaştığınız eski burnu yeni burnu bu bandajları yeni çıkardı bugünkü storylerinde paylaşmış harika olmuş. Pişmanlık içimi inanılmaz kemiriyor.. bugün başka bir dr ile de konuştum detayları müsait olunca yazıcam kısacası lokalle törpü olmazmış 1 yıl sonra revizyona girmem gerekiyormuş. Tabi tek atımlık kurşunum kaldığı için en iyi isimlerden birine gidip 10 bin eurolar falan bayılmam gerekiyor. Kendi doktorumla güven ilişkisi tamamen zedelendi

Eklentiler

• IMG_8216.png
    IMG_8216.png
    495,6 KB · Görüntüleme: 76
Son düzenleme:
Sizin paylaştığınız eski burnu yeni burnu bu bandajları yeni çıkardı bugünkü storylerinde paylaşmış harika olmuş. Pişmanlık içimi inanılmaz kemiriyor.. bugün başka bir dr ile de konuştum detayları müsait olunca yazıcam kısacası lokalle törpü olmazmış 1 yıl sonra revizyona girmem gerekiyormuş. Tabi tek atımlık kurşunum kaldığı için en iyi isimlerden birine gidip 10 bin eurolar falan bayılmam gerekiyor. Kendi doktorumla güven ilişkisi tamamen zedelendi
Etli görüntüsünden kurtulmuş ve Barbie burun istemediğini söyledi. Doktor iyi isimlerden biri zaten. ben burun ucunu fln çok beğendim şık bir burun olmuş

Psikolojim çok bozuldu nefes alamıyorum psikolojik destek almayı düşünüyorum ama randevular hep dolu 1 ay sonrasına veriyorlar bu 1 ayı nasıl geçireceğim fikrim yok dışarı çıkmak istemiyorum işe gitmek istemiyorum . İnsanlar bu ameliyata dünya para verdiğimi biliyor sanki arkamdan burnuna bak hala kemerli diye dedikodumu yapacaklarmış gibi geliyor sürekli ağlıyorum ailem sevgilim benden bıkmış vaziyetteler . Sürekli hala güzelsin takma kafaya diyorlar ama elimde değil . Üstelik doktorumla tüm iletişimi kesmiş durumdayım bunun sebebi de ben değilim kendisinin davranışları. Kanıtım olmadığı için karalama davasına konu olmaması adına anlatamıyorum bile. İletişimi kesmek zorunda kaldım tekrar geçebilmem mümkün değil yani yaptığı işin hesabını bile soramıyorum.
Ama en kısa zamanda kendisinin ismi ile konu açıp before after koyarak daha kısa ve öz şekilde anlatıcam diğer mecralarda da (ekşi sözlük vs) aynı şekilde. Suç olmayacak şekilde , cümlelerime dikkat ederek üstü kapalı olacak şekilde anlatıcam.

Üstad diye geçinen bu kişi eski burnumu %80 oranında aynı bırakabilmeyi başardı :) belki de öğrencisine yaptırdı bilemiyorum. Burada birisinin ameliyatları öğrencilerine yaptırıyor gibisinden bir yorumu vardı keşke o yorumu önemseseydim.

Dün başka bir doktorla görüştüm lokal ile törpü mümkün değil kıkırdakların şuan çok serttir giremeyiz ayrıca lokalle burun törpüsünden iyi sonuçlar alınamıyor hasta da ameliyat sırasında çok zorlanıyor revizyondan da bir farkı yok zaten dedi. 1 yıl sonra revizyon yaptır tek atımlık kurşunun kaldı lokal işine girme dedi. Burnumda sonradan kıkırdak kemik falan oluşması da söz konusu değil böyle birşey söylemedi bana. Kapalı ameliyatları herkesin iyi yapamadığını bu yüzden açık ameliyatın daha iyi olduğunu, kapalı ameliyatın kör olarak ameliyat etmeye benzediğini, açıkta ise burundaki herşeyin çarşaf gibi görüldüğünü söyledi. Kendisi de açık yapıyormuş. Kapalı ameliyatta başarılı olan 2 tane hepimizin bildiği ünlü isim saydı, kapalı yaptırılacaksa onlara yaptırılmalı gibisinden konuştu. Ama işte seneye bu ikisinden birine gitsem minimum 10 bin euro derler :) şimdiden para biriktirmeye başlamam lazım . Adamın beni düşürdüğü duruma bakar mısınız? Şeytan diyor malpraktis aç ama dekont da almamıştık yani elden ödediğimiz parayı nasıl ispatlarız bilmiyorum.

Kısacası bu doktor kapalı ameliyat olduğu için doktorumun burnumu görememesinden ötürü sonucun böyle olduğunu söyledi. Normalde yan profilden burun ucumun da bu şekilde görünmemesi gerekiyormuş, bunu söylerken anlamadığım teknik bir iki sözcük kullandı ama ana fikir bu. Yandan 1 mm kemer aslında doğallık katıyor, burun oyulduğunda estetik olduğu anlaşılıyor dedi ama benim kemerim 1 mm den fazladır bence :))
Sen 1 sene bekle sonra belki kendin revizyon istemeyeceksin böyle de kalabilir kendini bu kadar üzmene değmez önceki halinden bir kaybın eksin yok, önceden de güzeldin şimdi de güzelsin, güzeli daha güzel yapmak zor bir şey zaten dedi ( eski burnumu görmüştü daha önce görüştüğüm bir Dr)

Kaybım eski halime kıyasla görüntü olarak belki yok sağlık sorunum da yok ama verdiğim para olarak var. Dünyanın parasını verdim ve boşa gitti. Üstelik burun estetiği için 2 kurşunum varken son 1 kurşunum kaldı bu da bir kayıp bana göre. Yani revizyon doktorumu çooook çooook düşünerek seçmem , en ünlü isimlerden birine 10 bin euro civarı para dökmem gerekiyor çünkü riske girmemem gerekiyor. Üstelik revizyonda belki nefes alma yetimde azalma olacak, belki sağlık sorunum çıkacak. Oysa 1.ameliyatımda sonuç başarılı olsa bu risklere maruz kalmayacak olurdum, hem sağlıksal hem görüntü açısından güzel bir burnum olabilirdi

Eklentiler

• IMG_8264.jpeg
    IMG_8264.jpeg
    55,2 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_8266.jpeg
    IMG_8266.jpeg
    87 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_8265.jpeg
    IMG_8265.jpeg
    75,3 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_8263.jpeg
    IMG_8263.jpeg
    35,5 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleme:
Öyle mi. Benimki işte aynı bu kızın eski burnu gibi. Ya seninki de öyle olsaydı? Burnun en azından çok doğal, dikkat çeken hiçbir aşırı yanı yok ve o hafif kemere rağmen kalkık. Bence senin revizyonun o kadar pahalıya patlamaz. Çünkü burnuna çok az müdahale edilmiş, kıkırdak vs ekleme durumu da olmayacaktır. Eğer burnun çok değişse ve çok malzeme gitse o zaman yanmıştın. Tıpkı benim gibi.

Öyle mi. Benimki işte aynı bu kızın eski burnu gibi. Ya seninki de öyle olsaydı? Burnun en azından çok doğal, dikkat çeken hiçbir aşırı yanı yok ve o hafif kemere rağmen kalkık. Bence senin revizyonun o kadar pahalıya patlamaz. Çünkü burnuna çok az müdahale edilmiş, kıkırdak vs ekleme durumu da olmayacaktır. Eğer burnun çok değişse ve çok malzeme gitse o zaman yanmıştın. Tıpkı benim gibi.
Siz de mi burnunuzu yaptırdınız bu kızın eski burnu gibi mi yaptılar? Üzüldüm eğer öyleyse. :KK43: bu kız da öncesinde yine isim yapmış bir dr a yaptırmış burnunu ve şimdi revizyon oldu demek bu işler biraz da şans. Kimi devlette yaptırıyor mükemmel oluyor kimi de en ünlüsüne gitse fayda etmiyor.

Evet görüştüğüm dr da aynısını dedi büyük ihtimal yedek parça bırakmıştır şanslısın burnunu ellememiş pek dedi. Açık ameliyat olup sonuç kötü olsaydı işim çok zordu.

Görüntü de eğer artık bu şekilde kalacaksa kabullenebilirim sevmeye çalışabilirim ama daha 2.aydan böyleyse 6 ay 1 yılda daha da inmesinden korkuyorum 😢

Ama fiyat konusuna gelecek olursak bu ünlü üstad isimler (örn barış çakır gibi) burnum ne kadar çok müdahale gerektirmese de fix fiyat 10 bin € civarı isterler gibime geliyor, keşke dediğiniz gibi olsa burnumun durumuna göre uygun fiyat verseler ama nerde 😄 Gerçi ben de akıllanmadım galiba benimki de ünlü ve üstad (!) bir isim güya ama yaptığı burun ortada😄 Ama işte revizyon için herhangi bir doktora gitmeye de çekiniyorum açıkçası. Eğer istanbulda tavsiyeleriniz varsa alırım tabi seve seve

Bence de yüzünüz güzelliğiniz belli burnunuz da kusursuz olmayabilir ama bitik bir durumda değil millet 4. Kez revizyon falan oluyor maddi olarak diyorsanız evet çok yüksek paralardan bahsediyorsunuz ama son şansınız değil yine ben 3. Kez olmayı düşünüyorum mesela.. ✨ bu arada elden ödeme yaptığınızı bankadan para çektiğiniz gün ile ameliyat olduğunuz gün tarihleri üzerinden belki ispat edersiniz ya konuşmalar vs duruyorsa.

Bence de yüzünüz güzelliğiniz belli burnunuz da kusursuz olmayabilir ama bitik bir durumda değil millet 4. Kez revizyon falan oluyor maddi olarak diyorsanız evet çok yüksek paralardan bahsediyorsunuz ama son şansınız değil yine ben 3. Kez olmayı düşünüyorum mesela.. ✨ bu arada elden ödeme yaptığınızı bankadan para çektiğiniz gün ile ameliyat olduğunuz gün tarihleri üzerinden belki ispat edersiniz ya konuşmalar vs duruyorsa.
Çok teşekkürler🌸 nedense revizyon fikri bana hep korkutucu gelmiştir , herhalde burada okuduğum - kıkırdağım kalmadı nefes alamıyorum burnum daha kötü oldu - vs yorumlarından dolayı. Bir de o kadar para verip de ortaya revizyonluk bir burun çıkmış olması çok kötü hissettiriyor. Umarım sizin 3.cüsü de sonuncu olur ve tam istediğiniz gibi bir burna kavuşursunuz✨

Bir şekilde ispat ederiz de işte doktorlar maalesef hep birbirini tutuyor bilirkişiler de doktor olduğu için muhtemelen burnunda birşey yok, riskleri zaten kabul etmiştir vs kararı çıkacak, dava zaten seneler sürüyor süreci de çok yıpratıcı olacak.

Ona en büyük ceza burada ve diğer mecralarda ismini paylaşıp burnumu böyle yaptı diye before after paylaşmak olur. Hem suç kapsamına girmez hem de müşterisi illa ki azalacaktır.

ben sizin konunuzu takip ediyorum diğer arkadaşlara katılıyorum burnunuz en azından çok kötü bir halde değil içerde fazla kıkırdak alınıp çökme yaşanabilirdi nefesiniz bozulabilirdi biliyorum bunlar hep teselli gibi geliyor ama cidden bir noktada da daha kötüsü olmadığı için sevinip çözüm düşünmek psikolojinize iyi gelebilir diye düşünüyorum. ikinci görüş aldığınız doktorun kapalı ameliyat için önerdiği bir iki isim kimdi acaba merak ettim

Çok teşekkürler🌸 nedense revizyon fikri bana hep korkutucu gelmiştir , herhalde burada okuduğum - kıkırdağım kalmadı nefes alamıyorum burnum daha kötü oldu - vs yorumlarından dolayı. Bir de o kadar para verip de ortaya revizyonluk bir burun çıkmış olması çok kötü hissettiriyor. Umarım sizin 3.cüsü de sonuncu olur ve tam istediğiniz gibi bir burna kavuşursunuz✨
Bir şekilde ispat ederiz de işte doktorlar maalesef hep birbirini tutuyor bilirkişiler de doktor olduğu için muhtemelen burnunda birşey yok, riskleri zaten kabul etmiştir vs kararı çıkacak, dava zaten seneler sürüyor süreci de çok yıpratıcı olacak.

Ona en büyük ceza burada ve diğer mecralarda ismini paylaşıp burnumu böyle yaptı diye before after paylaşmak olur. Hem suç kapsamına girmez hem de müşterisi illa ki azalacaktır.
Evet dava süreci çok uzun ve yıpratıcı olur . Bilmiyorum bilirkişi kemerli burunda doktoru savunacaksa bu ülkede hak aranmaz.. ama ünlü olmasi ve çok para vermeniz benim bile canımı sıkıyor bir yolu olmali

ben de aynı sorunu yaşıyorum maalesef. 4. ayımdayım ve burnumda kemer oluştu. işin komik yanı estetikten önce burnumda kemer yoktu.
doktorlara 'doğal burun yapın' diye tutturmamak gerekiyor. bi de o kadar bıçak altına yatıyorum, burnumun estetik olduğunun belli olmasını isterim şahsen. öteki türlü sıradan bir burun oluyor.

Öncelikle burnunuz çok güzel olmuş. Malesef estetik işlemlerinde hayaller ve gerçekler farklı. Burnunuz küçük ve yüksek değil. Daha fazla oysa nefes problemi yaşayabilirsiniz. Benim doktorum bu işlemlerde belirli ölçülerde küçültebiliriz yoksa nefes sorunu yaşarsınız dedi. ancak kanatlara biraz ekleme yapıp daha kalkık bir görüntü olabilirdi. Ama bu halide harika kendinizi üzmeyin :)

ben de aynı sorunu yaşıyorum maalesef. 4. ayımdayım ve burnumda kemer oluştu. işin komik yanı estetikten önce burnumda kemer yoktu.
doktorlara 'doğal burun yapın' diye tutturmamak gerekiyor. bi de o kadar bıçak altına yatıyorum, burnumun estetik olduğunun belli olmasını isterim şahsen. öteki türlü sıradan bir burun oluyor.
Burnunuzun estetik olduğunun belli olmasını gerçekten ister miydiniz? Burnunun estetik olduğu bir kilometre öteden belli olan birisi olarak size böyle bir burnunuz olmasını asla tavsiye etmem. Herkesin içinde "burnun estetik mi" diye sorup sizi rezil etmeleri gerçekten hiç hoş bir tecrübe değil ve çok yıpratıcı. Bunu sormaları sizin burnunuzun normal görüntüden çıktığını ve sağlıksız bir durumu gösterir çünkü.

X