Ameliyatlı kaynana

Ağrısı olacak surekli yatilacak bir ameliyat değil menisküs ameliyati ayrica yaninda kardeşi ve yeğeni vardı yalniz birakmadim
İyi de nerden biliyosunuz ki ağrısı sızısı olmadığını herkes her bünye farklıdır.. sezeryana da çerez muamelesi yapıyolar ama 10 gün doğrulamadım 3 haftada kendimi ancak toparladım.. o yüzden basite indirgemeyin.. hasta kadın sizin gönlünüzü eğlemeyi düşünmüycekti bi de di mi?

Tamam kalk evi süpür çok çirkin ama siz de az eli maşalı değilsiniz hani

İyi de nerden biliyosunuz ki ağrısı sızısı olmadığını herkes her bünye farklıdır.. sezeryana da çerez muamelesi yapıyolar ama 10 gün doğrulamadım 3 haftada kendimi ancak toparladım.. o yüzden basite indirgemeyin.. hasta kadın sizin gönlünüzü eğlemeyi düşünmüycekti bi de di mi?

Siz bana eli.masali diyemezsiniz bu bir ağrısı olmadığını yatmak istediğini kendisi söylüyor buda iki

Aynen.Meniskuste kolay bir ameliyat değil bence,komşu teyze oldu,kaç ay iyileşemedi,iltihap aktı uzun zaman.Ama bir söz var,herkeste başkasındaki acıya katlanacak sabır vardır diye.Öyle olmuş.Tamam konu sahibini hoşlayıp beşlese iyi de,canı burnunda olan ameliyatlı insandır yani.Kol olsa bir nebze,o ayağın üzerine basmak kolaymı?

Kızlar merhaba,
Sizinle derdimi paylaşmak istiyorum.
Biz ayri sehirde annem ve kaynanam ise aynı sehirde yaşıyorlar
Kaynanam perşembe günü dizinden ameliyat oldu. Memlekete gittik.Perşembe hastanedeydik.cuma gittik cikarttik e e getirdik. Herseyini hazirladim yatağına götürdüm bir dunya misafir geldi hepsini ağırladım. Cumartesi yine kahvaltisi yatağa, bacağına buzu market alışverişi herseyini yaptim. Bakın dikkat ederseniz kendi annemde o memlekette olmasi a ve ayni yerde olmamıza rağmen ben asla gitmiyor hasta bakiyorum. Pazar oldu yine kahvalti hazirladim isi bitirdim oturdum sanki orda ben yokmusum gibi yatağın içinde gözlerini kapatıp yatıyor ama.asla uyumuyor ve demiyor ki bu kız yalniz tv açayım, ya da konusayim. Birden açtı gözlerini hadi kalkda.bi evi süpür dedi bAna bende kalktım biraz suratla evi supurdum bu daha göz kapalı yatmaya devam ediyor. Geldim yine oturdum ama birden ben anneme gidiyorum dedim şaşırdı ve bozuldu zaten eşimde sürekli anneme gitmemi durmak zorunda olmadığımı söylüyordu. Gittim eşime anlattim ağladım kendi anneme gectim. Aksam yemeğini benim annemde yiyecektik esimi arabayla almaya geldim daha eve girdim o kadar çok gelen giden oldu ki sen yokken zor ağırladılar dedi bende anında aaa ne güZel hepsi bi gunde çıkmış dedim. Oyle kalakaldi. Ayy neden beni çağirmadınız ben bakardım misafirlere dememi bekledi ama.demedim. suanda iki gun oldu ordan geleli nasılsın diye aramak asla içimden gelmiyor.

Siz olsanız napardiniz??
ben olsam gidip o kadar kalmazdım 1 2 ün sonra kendi evime dönerdim hele bana yüz vermiyorsa hiç umurum olmaz 1 gün bile kalmam kim bakarsa baksın

@Uslu-gelin o kadar bakıyorum biraz pışpışlasın diye beklemiş ama adı üstünde ameliyat
sezeryana çok basit bakıyorlar haklısınız ilk sezeryanımda 20 günde sor toparlandım

Sen görevını yapmıssın canım esın de destekcı sınır olmussun tabı olunmayacak gıbı degıl ama olsun sen yıne ara sor sonra yapmadın etmedın dıye uste cıkarlar.

cok guzel elinizden geleni yapmissiniz. ama takilmayacak seylere takilmissiniz.

ameliyat oldugunda gittiginize gore bunlar yapilacak seyler zaten. tv yi de kendiniz aciverin, kayinvalideniz ameliyatli haliyle sizin caninizin sikilmasini dusunemez.

ve basit demissiniz de sonucta bicak alti yani basiti olmaz.

daha oncesinden araniz iyi degilse bilemem ama normal bi kv gelin iliskisinde bunlar sorun olmamali.

Gidip esinize aglamanizi sacma buldum. Belki kadinin o an agrisi vardi ve uyumaya calisiyordu. Sizinle sohbet edecek hali yoksa siz de etmezsiniz olur biter. Kaynananin kara kaşina gözune bakmaya gitmediniz siz de herhalde ama laf gelmesin diye bakmaya gitmissinzdir.

Ben bile bu yasinda bu muameleye maruz kalsam kendim hallederim. Herseyi esinize tasiyor musunuz boyle?

Bizim akraba da gelin oldu. Hamileykn kv oturmaya gitmis. Neymis bizim kiza ac misin dememisler ac kalmis. Sanirsin mutfagin kapisini kilitlediler. Sormalarini gerektirecek uzaklik gidiyor bir sure sonra.
Sizde ayni sekilde acsaydiniz televizyonu.

Evden kacar gibi gitmissnz. Keske ben biraz anneme ugrayacagim buradaki isim bitti zaten deseydinz kimse size bisey diyemezdi. Ama amac evden hisimla cikip sikayet etmek. Tebrikler.

tvyi açmak istiyosan açarsın niye kaynanın açmasını bekliyosun. eşine niye ağlıyosun onuda anlamadım, kadın bişeyde dememiş. burdaki konularda genelde kaynanalar ggözyaşlarını silah olarak kullanır, ama burda sen kullanıyosun sanırım. annene gitmek tabiki hakkın, ama hasta varken orda olmalısın. aynı şehirde olmamıza rağmen asla anneme gitmiyorum gibi bi cümlede tuhaf.
sanki zorla gitmiş, zorla hasta baktırılmış gibisin. eşinde zorlamamış. durmak zorunda değilsin falan demiş. keşke dinleseydin eşini, 3 gün orda durmasaydın hiç.
kaynanın tek hatası kalk süpür demesi. daha kibar söyleyebilirdi sadece

hizmetini etmişsin tamamda sonra yaptığın yardımı kadının burnundan getirmişsin birde olmadı eşini yok yere annesine karşı doldurmuşsun. neymiş hasta kadın hanımefendiyle sohbet etmemişte tv yi açmamış ahhh ahh iyiki oğlum yok.
hem ben evi süpür dediğinede inanmıyorum. demiştir ama rica etmiştir gelen giden olur diye sen beş karış suratla yapmışsın.

tvyi açmak istiyosan açarsın niye kaynanın açmasını bekliyosun. eşine niye ağlıyosun onuda anlamadım, kadın bişeyde dememiş. burdaki konularda genelde kaynanalar ggözyaşlarını silah olarak kullanır, ama burda sen kullanıyosun sanırım. annene gitmek tabiki hakkın, ama hasta varken orda olmalısın. aynı şehirde olmamıza rağmen asla anneme gitmiyorum gibi bi cümlede tuhaf.
sanki zorla gitmiş, zorla hasta baktırılmış gibisin. eşinde zorlamamış. durmak zorunda değilsin falan demiş. keşke dinleseydin eşini, 3 gün orda durmasaydın hiç.
kaynanın tek hatası kalk süpür demesi. daha kibar söyleyebilirdi sadece
valla hep derim böyle insanlar yardım edecekse hiç etmesin. iki yardım ediyorlar sonrada sanki dünyanın yükünü kaldırmış gibi havalara giriyorlar.

bakacak kimsesi yoksa ve size de ekstra bi kötülük etmediyse ben anlamsız buldum tavrınızı. annenize gitmek tabi ki hakkınız ama bunu karşı atağa geçer gibi yapmanıza gerek var mıydı?

ayrıca gözünü kapatıyor umuyor demişsiniz. ee? kadın ameliyattan çıkmış dinleniyor olamaz mı?

tv açmadı demişsiniz, siz açsaydınız ya da telefonla oynasaydınız. konuşmadı demişsiniz saatlerce ne konuşacaksınız?

ayrıca eşin durmak zorunda değilsin demiş, kaynana da asla gidemezsin dememiş. kalkıp gitmişsin. buna rağmen niye gittin eşine ağladın anlamadım.
benim eltimde böyleydi kv azıcık öte git dese yanına bin katar ağlaya sızlaya kocasına anlatırdı. sonunda oğlu anadan nefret ettirdi. şimdi kaynım annesinin evine bayramdan bayrama gelir.ayıp yani günah.

ben kayınvalidenin emir verir gibi konuştuğunu da sanmıyorum buradaki tavrından ötürü.
aynen kadıncağız belki gelen giden olur düşüncesi ile evide süpürsen demiştir. buda vay efendim bana evi süpür dedi. ne olur elinemi yapışır. allah rızası için yapar insan kimse için değil.

benim eltimde böyleydi kv azıcık öte git dese yanına bin katar ağlaya sızlaya kocasına anlatırdı. sonunda oğlu anadan nefret ettirdi. şimdi kaynım annesinin evine bayramdan bayrama gelir.ayıp yani günah.

şurdaki konuların çoğunda gelinler haklı diyoruz da bi de karşı tarafı dinlesek... hey yavrum hey.

aynen kadıncağız belki gelen giden olur düşüncesi ile evide süpürsen demiştir. buda vay efendim bana evi süpür dedi. ne olur elinemi yapışır. allah rızası için yapar insan kimse için değil.

ayrıca yapmayacaksan yapma. hem yapıp hem surat asıp hem kocaya şikayet etmek ne ola ki?

X