ameliyatlıyken hapşurmak

aysa1985

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2010
728
0
arkadaşlar 3. günüm benm ameliyat olalı ve bi kaç kez hapşurdum bir sorun olurmu acaba yaaa :KK43: sizdede oldumu hapşurma..
bir sorum daha olucak burun ucum kandan kabuk gibi oldu bunu temizlemelimiyim yoksa hiç ellememeliyim benim gibi sorunlar yaşayanlar bilgisi olanlar yadımcı olabilirmi bana lütfeeennn :KK43::KK43:

hapşurmamak için ben ilaç kullanıyodum sanırım 10.cu günüme kadar hapşurmamıştım ama hapşurukende kendini kasmadan ağzını açık tutarak hapşurursan bişicikler olmaz

kanıda temizlemende fayda var bence kan kurudukça bakteri oluşmasını sağlayabilir

saol oskecimde nasıl temizlicem korkuorum biraz ya daha cok yeni ya ama cokta rahatsız edio kabuk gibi bunumn ucunda duruo

ılık suyla dikiş yerlerine ve burnunun içine değdirmeden pamula temizlesen bi zararı olmaz bence alt tarafı kurumuş kan ama dikişlere falan değdirme sakın

canım ben de ilaç kullanmıştım hapşurmamak için.Ama yine de bir kaç kez hapşurduğum oldu ilaç kullanmama rağmen.Çok şükür ki bişey olmadı.Öyle kendini sıkmadan hapşur,galiba bişey olmaz.En azından bana bişey olmadı:))O kan kurularınıda kulak çöpü ile temizle.Ben öyle yapıyordum.Fazla ilerilere sokmadan uç kısımları temizle.Hatta doktor bana bir krem varmişti.O kremi kulak çöpü ile iç kısımlara sürüyordum.3 Günlükken de uç kısımları o kremle temizliyordum.deneyebilirsin sen de..

eheueheu hapşurmanın alasını ben yaşadım 1 hafta atel ve silikon vardı bende 20 kere hapşurdum ama korkudan doktorumu aramıştım ne etcem ben hapşuruyorum dağalmasın burun diye :)))))))) doktorumda kasarsam sorun olacağını rahat rahat azım açık hapşurmaya çalışıyodum ama sen genede doktorunu ara sor istersen hee birde tuzlu su spreyi kullandım burun içindeki kabuklar kanlar vs.. temizlensin diye ara doktoruna danış bence geçmiş olsun

arkadaşlar 3. günüm benm ameliyat olalı ve bi kaç kez hapşurdum bir sorun olurmu acaba yaaa :KK43: sizdede oldumu hapşurma..
bir sorum daha olucak burun ucum kandan kabuk gibi oldu bunu temizlemelimiyim yoksa hiç ellememeliyim benim gibi sorunlar yaşayanlar bilgisi olanlar yadımcı olabilirmi bana lütfeeennn :KK43::KK43:

Hapşırmanın zararı olmuyor, benim de öyle olmuştu doktoru aradım sordum, temizleyebilirsin spreyle dedi, spreyle yumuşatıp kulak çubuğuyla temizledim ben de.

cnm agzını açıp rahat rhaat hapşur bşycikler olmas..ben günde 30 a yakın hapşuruyordum..hatta hapşuruk ilacıda verdi doktor ama işe yaramadı bende..zaten tampon içeride dikilili çıkması imkansız..
içinide temizle cnmmm kulak çöpünü ıslat temizle bşy olmas:)

saolun kıslar içimi rahatlattınıs ödüm patladı hapsuruorum diye :) temizleme olayınıda yavas yavas deniorum artık yapcas bişiler ..

ben terramycini kulak çöpüne sıkıp temilziyordum halada yapıyorum inanılmaz rahatlatıyor deniz suyu hiç kullanmadım ben her doktor birşey öenriyor sende bir sor istersen doktoruna

rica ederim canım bende çok kısa bir süre önce aynı seyleri yaşadığım için anlıyorum seni :KK66:

X