ameliyattan sonra burnum çok kanadı

crazy46

dilber-i rana...
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2010
801
5
dün ameliyat oldum bütün gece benim kanamam oldu. burnumdan . şu an burun deliklerim kan pıtıhtısıyla dolu tekrar kanayacak diye çok korkuyorum. benim gibi kanama geçiren arkadaşlar var mı?

dün ameliyat oldum bütün gece benim kanamam oldu. burnumdan . şu an burun deliklerim kan pıtıhtısıyla dolu tekrar kanayacak diye çok korkuyorum. benim gibi kanama geçiren arkadaşlar var mı?

canım çok geçmiş olsun
bende hiç kanama olmadı olanıda duymamıştım daha önce
doktorun ne diyo bu konuda
normalmiymiş kanaması

canım korkma benimde iki gün kanadı, hatta ağzımdan tükürdüm, çok açık oldu ama yaşadığım genizden geldi hep, 4 günüm burun içi jeli verdi doktorum onu kullanıyorum çk rahat nefes alıyorum diyemem ama iyiyim ikinci günü tamponu çıkardı dünya varmış oldum sana da çok geçmiş olsun

Canım ben de ameliyat olalı 5 gün oldu.ilk gün sızıntı şeklinde çok kanamam oldu.korkma bu normalmiş.bazıları bunu kusarak atarmış,bazıları burundan sızıntı aeklinde.benimle birlikte 6 kişi ameliyat oldu o gün.hepsi kan kustular diyebilirim.bir tek benim burnum kanadı ilk gün.sonra geçti korkma...

Canım ben de ameliyat olalı 5 gün oldu.ilk gün sızıntı şeklinde çok kanamam oldu.korkma bu normalmiş.bazıları bunu kusarak atarmış,bazıları burundan sızıntı aeklinde.benimle birlikte 6 kişi ameliyat oldu o gün.hepsi kan kustular diyebilirim.bir tek benim burnum kanadı ilk gün.sonra geçti korkma...

Canım peki kanama tanponlardanmı oluyomuş,tanponlar çıkarılırkende kanadımı,çok acıdımı,çünkü burnumun içi kurumuş kan pıhtısı dolu,bnm dr um bir hafta sonra çıkaracak tanponları,korkuyorum...

Bugün ikinci günüm
burnum kan pıhtısı dolu başım çok ağrıyor,çıldırıyorum.sendede pıhtı oldumu,tanponların çıktımı ,zor oluyomu
kanıyomu tekrar tanpon çıkarken.bnm tanponlar bir hafta sonra çıkcak...

Bugün ikinci günüm
burnum kan pıhtısı dolu başım çok ağrıyor,çıldırıyorum.sendede pıhtı oldumu,tanponların çıktımı ,zor oluyomu
kanıyomu tekrar tanpon çıkarken.bnm tanponlar bir hafta sonra çıkcak...

canım ya çok geçmiş olsun sen kime ameliyat oldun ? bir an önce iyileşmen dileğiyle

crazy46 doktor tamponları almadn önce burnunu ıslatıp pıhtıları temzlio ardndan tamponları çekio onlar yağ gbi kayıyo zaten ben de çok kasılmıştım boşunaymış

crazy46 doktor tamponları almadn önce burnunu ıslatıp pıhtıları temzlio ardndan tamponları çekio onlar yağ gbi kayıyo zaten ben de çok kasılmıştım boşunaymış

Canım bugün üçüncü gün kanıyo sinirlerim bozuldu,senin tanponlar kaçıncı gün çıktı.bnm dr um 7 günde çıkarıyo.

benimki 6. gün çıkmıştı o kanamanın nedenini doktora sordun mu anormal bir durum olduğunu sanmıyorum bünyenle ilgili de olabilir ciddi birşey olsa doktorun mutlaka müdahale eder die düşünüorm

burun delıklerım kan pıhtısıyla kapandı sınır oluyorum ya ara sıra da ınce sızıntılar oluyor off ınsallah ıyılesırım bır an evvel dua edın bana lutfenn korkuyorummmm....

ben burnumu laktatlı ringer die bi serumla yıkıyorum sürekli bende hiç pıhtı filan yok doktoruna sor istersen kullanabilir miyim diye ama ben şu an çok iyiyim bana yaradı

ah canım yaa cok korkuyorum doktoruma da ulasamıyorum pazar oldugu ıcın sanırımm napacagımı sasırdım ben....

Canım peki kanama tanponlardanmı oluyomuş,tanponlar çıkarılırkende kanadımı,çok acıdımı,çünkü burnumun içi kurumuş kan pıhtısı dolu,bnm dr um bir hafta sonra çıkaracak tanponları,korkuyorum...

canım hayır kanama tamponlardan olmuyor.ameliyatın ilk günleri içerdeki yaralar taze olduğu için kan sızabilir.Benim ikinci gün zaten kanama durdu.ilk gün çok oldu.4 gün sonra silikonsuz tamponlar alındı.Hiç acı olmadı.Doktorum tamponları yani burnun iç kısmını ıslatması için bir solüsyon verdi.onu günde 5-6 kez enjektörle içine sıktım.Hani tampon çıkarken içi kuru olup canımızı yakmasın diye.gerçekten de ıslattığım için hiç yapışmamıştı silikonsuz tamponlar,hemen çıktı hiç acımadı.silikonlu tamponlarda daha içerde.iki hafta kalacakmış.bir haftası geçti kaldı bir hafta.Silikonlu de acımıyormuş zaten.silikonlu olduğu için yapışmiyormuş.sadece insana garip bir his veriyormuş çıkarılırken.artık korkmuyorum.cesaretli ol anlık bişeym,iş zaten.ama doktorun solisyon falan verdiyse onu iyi kullan.

canım ayrıca kanama ikinci gün durdu.ama tampon çıktıktan sonra arada bir sızıntı geliyo.tam kan değil.Böyle kanla karışık sarı bir su düşün işte öyle bişey.Onu da kulak çöpüyle alıyorum.panik olma.ben çok rahatım.böyle sızıntılar gelmesi çok normal

canım kanama dediğin bildiğimiz gibi devamlı kanama mı yoksa sızıntı şeklinde sulu hafif pembemsi akıntı mı
eğer dediğim gibiyse tamponlardan kaynaklanıyo o. benimde o şekilde sızıntı olmuştu
tamponlar alınır alınmazda durdu.
ama eğer kırmızı kanama olursa doktorum hemen beni ara durdurmak için dediklerimi yapman lazım diyordu
öyle birşey olabilir seninki belki durdurmak gerekiyordur

benımkı kırmızı renkte ama kan pıhtısı war burun delıklerım tamamen kapalı ama sızıntı seklınde gelıyor ara sıra ınce ınce yanı 3. gun olcak artık doktora soyledım bırsey olmaz yapınla alakalıdır dıyor,meraklanma dıyor beynım patlıcak gıbı oluyor ama cok tıkalı offf sastım kaldım ben yaa bır haftada cıkartacakmıs tamponlarımı doktor

3 gün oldu benim kanamam sonraki günlerde renksiz akıntı oldu ..Tamponlarım sünger olduğu için kan pıhtısı olmadı.

ya benım bu kan pıhtılarından mıdır nedır bısey akamıyor dısıma sankı bu sebeblede beynım patlıcak gbıı temızlenmıolarda sureklı ıcıme bıseyler akıyor sankı kulaklarımda kıpkırmızı oldu doktor beyım de sehır dısındaymıs anlamadım kı bana mı bakmak ıstemıo nedırr

X