Menopoz Amh 0.1 olanlar

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Teşekkur ederim canım amin inşallah tüm isteyenlere Allah ım bu güzel duyguyu yaşatsın.evet canım birçok kür denedim çok uzun olduğu için dilersen ayrıntısıyla özelden paylaşa bilirim
Bana da gönderebilir misiniz eğer sizi yormamış olursam ilginize teşekkür ederim

Teşekkur ederim canım amin inşallah tüm isteyenlere Allah ım bu güzel duyguyu yaşatsın.evet canım birçok kür denedim çok uzun olduğu için dilersen ayrıntısıyla özelden paylaşa bilirim
Merhaba bana da yazabilirseniz sevinirim

Mesajını yeni gördüm
Bizim sorunumuz genetik, eşim ile aramızdaki genetik benzerlik

Merhaba canım sakıncası yoksa benimle de paylaşabilir misin acaba Çok minnettar olurum çok sağol canım gerçekten şimdiden Allah razı olsun

Sanırım artık üye değilsiniz.

Banada paylaşır mısınız benzer durumdayım.

Adına sevindim. Benimde değerlerim iyi değil, ekstra yaptığınız bir şey var mı?
Amh, fsh, estradiol kaçtı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…