AMH DEĞERI DÜŞÜK OLUP HAMİLE KALANLAR

Omega balık yağı di mi? Kapsulniçi sarı?
Baleni kendin mi aldın dr önerisi mi?
Incir kürü bende işe yaramadı, incirin kendisini yedim.bi ara o da aynı şekilde.
Böğürtlen kökü okudum, onu yapıyorum iki gündgündür, bi araştır istersen o da iyi geliyormuş.
Bol sebze ıspanak çiğ yiyin demiş dr arkadaşıma pancar, onuda yapmalı.

Qenzimq 10
arı sütü polen propolis,
C/ d vitamini,
Siyah üzüm ekstresi (2 ay kadar içtim bir çay kaşığı günde)
Bunlarda öneriliyor.

Alternatif Tip ekolünden Dr um macun da vermişti onu kullanıyorum,
Hangi macunu verdi canım

Merhabalar, benim AMH değerim 0.46 tüp bebek tedavisine yönlendirdiler zor bir süreçten geçtim ve başladım. İlk denemem tuttu asla umudunu kaybetme çok zor bir süreç Allah mutlaka beklemediğin bir anda bir Kapı açıyor . Geçen ay başladım bugün sonucu öğrendim 🙏🏻
Hayırlı olsun nerde denediniz

FSH düşse tüp bebek yaptiracagim ama düşmüyor. Bi türlü 10 lu 20 li değerleri göremedim 1.5 yıldır. Amh 0.01
Merhaba hamile kaldınız mı acaba fsh değeriniz kaçtı ? Ben 31 yaşındayım fsh 34 çıkınca doktor tüp bebek dedi hayıt macunu kullandım ki fsh düşsün diye ama daha da kötüye gitti şu an fsh 50 oldu malesef 😔 ve adette olamıyorum bu süreçten geçmiş birisiniz sizde neler yapabilirim bilginiz var mı yardımcı olurmusunuz benim amh ölçülmedi henuz

Merhaba hamile kaldınız mı acaba fsh değeriniz kaçtı ? Ben 31 yaşındayım fsh 34 çıkınca doktor tüp bebek dedi hayıt macunu kullandım ki fsh düşsün diye ama daha da kötüye gitti şu an fsh 50 oldu malesef 😔 ve adette olamıyorum bu süreçten geçmiş birisiniz sizde neler yapabilirim bilginiz var mı yardımcı olurmusunuz benim amh ölçülmedi henuz
İlk işin amh ölçturmek olsun benzer yollardan geçiyor herkes benim de amh 0.03 fsh 30lardaydi prp yaptırdım 5 e düştü sonra eskiye geri döndü herşeyi her yolu denedim hacamat sülük soğan kürü yok hayıt suyu yok o bu derken 4, tüp bebek yaptırdım ama hic embiryo olmadı şuan bekleme sürecindeyim 3 yıllık evliyim iyi bir doktora gidip vitamin takviyesi prp havuz yöntemi ile kaliteli yumurta elde edebilirsiniz biraz maliyetli bir süreç amh düşük çıkarsa rapor çıkabilir devlet hastanelerinde fikrimce bitkisel ve hurafelerden uzak olun bir kişiye yarayan herkese yaramıyor illa denicem derseniz saracoglunun kürleri var amh düşükler için YouTube den bakabilirsiniz. 🌸

Ve doğal denemek istiyorsanız da rahim filmi çektirin tüpler tıkalı ise boşa uğraşırsınız eşinize spermografi versin urolojiye

malesef fsh düşmesi için vücudunuzda yumurta olması lazım.Ama bizim yumurtamız bittiği için fsh yükseliyor gün geçtikçe ve en sonunda menapoz gerçekleşiyor.Ben 28 yaşından beri uğraşıyorum şuan 31 yaşındayım bunu kabullenmek lazım şuan için buna tıbbi bir çözüm yok

malesef fsh düşmesi için vücudunuzda yumurta olması lazım.Ama bizim yumurtamız bittiği için fsh yükseliyor gün geçtikçe ve en sonunda menapoz gerçekleşiyor.Ben 28 yaşından beri uğraşıyorum şuan 31 yaşındayım bunu kabullenmek lazım şuan için buna tıbbi bir çözüm yok

Menapoza girip 1 sene adet olmayıp sonrasında tekrar fsh i düsenlerde var ama.

Doktor çatlayamayan yumurta kistimin olduğunu soylemisti bu bende yumurta hala var anlamına gelmez mi ? 1 tane de olsa

Siz tüp bebek denediniz mi acaba hiç?

X