Amh düşük ve tek tüp tıkalı olup hamile kalanlar

İki sene kadar oldu baktıralı. Hatta az önce doktordan geldim tahlil sonuçlarım için öğleden sonra tekrar gideceğim.Fakat muayene sırasında solda iki adet folikül var dedi.Ben amh a takılmıyorum arkadaşım gerekli besin takviyesiyle sağlıklı yumurta gören çok kişi okudum bu formda. Adetlerim son 5 aydır şaşırtıcı seviyede düzenli ondan önceki iki sene çok kötüydü
Yumurtayı kaliteli hale çevirecek tavsiyeleriniz var mı

Yumurtayı kaliteli hale çevirecek tavsiyeleriniz var mı

organik arısütü
quenzim q10
c vitamini
Omega 3
pharma supralife for women - ımperly-prowomen gibi takviyelerden biri
prolaktin sorunu yoksa zeytinyağına incir kürü.

Bu forum da genelde kullanılanlar bunlar. henüz yumurtam toplanmadı o yüzden kaliteyi bilmiyorum.

organik arısütü
quenzim q10
c vitamini
Omega 3
pharma supralife for women - ımperly-prowomen gibi takviyelerden biri
prolaktin sorunu yoksa zeytinyağına incir kürü.

Bu forum da genelde kullanılanlar bunlar. henüz yumurtam toplanmadı o yüzden kaliteyi bilmiyorum.
Omega 3 ve d vitamini kullanıyordum diğer lerine de bakacağım.incir kürü denedim zeytinyağsız ama etki göremedim.çörek otu tarçın bal denerim bunların yanında.
Çok güzel bilgiler teşekkür ederim.

Herkese iyi akşamlar. Çevremde çok bebek sahibi olmak isteyen arkadaşım var. Geç yaşta anne olan 43 yaşında bile anne olan arkadaşım var. Önemli olanın istemek dua etmek ve gerisini ALLAH'A bırakıp tevekkül etmek olduğunu gördüm. Once kendinize iyi bakın mesela kolajen kullanin iceriginde zaten bir cok vitamin var. Kalp sağlığı için omega3 alin. Emin olun uğrunda dua ettiğiniz minik kalp sizi bulacaktir. Hamileligi anneliği 2. Plana atip once kendinize deger verin.

Geçen yaz 0.64tü Amh. Bu ay 2. Tüp tedavime hazırlanıyordum. Hamileyim kendiliğinden çok şükür. 🤲🏻
Sizin adıniza çok mutlu oldum.peki kendiliğinden mi hamile kaldıniz? Benim yaşım 36 ve amh 0.01 doğal yoldan hamile kalmak için hiçmi şansım yok bunu cok merak ediyorum. Her doktor farklı konuşuyor kafam çok karıştı

X