Amigurumi ve bebeklerim

Geceses

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2019
747
935
43
Aslinda oyuncak bebek yapmaya coraplarla baslamistim.sonra kumas bebekler ve en son amigurumi (orgu) bebeklere evrildi benim hobim.
Amiguruminin en guzel yani sirf sayi uzerinden gidiyor olusumuz.tamamen ona odaklanmak zorundayiz yani.neyse kisa kesiyorum iste benim eserlerim:nazar:

Screenshot_2019-04-30-20-06-40.png

Elinize sağlık çok güzeller, ben de amigurumi örüyorum çok keyifli 🌸

Elinize sağlık hepsi çok güzel olmuş.. bende kızıma amigurumi oyuncak yapıyorum. Bu minik bebişleri çorapla mı yaptınız.

Elinize sağlık hepsi çok güzel olmuş.. bende kızıma amigurumi oyuncak yapıyorum. Bu minik bebişleri çorapla mı yaptınız.
Hayir onlar kumasla yapildi.coraptan yaptigim bebeklerimin fotosunu su an bulamiyorum ama bulunca onlari da ekliycem.tesekkur ederim bu arada:KK200:

Maşallah ellerinize sağlık canım çok güzel olmuşlar inşaallah hayırlı bol müşterileriniz olur .bende tesettür kıyafetleri tasarlayıp dikiyorum 🎉

Maşallah ellerinize sağlık canım çok güzel olmuşlar inşaallah hayırlı bol müşterileriniz olur .bende tesettür kıyafetleri tasarlayıp dikiyorum 🎉
Tesekkur ederim ,sizin de elinize saglik.ben de cocuklara bir kac sey diktim ama galiba icimdeki cocuk daha cok agir basiyor🥰

Ya hepsi birbirinden güzel ellerinize sağlık ❤🤩🤗 böyle şeyleri yapmak isterim ama yapamiyom denemedim daha doğrusu

X