amnıyosentez hk.

canım aklıma takılmıstı bugun sabah kontrole gıttıgımde sordum oda normal oldugunu soyledı. ense kalınlıgıyla burun kemıgı olusumu normalmıs. bı nebze ıcım rahatladı. cok sagolasın valla...

zor bir durum ama bu testlerin yüzde 15 yanılma payı var unutmayın ya saglıklı bir bebekse.................

canım aklıma takılmıstı bugun sabah kontrole gıttıgımde sordum oda normal oldugunu soyledı. ense kalınlıgıyla burun kemıgı olusumu normalmıs. bı nebze ıcım rahatladı. cok sagolasın valla...

Çok sevindim canım. İnşallah hep seni sevindirecek haberler duyarsın bundan sonra da.

canım inşallah sonuçların güzel çıkıcak içini rahat tut.kayınvalidemin son çocuğunda ikili test 1/100 çıkmış amniyosentez yaptırmak istememiş ama kaynım sağlıklı ve zehir gibi zekası var.benimde ikli test sonucum 1/110.000 çıktı benimde çok abartı bir rakam doktorum çok iyi bu sayıyı ilk defa görüyorum dedi ama benim içime kurt düştü yinede 3lü test v.s yaptırmıcam amniyosentezden başka hiçbir teste güvenmiyorum ve geçerliliğinin olduğuna inanmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…