Anestezisiz Yumurta Toplama

Merhaba canim..benim ilk 2 tedavimde 1 yumurtam toplanacagi icin..anestezisiz..yaptilar..bende istemedim..anestezili cok korkuyodum cunki anestezidende..soyle soliim..eger rahim filmi cektirdiysen..benim rahim filmimde cok kotu olmustum..onuda anestezisiz yaptirmistim..en az onun kadar acili oldu...canim inanilmaz yandii...daha cok yumurtam olsaydi..yaptiramazdim..sakin boyle birseye girme kzuum..banada zatrn tek yumurtaniz var ..isterseniz anestezisiz yapabiliriz demislerdi..kabul etmistim bende..
Merhaba
Hsg çekildim hiç ağrım olmadı evet benimde aşırı anestezi korkum var arafta kaldım bilmiyorum

Merhaba
Hsg çekildim hiç ağrım olmadı evet benimde aşırı anestezi korkum var arafta kaldım bilmiyorum
Canim benimde korkum vardi en son tedavide..anestezi aldim.hatta toplamaya girerken..cok heyecanli ve gergindim..ama damardan verdikleri an..zaten .hicbirsey hissetmiyosun..ve hatirlamiyosun..evet bazilarinda hicbisey olmuyor..hemen hemen ayni oluyo..eger aci hissetmediysen..bi tik daha acili olmusgu sadece aklimda kalan o..benim rahim filmimde de canimdan can gitmisti..yaptiriken..ama sende bisey olmadiysa.toamadada belkinolmayabilir..kac yumurtan var..yani topmanacak olan..

Merhaba arkadaşlar. Bende de anestezi korkusu var öyle ki sırf bu yüzden tedaviyi kaç kez erteledim. İğnenin 3. Günü bugün, ne yapcam ne etcem hiç bilmiyorum opu'da. Lokal anestezi ile yapılır mı ki?

Anestezisiz derken lokal de mi yok.bnce lokalinde pek etkisi yok.16nda lokalle opu oldum ama herşeyi hissettim masadan kalktığımda başımdan ayağıma kadar su dokulmuscesine acıdan terlemistim.yumurta bir yumurta iki diye saydikca seviniyorum ama ağrısı tarif edilmez kesinlikle öyle birşey yapmayın derim

X