Anestol ile :))

Gamzeligelin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2011
179
70
Kızlar merhabaa . Defalarca okudum forumdaki herşeyi. Ve bir cesaret gittim kuaföre . Daha önce hiç ağda yapmamam ve çok acemi birine denk gelmem sebebiyle ölüp ölüp dirildim . :KK5: Daha sonraa kendim denemek istedim ve eczaneden Anestol aldım 1.800 falan dı fiyatı . Sesu ılık ağda ve bezlerimi de ayarladım küçük küçük kestim. Öncelikle Anestol'ü sürdüm ve ben yarım saat kadar falan beklettim yine de etkisini gördüm. Rahatça kendim yaptım :)) Yapmayanlara deneyeceklere duyurulur . Çok öpüyoruum :13:

Cidden faydası var mı ya bende cok duydum ama hiç denemedim peki nasıl aldın tatlım doktora mı yazdırdın yoksa eczaneden mı aldın direk

Canım doktora kadar gidip yazdıramadım açıkçası. Eczaneye gittim anestol krem var mı dedim aldım , sorgu sual de yapamaz zaten :)
Hem 1.800 gibi birşey. Denemekten zarar çıkmaz. Ki benim canım çok kıymetlidir .2. yapışım olmasına rağmen gayet rahatladım tatlım kuafördense kendin daha rahat acıtmadan yaparsın . yarım saat kadar bekletmeme rağmen bende etkisi oldu . Denemekten zarar çıkmaz dediğim gibi :)

off inanmıyorum bu kreme yaaa
yıllardır boşuna acı çekmişimmmmm mucize benim için buuu
çok mutlu oldum sevindirik oldum özellikle vajina bölgemi rahat alabilicek olmam acısız süper bişi
peki cilde bir zararı yok mu ki birde vajinayada sürülüyor mu
hemen not aldım bu arada kremi koşa koşa eczaneden alıcam

Kızlar merhabaa . Defalarca okudum forumdaki herşeyi. Ve bir cesaret gittim kuaföre . Daha önce hiç ağda yapmamam ve çok acemi birine denk gelmem sebebiyle ölüp ölüp dirildim . :KK5: Daha sonraa kendim denemek istedim ve eczaneden Anestol aldım 1.800 falan dı fiyatı . Sesu ılık ağda ve bezlerimi de ayarladım küçük küçük kestim. Öncelikle Anestol'ü sürdüm ve ben yarım saat kadar falan beklettim yine de etkisini gördüm. Rahatça kendim yaptım :)) Yapmayanlara deneyeceklere duyurulur . Çok öpüyoruum :13:

Canım ben sana bişey sorucam. Bu sesu ılık ağda bantları dedin ya o sir ağda mı oluyor yoksa normal ağda bandı mı açıklar mısın?

Tatlım sir ağdayla tahriş oluyor dediler ben ablamdan duydum Ağda bantları değil bahsettiğim . Sesu ılık ağda turuncu 3.50 milyon fiyatı önceden de sir için kullandığım hazır satılan ağda bezleri vardı onları küçük küçük kestim ağdayı da ısıttım kıvamına gelince işimi onlarla kolayca hallettim :))

Tatlım sir ağdayla tahriş oluyor dediler ben ablamdan duydum Ağda bantları değil bahsettiğim . Sesu ılık ağda turuncu 3.50 milyon fiyatı önceden de sir için kullandığım hazır satılan ağda bezleri vardı onları küçük küçük kestim ağdayı da ısıttım kıvamına gelince işimi onlarla kolayca hallettim :))

Anladım tatlım paylaşım için çok teşekkür ederim ben de deneyeceğim kremi :KK31:

Evet canım uyuşturuyor . Ben yarım saat kadar bekletmeme rağmen etkisini gördüm normalde 1 saat bekletilmesi lazım genital bölge için streç filmle sarıp 1 saat beklemek yeterli oluyor

Canım doktora kadar gidip yazdıramadım açıkçası. Eczaneye gittim anestol krem var mı dedim aldım , sorgu sual de yapamaz zaten :)
Hem 1.800 gibi birşey. Denemekten zarar çıkmaz. Ki benim canım çok kıymetlidir .2. yapışım olmasına rağmen gayet rahatladım tatlım kuafördense kendin daha rahat acıtmadan yaparsın . yarım saat kadar bekletmeme rağmen bende etkisi oldu . Denemekten zarar çıkmaz dediğim gibi :)

Canım paylaşım için teşekkür ederim. Kesinlikle denicem ama biraz araştırdığa emla diye başka bir krem varmış sanırım onu daha cok övüyorlar bilgin var mı ?

Son düzenleme:
sedanuray - Canım sürüp tamamen dağıtıp streç filmle sarıp 1 saat bekletiyorsun . Ben yarım saat kadar bekletmeme rağmen faydasını gördüm tatlım :KK9:
Elifcim - Ben emla kremi de sordum topiğin eski mesajlarında fiyatı düşükmüş ama şimdi gidip sorunca 50-60 tl dediler bana pahalı geldi açıkçası , bunu deneyim dedim etkisini de gördüm yani şöyle diyeyim 2.denemem olmasına rağmen ve benim canım da çok kıymetlidir :KK1: ama iştee dediğim gibi rahatça bitti 1 saatimi aldı o da benim uğraşmam tabi :))

Canım nasıl anlatayım sana :) Yani poşetle işte :KK70: ay çok güldüüm :)) Sonra iç ç. giy birşey olmaaz :KK1:

kız nasıl posetliyim hiç kendimi streç filmlemedim ayol:KK9:
özelliklede vajina mı yani bacak aramdan geçirip çamaşırını mı giyiyyosun öyle mi:KK53:
off anlamadım ki yaa

ben de arada emla kullanıyorum fakat hakikaten çok pahalı anestol mu alsam acaba 1,8 lira hiç bişey değil emlaya 50 60 ödemekten iyidir.

Kızlar ne bileyim ya ilaç sonuçta. Her ay kullanılır mı bir ömür yani? Zaten bütün jinekologlar diyor ki genital bölgeye sakın ağda yapmayın. Çok zararlı, çünkü o bölgenin florası çok hassas ve dayanıksız, Ph dengesi bile farklı. En iyi yöntem makasla kısaltmak diyorlar. Ama tabi bikini bölgesi için demiyorlar bunu, orada sorun yok. Direk genital bölge için diyorlar. Ben de doktoruma bizzat sordum aynı şeyi dedi. Ben de napıcamı bilemedim ama sanki çok da zorlamamak lazım ya doktorlar da bir şeyler biliyordur yani.

kız nasıl posetliyim hiç kendimi streç filmlemedim ayol:KK9:
özelliklede vajina mı yani bacak aramdan geçirip çamaşırını mı giyiyyosun öyle mi:KK53:
off anlamadım ki yaa

Kızlar cok tatlısınız yaaa:) okuyunca bende düşündüm de nasıl streclerim diye..... Hakikaten komik ve zor :)))

X