ANKARA BAŞKENT ÜNV GÖĞŞEN HOCAYA KARAR VERDİK...

Ne güzel ikisinde olumlu sonuç alabilmissiniz. Dediğim gibi hocadan ben çok memmundum ama nasip olmadı.
Benim ilkinde tuttu ama bi rahatsızlık geçirdim değerlerim düştü maalesef sonra iki ay vitamin takviyesi aldım kendim, omega, q10, selenyum, impryl, melatonin. Etkisi oldu mu bilmiyorum belki olmuştur. Deneyebilirsiniz.

Benim ilkinde tuttu ama bi rahatsızlık geçirdim değerlerim düştü maalesef sonra iki ay vitamin takviyesi aldım kendim, omega, q10, selenyum, impryl, melatonin. Etkisi oldu mu bilmiyorum belki olmuştur. Deneyebilirsiniz.
Tedaviden 1 ay önce hoca başlatmıştı bir sürü vitamin canım. Bu söylediklerini de denerim teşekkür ederim. Benim galiba yumurta kalitesinde sorun var o zaman. Zaten 3 düşüğüm var öncesinde ve doğal yolla olmuştu .

Tedaviden 1 ay önce hoca başlatmıştı bir sürü vitamin canım. Bu söylediklerini de denerim teşekkür ederim. Benim galiba yumurta kalitesinde sorun var o zaman. Zaten 3 düşüğüm var öncesinde ve doğal yolla olmuştu .
Doğal yolla olabiliyorsa ne güzel benim 1 yıldır hiç olmadı doğal. Ama senin içine sinmediyse değiştir tabi merkezi belki başka yerde iyi sonuç alırsın. İnşallah alırsın.

MERHABA ARKADAŞLAR BEŞİNCİ TÜP BEBEK İÇİN BAHÇECİDE TEDAVİDEN BİR ADIM ÖNCESİNDE VAZGEÇTİM SONRA KAYSERİ ACIBADEME GİTTİM ORADA DA FİYATLAR ÇOK UÇUKTU VE BAZI ŞEYLER MANTIĞIMA YATMADI...BİRKAÇ YAKIN ARKADAŞIMIN ISRARI İLE ŞIRNAK'A DÖNMEDEN ÖNCE BAŞKENTE DE UĞRADIK MUAYENE OLDUM BAŞIMDAN GEÇENLERİ ANLATTIM...BU BEŞİNCİ TÜP BEBEK OLACAKTI 2 KİMYASAL GEÇMİŞİM TÜPMİDE AMELİYATIMI VS VS ANLATTIM..MUAYENE EDERKEN ÇOK KİBARDI SAKİN BİR DOKTOR BEN DE SAKİNLEŞTİM RAHATLADIM ACABA BU DOKTOR NE DİYECEK FALAN DERKEN GERGİNLİĞİM GİTTİ DİĞER İKİ MERKEZDE EMBRİYO GENETİK DEMİŞTİ ONU BİZ DE İSTİYORDUK ZATEN YAŞIN ÇOK ÖNEMLİ OLDUĞUNU BELİRTTİ EŞİMLE DE GÜZEL GÜZEL KONUŞTU ŞUAN ÇOK HUZURLU BİR ŞEKİLDE TEDAVİME BAŞLAYACAĞIM İNŞALLAH KASIM AYINDA İZİN ALARAK SON RAPOR HAKKIMI DA KULLANACAĞIM ORADA KENDİLERİ ÇIKARIYOR..
YANİ KAFASI KARIŞIK BİRİ OLARAK BÖYLE DURUMDA OLANLARA GÖĞŞEN HOCAYI MUHAKKAK TAVSİYE EDERİM..
KAYSERİ ACIBADEM DAHA BAŞLAMADAN 100 BİNLİK GİDER TABLOSUNU ÖNÜME KOYDU EŞİM DEDİ BUNU SEN 200 OLARAK DÜŞÜN KİM BİLİR DAHA NE İŞLEMLER OLACAK ..HA PARASI OLAN KESİNLİKLE GİTSİN AMA ZORLA BİRİKİM YAPARAK BİZİM GİBİ KIVRANANLAR NE YAZIK Kİ PARA BOYUTUNU DA DÜŞÜNÜYOR BENİM EN ÖNEM VERDİĞİM ZATEN GENETİK EMBRİYOYDU ONU DA YAPTIRACAĞIZ İNŞALLAH...
RABBİM KİMSEYİ DARDA KOYMASIN EVLAT ARATMASIN ...ALLAH HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLAR NASİP EYLESİN BİZLERE DE İSTEYEN HERKESE DE AMİN...
MEMLKETE GÜYA TATİLE GİTTİK MİLLET ÇOCUĞA TAKMIŞSIN İLAÇA BAŞLADA KAFANA TAKMA DİYORLAR..
2 DK SONRADA GELİNİ İKİNCİYE HAMİLE DE İŞTE KIZI VAR OĞLAN OLSUN BU DİYORLAR..
YANİ YAŞADIKLARIMA BİR ANLAMDA VEREMİYORUM AĞLIYORUM AĞLARKEN GÜLÜYORUM KAFAYI YEDİRMEK İÇİN Mİ UĞRAŞIYORLAR ACABA DİYORUM..
EŞİM DE DEDİ KİMSE BİZİM ÇOCUĞUMUZUN OLMADIĞINA ÜZÜLMÜYOR HERKES KENDİ ALEMİNDE..
AMA İNSANLAR ÇOK ACIMASIZ HAA BENİM O ÜZÜNTÜMÜN HAKKI YERDE KALIR MI ALLAH ASLA UNUTMAZ BİZ UNUTSAK DA..
Bahçeciden neden vazgectiniz oranın ücretleri nasıldı şuanki nasıl

Doğal yolla olabiliyorsa ne güzel benim 1 yıldır hiç olmadı doğal. Ama senin içine sinmediyse değiştir tabi merkezi belki başka yerde iyi sonuç alırsın. İnşallah alırsın.
En son düşükten sonra 2 yıldırda olmuyor canım. O kadar kürtaj histeroskipi derken artık hamile kalamazda oldum. Birazcık kendimizi toparlayalim inşallah bakalım bir yol çizicez. Amin çok çok amin canım 🤲

Bahçeciden neden vazgectiniz oranın ücretleri nasıldı şuanki nasıl
fiyat çok yüksekti en son 50 bin istediler ama şimdi aralıktan sonra yeniden zam gelir ben daha fazla ilgi bekledim beni muayene ederken çok da ilgi göremedim berfu hocadan o nedenle vazgeçtim göğşen hocadan çok memnunum ben de ama labaratuvar sorunlu bence..
6 yumurtadan bir tane kaldı benim de nasipse şubatta transfer için gideceğiz ankaraya

fiyat çok yüksekti en son 50 bin istediler ama şimdi aralıktan sonra yeniden zam gelir ben daha fazla ilgi bekledim beni muayene ederken çok da ilgi göremedim berfu hocadan o nedenle vazgeçtim göğşen hocadan çok memnunum ben de ama labaratuvar sorunlu bence..
6 yumurtadan bir tane kaldı benim de nasipse şubatta transfer için gideceğiz ankaraya
Tüp bebek tedavi süreci o kadar uzun mu sürüyor bizimde izinler sıkıntı 20 günlük yıllk izne çıksak yetmez o halde dimi

Tüp bebek tedavi süreci o kadar uzun mu sürüyor bizimde izinler sıkıntı 20 günlük yıllk izne çıksak yetmez o halde dimi
20 gün yetebilirde taze transfer koyacaksa yetmeyebilir de kimisi 7 8 gün iğne vururken kimisi daha uzun ben 11 gün iğne vurundum yani şimdi transfer işlemini biraz uzaktan takip edeceğiz adetli burada ben kontrole gidip hocaya bilgi vereceğim ama yine de bir on günlüğüne gideceğiz siz yine de baktınız olmadı bir beş gün de rapor alırsınız hastane rapor konusunda yardımcı oluyor zaten

20 gün yetebilirde taze transfer koyacaksa yetmeyebilir de kimisi 7 8 gün iğne vururken kimisi daha uzun ben 11 gün iğne vurundum yani şimdi transfer işlemini biraz uzaktan takip edeceğiz adetli burada ben kontrole gidip hocaya bilgi vereceğim ama yine de bir on günlüğüne gideceğiz siz yine de baktınız olmadı bir beş gün de rapor alırsınız hastane rapor konusunda yardımcı oluyor zaten
Peki ilk muayeneye gittiğinizde adetli mi gittiniz

Bir de aygül Demirol var memorialde. Burda tedavi gören var mı. Sizce nereyi tercih etmeliyim. Başkentte rapor çıkarabiliyorum çok çok daha uyguna geliyo memorialde göre tam yarısı hatta... para bi şekilde bulunur ama doktor arayışındayken ikisi arasında çok kaldım. Aygül hocanın tarzı nasıl bilen var mı acaba?
Çok tatlı isinin ehli kendisi zaten tüp bebek ama dalı ve öğretim üyesi profesör testler yapmadan yumurtalık takibi aşılama yada tüp bebeğe kafasına göre karar vermiyo ilk çocuğum yumurta takibiyle oldu pcos insülin ve tiroid hastasıydim eğer bu ay olmazsa aşılama deneybiliriz demişti o ay oldu şükür ikincimiz geliyo şimdi oda sürpriz oldu bize ama dogumumu yine Aygül hoca alsın istiyorum başka hastanede takipliyim şimdi daha iki gün önce yanındaydım bu bebeğimin kontorlune gittim kafamda bı takım sorular vardo huzursuzdum çok rahatlattı beni sözleri güven veren bı doktor anne sevkatliyle yaklasiyo hastalarına ♥️

Rabbim tez zamanda Herkesin kucağını doldurdun inşallah 🤲 bende Göğşen hocada ilk denememde 6yumurta toplandı 5 kaldı dediler sonra aradılar 1tane döllendi dediler ve ben dondurmak istiyordum ama kalmadı ve 8 hücreliydi transfer yapıldı çok şükür şimdi 3aylık olduk ümidinizi kaybetmeyin lab falan düşünmeyin dua edin bol bol inş güzel günler göreceğiz hep birlikte süreç zor ve yıpratıcı ama bırakmayın kendinizi 🤍

Rabbim tez zamanda Herkesin kucağını doldurdun inşallah 🤲 bende Göğşen hocada ilk denememde 6yumurta toplandı 5 kaldı dediler sonra aradılar 1tane döllendi dediler ve ben dondurmak istiyordum ama kalmadı ve 8 hücreliydi transfer yapıldı çok şükür şimdi 3aylık olduk ümidinizi kaybetmeyin lab falan düşünmeyin dua edin bol bol inş güzel günler göreceğiz hep birlikte süreç zor ve yıpratıcı ama bırakmayın kendinizi 🤍
benim de 6 tane toplanmıştı benim de 8 hücreli kaldı donduruldu bakalım şubat ayında gitmek istiyordum ama hava koşulları falan düşünerek belki nisana alabiliriz diyoruz maddi koşullardan da dolayı taze mi transfer oldun canım ben de bakalım umutla umutsuzluk arasında bir şey olur mu diyerek beklemedeyim bizlere de dua et canım

benim de 6 tane toplanmıştı benim de 8 hücreli kaldı donduruldu bakalım şubat ayında gitmek istiyordum ama hava koşulları falan düşünerek belki nisana alabiliriz diyoruz maddi koşullardan da dolayı taze mi transfer oldun canım ben de bakalım umutla umutsuzluk arasında bir şey olur mu diyerek beklemedeyim bizlere de dua et canım
inan hepiniz dualarımdasınız bu yolda emek harcayan herkesin kucağı dolsun diyorum her defasında inş güzel olur evet bana taze transfer yapılmıştı ama araştırdığım kadarıyla dondurulmuşların şansı daha yüksek oluyormuş bende hep dondurmak istedim ama yumurta kalmadı hayırlısı olsun hepimiz için

Merhaba bugün Göğşen hocaya kontrole gittim reglin 2. Günü. Amh düşük. Klomen ve femara verdi. 5 gün Sonra iğnelere başlarız dedi. Kan aldılar şimdi baktım fsh benim yüksekti hep geçen ay 5 ti ama düşmüştü. Şimdi 20 olmuş. Bu şekilde büyür mü. Sevinmiştim başlıyoruz diye ama şimdi üzüldüm değeri görünce. Fsh yüksekken tedaviden yanıt alınır mı başlanır mı?

X