Tüp Bebek Merkezleri Ankara da başkent hulusi bey mi,anatolıa hakan yaralı mı,ankalıfe gurur polat mı

canım çok üzüldüm inan yaşadıklarına..Allah bir daha yaşatmasın inşallah ama takdiri ilahi..Rabbimin vardır bir bildiği..eğer bunları yaşamamış olsaydın yada bebeklerin hayatta olsaydı belki başka türlü birşey olacaktı..demekki hayırlısı böyleymiş hakkınızda..elbette çok zor olmuştur kalp atışlarını bile duymuşsun ama o kadarmış,melek olmuş uçmuş..benim en büyük abimde 1,5 yaşında vefat etmiş,düşünsene annemin halini,halaa anarken onu ağlar benim annem..ne yıkım olmuş annemle babam için,ilk evlatları 1,5 yaşında gözlerinin önünde günden güne erimiş,doktorlar yapılacak birşey yok hastaneden eve götürün demişler..o da melek oldu..onun için çok fazla kahırlanmamak isyan etmemek lazım gerçektende,hakkımızda hayırlısı gerçekten..Allah nasip ederse hakkımızda hayırlıysa ve bizler için hayırlı evlatlar olacaklarsa Allah nasip etsin inşallah..

çok sağol canım dr benim için önemli maddi manevi koşullarda tabi psikolojik olarak kötü bi dönem geçiriyorum tedavi için gücüm yok dr iyi olursa benim için iyi olur bu arada sen tedavini tamamladın mı sorunun ne?

cnm ya hulusi hocanin
Elinin titredigini hic gormedim.keske sende gorusseydin gorurdun oyle biri olmadigini.
cnm suan hamileyim Alah izin verirde dogurursam 4 tanede donmusumuz var başkentte. Insallah ikinci bebemizi yapariz onlarlada :) sorunumuz cnm erkek infertili sayi, morfoloji , hareket ne ararsan yok.birde bende kabn da pihtilasma varmis iki tedavi mde hic bakmadilar hulusi hoca buldu saolsun.

Başkent hakkında çok olumlu haber duydum.Keşke görüşseydim.Beğenmezsem de içim de kalmazdı.Zamanım olursa tedaviye başlamadan gidecem.Sen raporla mı yaptırdın maliyet nasıl bilgi verirsen sevinirim.Rabbim bebeşini kucagına almayı nasip etsin.[/QUOTE]amin cnm darisi size...soyle oldu cnm biz kalktik gittik ankarsya parasini göze almistik giderkende yanimda 1 2 yil onceki testlere kadar hepsini goturdum eski tedavide yapilan testleri filan (3. Denememdi ) neyse gorustuk biz daha bise dmedn hulusi hoca bu testlerle rapor cikar size dedi bizde super dedik hemen hemşire sini cagirdi ciftimize rapor cikarin di.bi iki eksik evragida bana kargolayin cikaralim size dedi ve raporlu yaptik.oyle olunca hastane 1650 aldi 120 muayene (1 kere veriyosn) + ilaclar .. ilaclarinda farki cikio mesela 120 tlik lucrin 20 ye 350 tl lik gonal f 125 gibi...

canım baskentte dondurma ıslemıne ne kadar oduyoruz bende bu ay hulusı hocaya gıdıcem allahım ınsallah hayırlı olur benım ıcın

arkadaslar ankara baskent tüp bebek merkezi etrafında kalabılecegım uygun fıyatlı mısafırhaneler varmı varsa yardımcı olabılırmısınız shır dısından gıdıcem tlf.nosunu verırsenız sevınırım

canım baskentte dondurma ıslemıne ne kadar oduyoruz bende bu ay hulusı hocaya gıdıcem allahım ınsallah hayırlı olur benım ıcın
cnm bir yilligina 615 verdik.cok iyi bi karar vermissin hakkina hayirlisi ..

Cnm bi topikte cok cok ucuza kalan kizlar vardi misafir hanelerde ama cevresinde degil heralde uzak olabilir biz yakinindakinde kaldik 2 gece 120 gibi biseydi geceligi . Dur sana o topigi bulayimda kizlara bi sor.

Cnm bak bi arkadas söyle yazmis aynen kopyaliyorum....
Otele gelince hsstaneye yakin degil ama seker is misafirhanesi var. Saglik sokakta sihhiye ile kizilay arasinda. Devlet memurlarina 35tl canim. En uygun orasi. Netten bakabilirsin misafirhanelere. Bahçelievler de tedasin misafirhanesi falan da var. Oda 40liraydi sanirim....linkini verdigim yere girersen orada sorabilirsin daha detayli...
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=660569&page=487

Son düzenleme:
Allah kucağına almayı nasip etsinn yavrunu.zaten korku ve tedirginlik var bi de olumsuz yorumlar görünce insan iyice soğuyor seni hamile halinle yyormak istemem ama masraflar ne kadar tuttu bi de kalabalık deniyor ya hoca yeteri kadar ilgileniiyor mu

amin cnm insallah darisi sana olsun.yani cnm ya Allah diyip baslivcaz baska sansimiz yok bu benim ucuncu denememdi ilk iki denememi ayni yerde yaptim ikiside negatif oldu ben iki arladas yollad oraya 2 si de ikizlerini kucagina aldi demekki benim kismetimde yokmus vakti zamani simdiymis ki kalktim ankaraya gittim.evet cok kalabalik ama heryer gibi kalabalik brnim eski merkezimde ozel olmasina ragmen kalabalik ya da simdi kadin dogumcum da kalabalik zaten oranin kalabalik olmasi bence iyi bise simdi inanki hic bos biyer kalmadi saglik konusunda.birde orda sira bekleyenlerin hepsin hulusi hocani hastasi degil ayni katta gogsen bey de var.ama kesinlikle hoca isinde bi numara bi dakika oturmuyo Allah var ben bi ilgisizli
Ini gormedim yani odasindan muayene giderken mesela seni oturup sira beklerken goruyo meraha nasilsin diye seslenio.yani ne bilim insan bu tarz seulerle bile morali yerine gelio . Ben soguk doktor sevmiom benimle konussun isterim .bu da tam benim istedigin gibi rahimden asu yapio bana gormen lazim onu yaptii yerde cig kofte mi konusmadik pasta mi konusmadik gule oynaya tedavim gecti anlicagin.doktoruna guvenmek ve moral cok onemli hemsireleride cok gulerguzlu..paraya gelince 120 + 10 gun sonra 60 muayene .raporlu oldugum icin 1650 hastane. Ilac cnm kisiye gore ddgisi dozum dusuktu cok ilac almadim.ama kimisi iki ilac birden kullanio . Ben biraz yumurtlayan cinstenim cok ilac kullanamadim.

verdiğin bilgiler için tşk ederim. haklısın bismillah diyip başlamak en güzeli çok istiyorum anne olmayı.
kalabalıklığa mecbur tahammül edicem çünkü heryer kalabalık dediğin gibi önemli olan dr un ilgisi sorularıma cevap vermesi ve benim psikoljimi anlaması ben muayenelerde zorlanan bi hastayım kısacası anlayışlı birini arıyorum.açıkcası anlattıkların biraz heveslendirdi beni sağolasın.bizim gibi bu ilerle uğraşanlara allah sabır güç versin....

canım bende su an hakan yaralının hastasıyım. Bu ikinci tüp bebek denemem ilkinide orada yaptırmıştım.bence diger özellerden fazla bi para talep etmiyorlar. Ben ikinci kez yaptırdıgım için bana 4.500e muane ücreti yaptılar. Ama ilk kez gidenleri 5.100 oluyor. Ben cok memmunum ilkinide orada yaptırmıstım tuttu fakat üç aylıkken düştü.benim yaş 25 sorunumuzda eşimde sperm azlıgı ve harejketsizliği

meraba bende anatoliada tedavi görüyorum. yarın catlatıcı iğne oluyorum. senin bebişin tuttu mu?

meraba bende anatoliada tedavi görüyorum. yarın catlatıcı iğne oluyorum. senin bebişin tuttu mu?

slm benim 2.tedavim başladı anatoliada..ilkinde yumurta kalitesi düşük olduğu için transferim gerçekleşemedi ne yazıkki..bu sefer başka bir tedavi şekli uygulanıyor bakalım hayırlısı..senin inşallah herşey yolunda gitmiştir..

merhaba.cok üzüldüm umarım bu sefer hersey yolunda gider. benden 16 yumurta alındı. 6 sı tuttu. yarın transferim var.

meraba. benim bebişin tutup tutmadıgı ayın 22 sinde belli olacak. yarın transfer günüm. gecen yılda anatoliada tedavi görmüştüm. iki yumurta koydular biri tuttu ama 3 aylıkken düştü. yeterince beslenememiş gecen yıl yumurta toplama işlemini hakan bey. transfer işlemini mehtap hanım yapmıştı. bu yıl toplama işlemini mehtap hnm transfer işleminide hakan bey yapacak. içini rahat tutu. ben bu merkezden cok memmmunum umarım sizde memmun kalırsınız

Arkadaşlar 3.5 yıldır Anatolia'daydım. 3 tüp bebek 1 aşılama. Bir de dış gebeliğim var tedaviyle.Hep olur olur sorun yok denildi. Olmadı. Başlarken bilimsel veriler, teknik analizler, sonunda Kısmet(!) denildi. Genetik test yapıldı, temiz çıktı. En son 3. denemeden sonra (foliküllerim boş çıkmış, ısrarla erken çatlama yok dendi ama erken çatlamayı önleyen iğne de yapılmadı?, neyse burda hakan yaralıya güveniyorum sonuçta niye yalan atsın, o kadar da kötü düşünmek istemiyorum) Ama beni üzen şey bu değil. Negatif sonucu aldığımız hafta kontrol edildim, yumurta toplama sonrası çok ağrı çekmiştim . (Yumurtalarımı da HAkan Yaralı değil, yanında çalışan Mehtap Hanım toplamıştı. ki benim doktorum o DEĞİLDİ). Hemen 2 ay sonra tekrar tüp bebek yapalım, olur böyle denildi. Ama ben ters giden birşeyler hissediyordum. Tedavi biter bitmez Etlik zübeyde araştırma hastanesine gittim ve ben de ilerlemiş rahim içi enfeksiyon tespit ettiler. Çok üzüldüm. Daha önce Dr. Hakan Yaralı'ya ağrım oluyor (ilişkide özellikle) demiştim, kaale alınmadım. Ben kedisine güvendiğimden başka doktora bile gitmemiştim. Sonuç: devlet hastanesi bunu buldu. Derinlerdeki , alt karına denk gelen bu ağrım 2-2.5 seneyi aşkın süredir vardı. Şimdi kullandığım kutu kutu ilaçlar, fitiller sonuç verdi. Çok şükür eski yakınmalarım geçti. Bu enfeksiyon daha önce yaşadığım dış gebeliğin bile nedeni (bi ihtimal) olabilirmiş. Ya zaten hastalıklı bir bölgede embriyo tutunması beklenebilir mi? Bana da çok mantıklı geldi. Rahim ağzı yarası ok, bütün doktorlar zararsız diyor; ama içerde derinlerde ağrı enfeksiyon vardı arkadaşlar.

Sonuç şu anda iyileştim. Yeni bir merkez arıyorum. ÖYLE BENİ İNCELEMEDEN pat diye tedaviye alacak yer istemiyorum. Tüccar zihniyette bir merkez istemiyorum.

Başkenti Hulusi beyi çok duyuyorum. Ne dersiniz kızlar gidenler yorum yapabilir mi? Teşekkürler...

Ne yaptın Eylül femara ile hamile kalabildin mi?

mrb canm, meajı yazalı baya lmuş ama ne durumdasın şuanda nasılsın? .ben de Başkenti görmüş geçirmiş birierini arıyorum. Ankara tıp da aklım var? cevap yazarsan sevinirim. Sağlıcakla...

Canım bu tercihi yapmak çok zor... Herkes kend tecrübesine göre bir şeyler yazacak, dikkat et kafan karışmasın. Ben yazın Ankarada hemen hepsi ile görüştüm. Sadece hulusi bey bende olumlu izler bıraktı.

Merhaba su anda ne durumdasıın? Başkentte tedavin nasıl geçtii??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…