ankara da hymenoplasty oldum

Canm araştırma yapamam param yok zaten evlilik icin yeterince borca gircem. O doktora zaten ücret ödemiştim kalıcı diye ama evlilik öncesi gel dediği icin geçici olacak anlamına geliyor keşke özlem hoca hakkında da yorumlar olsaydı turgay bey hakkında var hep. Inşallah güzel sonuç alıp bende izmirde ve oraya yakin arkadaşlara yardmcı olmus olurum.
Anladım kuzum işin zormuş tabi sende haklısın kesin geçici olucam diyosan durumuna bi bakrsın belki başka bir doktora daha gitme şansın olur izmirde bir doktor vardı mustafa alihanoğlumıydu neydi tam hatırlayamıyorum belki doktorlarla görüşünce fiyat konusundada yardımcı olabilir üzüldüm senin adına inşallah tabi bu tür şeylere gerek kalmaz içine sinen bir doktora gidebilirsin kuzum

Banada geçici her şartta yapılabilir dedi ama neye bağlı olarak dedi belki benim şekil nedeniyle demişte olabilir bilmiyorum tam olarak ben farklı bir kendi şehrime yakın bir doktora gittiğimde bana olurmu dediğimde gecçici yukardan dikiş atılabilir dedi birazda bant gibi olan et parçasını yukarıya doğru gerginleştiririz demişti
kalıcıddan sonra geçiçi naasıl tutmuyor benide aydınlatır mısınız

Anladım kuzum işin zormuş tabi sende haklısın kesin geçici olucam diyosan durumuna bi bakrsın belki başka bir doktora daha gitme şansın olur izmirde bir doktor vardı mustafa alihanoğlumıydu neydi tam hatırlayamıyorum belki doktorlarla görüşünce fiyat konusundada yardımcı olabilir üzüldüm senin adına inşallah tabi bu tür şeylere gerek kalmaz içine sinen bir doktora gidebilirsin kuzum
Evet canm mustafa bey var hatta geçici olan bir kız vardı olumlu sonuç aldı. Ben mustafa beyle özlem hanımarasnda pek fark olduğunu düşünmüyorum. Birde kötü sonuç alan birileri olsaydı bence buraya kesin yazardı kötülemek icin ben böyle düşünüyorum. Sonuçta ben oraya gidince bana dikiş atılacak bir işlem uygulancak kanamalı diye düşünüyorum. Geçici daha garanti ve herkes yapabiliyor diyorlar bakalm ya şubatta gorcez sonucu

Evet canm mustafa bey var hatta geçici olan bir kız vardı olumlu sonuç aldı. Ben mustafa beyle özlem hanımarasnda pek fark olduğunu düşünmüyorum. Birde kötü sonuç alan birileri olsaydı bence buraya kesin yazardı kötülemek icin ben böyle düşünüyorum. Sonuçta ben oraya gidince bana dikiş atılacak bir işlem uygulancak kanamalı diye düşünüyorum. Geçici daha garanti ve herkes yapabiliyor diyorlar bakalm ya şubatta gorcez sonucu
sen oldun mu canım?

Neden mustafa bey icin böyle bir yorum yapıyorsun anlamıyorum ? Tanımıyorsun gitmedin ama özlem hanımla bir tutuyorsun yani ben kendisine gidicem gidicek insanlar içinde ön yargı oluşturup üzüntü yaşatıyorsun.ben mustafa beye muayene olmuş biri olarak söylüyorum işinde tecrübeli bir insan.

Magdur1b bende yakın zamanda böyle birşey yaşadım bana da yardim edermisin nasıl basedebildin bununla. Başka birini nasıl hayatına aldin? Kalıcı kızlık zarı yapsam desem kendim için şu psikolojiden kurtulabilir miyim ? Ama günlerdir okuyorum kalicida kimse doktor adı vermiyor ne yapacağım bununla nasıl devam edeceğim bilmiyorum

Canım ayrıldımı o kişi senden? bende gecen sene böyle birsey yasadım ama şuan iyiyim şükür

Neden mustafa bey icin böyle bir yorum yapıyorsun anlamıyorum ? Tanımıyorsun gitmedin ama özlem hanımla bir tutuyorsun yani ben kendisine gidicem gidicek insanlar içinde ön yargı oluşturup üzüntü yaşatıyorsun.ben mustafa beye muayene olmuş biri olarak söylüyorum işinde tecrübeli bir insan.
Mustafa beyin akrabasimisin? Ne bu korumacı tavırlar? Kötü bsey demedim ki iki doktor da kalıcı yaptım dedikten sonra evlenmeden önce kontrole gel lafını söylüyor sonuçta o yüzden ikisini de aynı kefeye koymakta bir haksızlık yaptığımı dusunmuyorum

İnşallah sende güzel haberlerle dönersin canım buraya mutlaka yaz ama olurmu bazen bazı insanlar canımızı sıkıyor yazmak istemiyoruz şu siyeden kaybolmak istiyoruz ama diğer kızlar var günahsız gözleri umutla sonuç alanları arayan onlara yardımcı olabilmek adına neyle kiminle karşı karşıya kalırsak kalalım yazalım buraya sonucumuzu

İnşallah sende güzel haberlerle dönersin canım buraya mutlaka yaz ama olurmu bazen bazı insanlar canımızı sıkıyor yazmak istemiyoruz şu siyeden kaybolmak istiyoruz ama diğer kızlar var günahsız gözleri umutla sonuç alanları arayan onlara yardımcı olabilmek adına neyle kiminle karşı karşıya kalırsak kalalım yazalım buraya sonucumuzu
Tek istediğim buraya umutlu ve güzel haber vermek canm. Sonucu muhakkak yazcam burasi bana umut oldu burada agladm mutlu oldum . Inşallah bende herkese umut olurum inşallah hepimiz mutlu yuvalarımızı kurar ve birdaha hataya düşmeyiz. Herkesin güzel sonuçlar getirmesini diliyorum hep bende mutlu oluyorum sevinç gözyaşlarına ortak oluyorum ve bana da ayrı bir umut doğuyor. Bu yükü üstümüzden atip kurtulmak ne kadar mutlu eder bizi tarifi imkansız sanırım. Allahm o günleri göstersin insallah .

Mustafa beyin akrabasimisin? Ne bu korumacı tavırlar? Kötü bsey demedim ki iki doktor da kalıcı yaptım dedikten sonra evlenmeden önce kontrole gel lafını söylüyor sonuçta o yüzden ikisini de aynı kefeye koymakta bir haksızlık yaptığımı dusunmuyorum
Mustafa beyin akrabası değilim herkes burda bir doktora tutunmaya calısıyor senin haptığın hoş değil.

Evet malesef ayrıldı istediğini aldı ve bitti. Kendimi kullanılmış hissediyorum. Sen nasıl atlattın bu günleri ben bu şekilde yola devam edemiyecek gibiyim.

X