Ankara da yaşayanlar

600-1000 arası balgat taraflarında zor. Aslında çiğdem çukurambar falan çok güzel yerler. Ne öğretmeni olduğunuzu söylerseniz bir de puanı aşağı yukarı gidebileceğiniz ilçeleri söylerim. İki senedirbbiliyorum eş durumunu çünkü kendi bölümümden arkadaşlarım sayesindediğediğer bölümlerden falan

Bi de bana söyleseniz?? 50 hizmet puanıyla bir ibgilizce öğretmeni etimesguta atanabilir mi acep:KK43:((;

[Qurnbackthehandsoftime, post: 42009593, member: 514690"]Bi de bana söyleseniz?? 50 hizmet puanıyla bir ibgilizce öğretmeni etimesguta atanabilir mi acep:KK43:((;[/QUOTE]
Siz bence çok rahat atanırsınız. Ki ağustosta daha da çok okul açılıyor. Yalnız yazacağınız okullara telefon edip gerçekten açık var mı diye sorun. Bazılarında nedense sorun oluyor

Bizde eşimle memuruz ankara düzenli hı şehirdir herkes kendi halinde isinde gücündedir semt olarak biz eryamanda oturuyoruz merkeze uzak ama temiz bir semt genelde memur kesimi oturuyor zaten tavsiye ederim yani

Slm ankara atapark ta sıfır d'aire mız var satılık düşünürsen

Son düzenleyen: Moderatör:
Ilginiz icin saolun esim bestepede Çalışacak servisi var ben öğretmenim yerim belli degilse durumu atamalarında belli olacak kira düzeyimiz 600 ile 1000 arası olabilir

Batıkent'i öneririm ben de. Hem sakin düzenli hem de ulaşım rahat. 600-1000 arası güzel bir evde oturabilirsiniz burada.

Merhaba kızlar 1 yıllık Evliyim Doğuda gorev yapıyorum yaklaşık unı is ve baska nedenler 11 yıldır dogudayim. Tayinimiz Ankara'ya cikti simdi benim tayinim es durumu atamalarında belli olacak evimi topluyorum sizlere sorum su ikimizde memuruz Ankara'nın bize uygun yaşanabilir semtleri nerelerdir orada ne arkadasım var nede yer yol biliyorum bana birazcık yardımcı olabilirmisiniz Bi sorum da su sizce Ankara nasıl bi yer yıllardır Doğuda oldugum icin ve evliliğimde sorunlarım oldugu icin biraz gergin ve endişeliyim sizce Ankara iyi gelirmi bize
Ben olsam etlik ve keçiören tarafı elerdim. Etlikte çalışıyorum Baglica da oturuyorum (cayyolu civari ). Etlikten gelince arabadan inip toprağı öpüyorum. Cayyolu 1. Önerim ama kiralar fazla gelirse Baglica ikinci önerim ama özel aracınız varsa. Ben de 3 yıldır Ankaradayim cayyolu civarı insanıyla düzeniyle bambaşkadır.

etlik asagi eglencede oturuyorum baska da biyerini bilmiyorum ankaranin. buralar guzel, hic kizilay yada ulusa gitmeden istedigin her seye ulasabilirsiniz :)

Ilk aklima gelen: Keciören, balgat, batikent, eryaman. Dayimlar keciörende oturuyor cok seviyorum orayi basli basina bir il gibi, eryaman'da guzel memur aileleri icin ama sehir icinden uzak bana gore.

Ankara'yi cooook seviyorum. :) golbasinda oturuyorum ben... Burasi nezih bi yer. Bi dolmusla kizilay ulus, Sehir kalabaligindan ve gurultusunden uzak.. Piknik alanimiz cok. Bisiklet suruyoruz bos kalinca eymir golunun etrafinda.. Mecbur olmadigim surece baska bi sehire gitmem..
Gölbasi fazlasiyla güzel:KK68:
Kim demis ankara'da deniz yok diye deniz kadar koskocaman gölbasi var :63::KK70:

Bence evliliginize iyi gelir :) Biraz uzaklasirsiniz farkli bir ortam tatil gibi olur yeni yerlerini kesfederken Ankaranin dinlenirsiniz :) Kecioren etlik tarafini sevmistim ben kiralar konusunda fikrim yok :/

Baglica demis bir arkadasimiz da ora belki pahali gelebilir arka kisimlari var sincana yakin diye biliyorum yani birlesme yeri var dimi. Keçiören hakkinda bir yorum yapamam bilmiyorum ama sanki size en iyi olacak yer batikent sonra da eryaman. Eryaman uzak biraz ama kendi icinde yeterli bir yer.
Cukurambar gordum yanlis hatirlamiyorsam oralarin kiralarindan haberiniz var mi arkadaşlar yanindan bile gecilmez..

Etlik nasil kizlar ben cok begenmistim hosuma gitmisti Ankarada yasamadigim icin tam bilmiyorum da
Baglica demis bir arkadasimiz da ora belki pahali gelebilir arka kisimlari var sincana yakin diye biliyorum yani birlesme yeri var dimi. Keçiören hakkinda bir yorum yapamam bilmiyorum ama sanki size en iyi olacak yer batikent sonra da eryaman. Eryaman uzak biraz ama kendi icinde yeterli bir yer.
Cukurambar gordum yanlis hatirlamiyorsam oralarin kiralarindan haberiniz var mi arkadaşlar yanindan bile gecilmez..
Etlik trafik kalabalık ve karmaşayı seviyorsan güzel gelebilir. Baglicaya pahalı denmiş ama etlikte baglicadaki gibi evler olsa emin olun daha pahalı olur. Araba park etmeye bile yer yok çoğu evde. Benim evim Baglica merkezde site içinde yüzme havuzlu kapalı otoparkli düşünün bdüşünün kiralar 1000 tl. Daha mütevazı evler de var elbet 600-700 civari

Etlik trafik kalabalık ve karmaşayı seviyorsan güzel gelebilir. Baglicaya pahalı denmiş ama etlikte baglicadaki gibi evler olsa emin olun daha pahalı olur. Araba park etmeye bile yer yok çoğu evde. Benim evim Baglica merkezde site içinde yüzme havuzlu kapalı otoparkli düşünün bdüşünün kiralar 1000 tl. Daha mütevazı evler de var elbet 600-700 civari
Biz de bir ara baglicayi dusunduk de pahaliydi yani binin ustundeydi. Daha az kiralik yerler de biraz arkalarda kaliyordu ilerleyince etimesgutla baglaniyordu yol hatta ne yakinmis falan dedik. Siz iyi oturuyormussunuz kac yil oldu sizin? Bir de aidatiniz ne kadar?

X