Ankara Devlette Burun Estetiği Önerisi Acil

kararsz01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2023
7
0
24
Arkadaşlar lütfen ankara devlette burun estetiği yaptırıp memnun olanlar doktor ismi verip kısaca bahsedebilir mi hatta mümkünse öncesi sonrası fotoğrafı da olur şuan doktorların yaptığı burunları görmek mümkün değil youtubeda ankara için az video var o yüzden hem bana hem de yaptırmak isteyenlere yardımı dokunacaktır deneyiminizi paylaşmanızın :)
Hasan Murat Ergani hocamı buldum Bilkent Şehir Hastanesinde fakat burun örneği bir tane var sadece başka yaptıran var mıdır?Ya da memnun kaldığınız herhangi bir doktor :)

Devlet hastanesinde nasıl o kadar ücret ödediniz? Neredeyse özellerle aynı fiyat
Bende bu doktorun soyledigi fiyatı uygun bulduğum için oldum. Yılbaşından önce özele olmak istiyodum ama sonraya kaldı fiyatlar da artınca özel e olamadım bide doktorun kullandığı malzemeye göre fiyat söylüyorlar bende kök hücre falan kullanılmış

Hem burun hem karın ameliyatı olmuş anladığım kadarıyla.. fiyat ondan bu kadar yüksektir umarım. Yoksa sadece burun için özellerde 25 fen başlıyo zaten .. çok geçmiş olsun bu arada inşaallah memnun kalırsınız. 💐💐💐
Yok karın ameliyatı olmadım sadece yağ alındı yağda alinmasa fiyatlar böyle yani hatta şu an 30 oldu güncel fiyatı. Bildiğim kadarıyla da özelde hiç 25 duymadım cevremdede özele olan çok kişi var devlete de öyle şu an özeller 35 40 bin

Yok karın ameliyatı olmadım sadece yağ alındı yağda alinmasa fiyatlar böyle yani hatta şu an 30 oldu güncel fiyatı. Bildiğim kadarıyla da özelde hiç 25 duymadım cevremdede özele olan çok kişi var devlete de öyle şu an özeller 35 40 bin
Çok geçmiş olsun öncelikle.. 💐 Ankaradayım ben 10 gün önce Ortadoğu hastanesi sanırım.. Yenimahalle de verdi doktor bu fiyatı bana. Ama indirim için bayağı bi savaştım tabi.. sonra takip ettim ama baktım tek tip burunları hep. Vazgeçtim.. Ünv hastaneleri bayağı bi revaçta şuan sanırım.. randevu almak çokzor ama hala uğraşıyorum. Kolay bi yolunu bilen varsa Allah rızası için yazsın nolur diyorum 😄

Çok geçmiş olsun öncelikle.. 💐 Ankaradayım ben 10 gün önce Ortadoğu hastanesi sanırım.. Yenimahalle de verdi doktor bu fiyatı bana. Ama indirim için bayağı bi savaştım tabi.. sonra takip ettim ama baktım tek tip burunları hep. Vazgeçtim.. Ünv hastaneleri bayağı bi revaçta şuan sanırım.. randevu almak çokzor ama hala uğraşıyorum. Kolay bi yolunu bilen varsa Allah rızası için yazsın nolur diyorum 😄
Özel de mi olacaksinjz siz

Özel de mi olacaksinjz siz
Ünv hastanesi düşünüyorum hacettepe ve Gazi yi araştırıyorum acele etmiyorum.. ama dediğim gibi randevu alması ölüm yani.. Bilkent şehir hastanesini de araştırdım. İyi plastikçiler var ama ben kbb Uzmanı arıyorum.Bilkent tekileri çok önermediler açıkçası Tavsiye edebileceğiniz varmı sizin?

Ünv hastanesi düşünüyorum hacettepe ve Gazi yi araştırıyorum acele etmiyorum.. ama dediğim gibi randevu alması ölüm yani.. Bilkent şehir hastanesini de araştırdım. İyi plastikçiler var ama ben kbb Uzmanı arıyorum.Bilkent tekileri çok önermediler açıkçası Tavsiye edebileceğiniz varmı sizin?
Yok ben bilkentte oldum ordan memnunum. Evet hacette ve gazi baya uzun suruyomus geç ariyolarmis bende öyle duydum

Sagliksal sorununuz olduğu için mi kbb ariyosunuz eğer öyle değilse kbb hiç önermem çünkü cevremde olanda var kbb memnun değiller kuzenimde oldu sagliksal sorunu vardı burun kanatları yayıldı hiç olmadı. Digeride ucu düştü sizin yerinizde olsam bu işin ehli olan plastik cerrahilere olurdum

Sagliksal sorununuz olduğu için mi kbb ariyosunuz eğer öyle değilse kbb hiç önermem çünkü cevremde olanda var kbb memnun değiller kuzenimde oldu sagliksal sorunu vardı burun kanatları yayıldı hiç olmadı. Digeride ucu düştü sizin yerinizde olsam bu işin ehli olan plastik cerrahilere olurdum
Maalesef.. nefes almada zorluk etlerde büyüme.. plastikçiler genelde burun içiyle ilgili değillermiş.. hem iç hem dış uzman birini bulmam lazım.. isim araştırıyorum.. tanıdıklarınzın kimlere olduğunu biliyormusunuz acaba.. uzak duralım onlardan ☺️ Teşekkür ederim 💐

Maalesef.. nefes almada zorluk etlerde büyüme.. plastikçiler genelde burun içiyle ilgili değillermiş.. hem iç hem dış uzman birini bulmam lazım.. isim araştırıyorum.. tanıdıklarınzın kimlere olduğunu biliyormusunuz acaba.. uzak duralım onlardan ☺️ Teşekkür ederim 💐
Hm anladım arkadasim ameliyat olalı 1 sene fln oluyo devlette oldu tam hatırlamıyorum onu ama bu soyliyecegimde kbb doktoru ama özel. kendi kliginde yapiyo memnun kalmadı yani Dr Erol tunc

Hm anladım arkadasim ameliyat olalı 1 sene fln oluyo devlette oldu tam hatırlamıyorum onu ama bu soyliyecegimde kbb doktoru ama özel. kendi kliginde yapiyo memnun kalmadı yani Dr Erol tunc
İnstagrami var doktorun belki doktordan memnun kalan da vardır ama ben burda da okumuştum bı kaç yazılanı sonradan ucunda dusmede oluyo diyolar

İnstagrami var doktorun belki doktordan memnun kalan da vardır ama ben burda da okumuştum bı kaç yazılanı sonradan ucunda dusmede oluyo diyolar
Aşkım ameliyatımın 9. Günüdeyim.Dünyanın en iyi cerrahı yapsa da düşmenin meydana gelebileceğini duymuştum.Doktorun tekniğine de,hastanın cilt yapısına göre de değişebilen bir durum bence.Ameliyatımın 9. Günü elbette bazı şeyler için daha erkendir 2 gün önce alçısız gördüm şiş olmasına rağmen çok beğendim.Barbie nose yaptırdım ben zamanlar elbetteki doğallaşacak birazcık düşecek ona göre yaptı zaten burnumu düşme payını bıraktım dedi.

Aşkım ameliyatımın 9. Günüdeyim.Dünyanın en iyi cerrahı yapsa da düşmenin meydana gelebileceğini duymuştum.Doktorun tekniğine de,hastanın cilt yapısına göre de değişebilen bir durum bence.Ameliyatımın 9. Günü elbette bazı şeyler için daha erkendir 2 gün önce alçısız gördüm şiş olmasına rağmen çok beğendim.Barbie nose yaptırdım ben zamanlar elbetteki doğallaşacak birazcık düşecek ona göre yaptı zaten burnumu düşme payını bıraktım dedi.
Siz Erol Dr ye oldunuz sanırım yok düsme derken öyle zamanla inecek düşmeden bahsetmemiş tim bildiğin burun tutmuyo dusuyo yani. Buradaki yorumlari gördüm tabi memnun olanda var olmayanda

Aşkım ameliyatımın 9. Günüdeyim.Dünyanın en iyi cerrahı yapsa da düşmenin meydana gelebileceğini duymuştum.Doktorun tekniğine de,hastanın cilt yapısına göre de değişebilen bir durum bence.Ameliyatımın 9. Günü elbette bazı şeyler için daha erkendir 2 gün önce alçısız gördüm şiş olmasına rağmen çok beğendim.Barbie nose yaptırdım ben zamanlar elbetteki doğallaşacak birazcık düşecek ona göre yaptı zaten burnumu düşme payını bıraktım dedi.n
Ne zaman ne kadara oldunuz

Memnuniyet i varsa bı o kadar da memnuniyetsizlik var. bu sitede de Google da da sadece gördüğümü söyledim inşallah memnun kalırsınız🙏

Siz Erol Dr ye oldunuz sanırım yok düsme derken öyle zamanla inecek düşmeden bahsetmemiş tim bildiğin burun tutmuyo dusuyo yani. Buradaki yorumlari gördüm tabi memnun olanda var olmayanda
Evet evet Erol beye oldum.Ben de yorumları okuduğumda sadece 1-2 düşmeyle ilgili olumsuz yorum gördüm hatta kötü yorum denemez bile birisi 1 yıl öncesine aitti.(bu site haricinde başka yerde de erol beye ait yorum göremedim çok baktım ama yoktu yani)O yorumda da şu yazıyordu “hastalarıyla konuştuğumda düşme meydana geldiğini söyledikleri için bu doktoru direkt eledim.” Diye bir yorumdu hatta ben bu yorumdan sonra tam vazgeçiyordum.Aynı şekilde burada gördüm yani.Fakat sonrasında bir sürü hastasıyla konuştum.Hatta bir kızla sürecimiz birlikte ilerledi sürekli konuştuk.Onunki biraz daha doğal benimki daha havalı bir burundu ama belki de 15 hastasıyla falan konuşmuşumdur abartmıyorum.Çevremde de yaptırıp memnun kalanlara denk gelmiştim zaten.Düşme payı bana bıraktı mesela kesinlikle doktoruma çok güveniyorum.Diğerleri de aynı şekilde bunun bilincindeyse bir tık kalkık yaptırabilir belki ama işinin ehli kesinlikle buna şüphem yok gayet güzel ilgileniyor.Morluğum,kanamam dahi olmadı.Beyaz tenliyim doktorum bile morarma bekliyordu ama olmadı Tabii bu yine de ameliyatın uzunluğu,kemik vs durumlara göre değişebiliyordur da ne bileyim kanama falan bekliyordum.Ben direkt 6.-7.Günümde normal hayata tamamıyla döndüm.Hatta açtığım konularda vardı şu an konunun açıklamasını sildim.Erol beyi bilenler var mı diye soruyordum.İçim kesinlikle çok rahat benim.Olacak arkadaşlara da kesinlikle tavsiye ederim.Emin olun yıllarca araştırma yaptım yıllarca.Yaşım öyle büyük değil 19 yaşındayım ama 13 yaşından beri bunu isteyen bir deliyim ahhsjdjs benim güzellik takınlarım işte...Hatta ilk gittiğimde burnumun yüzüme gayet yakıştığını,bir sorun olmadığını söylemişti.Alerjiden kaynaklı burun etlerim büyüktü bu nefes almama engeldi.Fakat bunun bilgilendirmesini yaptı sağ olsun doktorum şu an gayet harika hir şekilde nefes alıyorum inşallah da böyle devam eder ama “tek kötü yanı alerjiden kaynaklı olduğu için Tekrarlama durumu var.”dedi.Şu an iki deliğimden de muhteşem bir nefes alıyorum.İlerde tekrarlar tekrarlamaz bilemiyorum.Burayı yazmayacaktım da araştıranlar varsa da fikir olsun.Her neyse ben ama burnuma takıntılıyım yani biliyorum öyle çok kemerli bir şeyde değil hafif kemer ama nasıl rahatsız ediyor beni şu an çok şükür bu sorunum falan yok oldu.Aslında hep başka doktorlar düşünüyordum.Açtığım konularda görebilirsiniz ama Erol beyi buldum iyi ki de diyorum başka da bir şey demiyorum.

X