ANKARA ETLİK ZÜBEYDE HANIM DA TÜP BEBEK TEDAVİSİ AŞAMALARI

Tüp bebek tedaviniz kaçıncı denemenizde tuttu ?

• 3

OY: 0 0,0%
  • 4

• 5

• 6 ve fazla denemede

• Ankete Katılan
    10
Merhaba kizlar,tum yazilanlari okudum,bede tup bebek tedavisi dusunuyorum,zubeyde hanim hastanesini bir doktor onerdi ankara disinda yasiyorum,ve yasim da bu yil 41 ne kadara mal olur acaba fikri olan varmi ,bir arkadas 12bin yazmis onu pesin.mi aliyolar acaba

Merhaba kizlar,tum yazilanlari okudum,bede tup bebek tedavisi dusunuyorum,zubeyde hanim hastanesini bir doktor onerdi ankara disinda yasiyorum,ve yasim da bu yil 41 ne kadara mal olur acaba fikri olan varmi ,bir arkadas 12bin yazmis onu pesin.mi aliyolar acaba
Sizin yaşlarınızda bir tanıdığım zübeyde hanımda yaptırdı ilaçlarla birlikte 16-17 bin tl yi buldu 2020 yılında bu yıl ilaçlara falan zam geldi tabi, size nacizane bir tavsiye o kadar para ödediten sonra iyi bir merkezde yaptırmanızı öneririm

Merhaba kızlar aranıza yeni katıldım... Eşimle bir yıldır bebiş düşünüyoruz bende 20 gün önce etlik zübeyde hanıma gittim kan verdim eşim için de birdaki geldiğime sperm vermesini istedi ama Covit testi istediler diğer hastaneleri aradığım da da her hangi bi bilgi vermediler acaba her hastanede istiyolar mı Covit testini bilginiz var mı?

Merhaba kızlar aranıza yeni katıldım... Eşimle bir yıldır bebiş düşünüyoruz bende 20 gün önce etlik zübeyde hanıma gittim kan verdim eşim için de birdaki geldiğime sperm vermesini istedi ama Covit testi istediler diğer hastaneleri aradığım da da her hangi bi bilgi vermediler acaba her hastanede istiyolar mı Covit testini bilginiz var mı?
Canim kovit testini hemen, zubeyde hanimin girisinde yapiyolar, acilin yanindaki yerde. Orda yaptirabilirdin.Genelde hastaneler hes koduyla aliyor.

Arkadaslar merhaba aranizda zubeydede tüp bebek tutan okdumu baya eski bi paylasim ama bende yeni basiycam raporlu tüp bebege zubeydede var mi tüp tutan so zamanlarda 😊

Arkadaslar merhaba hala yazan olmamiß zübeydede buvay adetin 2.gunu benide cagirdilar tahliller histereskopi anestezi ekg vs hallettik hep iste 2.gun cagirdi serdar hoca..varmi giden devam eden belkide hepiniz hamilesiniz su an Allah bagislasin..

X