Ankara Fatih Üniversite Hastanesi Zehra Candan İLTEMİR DUVAN hakkındaki yorumlarınız?

mystic_moon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2012
9
0
Arkadaşlar merhaba;

Yaklaşık 8 haftalık hamileyim ve tavsiye üzerine Fatih Üniversitesi Hastanesi Zehra Candan İLTEMİR DUVAN'a muayene ve kontroller için gideceğim. Daha önceden Candan Hanım'a gidenlerin tavsiyelerini,yorumlarını varsa şikayetlerini yazarlarsa çok sevinirim. Teşekkürler...

arkadaşlar hiç candan hanıma giden yok mu?

Ben 7 haftalık hamileyim ve başlangıcından itibaren candan hanıma gidiyorum. Harika bir doktor ilgisi alakası ve sizin sevincinizle birlikte çok iyi motive ediyolar candan hanım a ve ekibi ayşe hemşire gülten hemşireye çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız hiç teredütsüz gidebilirsiniz.

Ben 7 haftalık hamileyim ve başlangıcından itibaren candan hanıma gidiyorum. Harika bir doktor ilgisi alakası ve sizin sevincinizle birlikte çok iyi motive ediyolar candan hanım a ve ekibi ayşe hemşire gülten hemşireye çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız hiç teredütsüz gidebilirsiniz.
Merhaba, bende Candan hanımdan randevu aldım Medical Park a geçmiş, yazınızın üzerinden bayağı süre geçmiş ama memnuniyetiniz sürdü mü doğuma kadar?Benim ilk muayene olacak yalnızca 4,5 haftalık.İlk muayene alttan mı oluyor?Dr a ulaşmak kolay oluyor mu değişik durum ve belirtilerde? Aydınlatırsanız çok sevinirim, teşekkürler şimdiden

Arkadaşlar merhaba;

Yaklaşık 8 haftalık hamileyim ve tavsiye üzerine Fatih Üniversitesi Hastanesi Zehra Candan İLTEMİR DUVAN'a muayene ve kontroller için gideceğim. Daha önceden Candan Hanım'a gidenlerin tavsiyelerini,yorumlarını varsa şikayetlerini yazarlarsa çok sevinirim. Teşekkürler...
Merhaba, Candan hanıma gittiniz mi?Memnun kaldınız mı?Bende randevu aldım gideceğim ama ilk muayene olacak henüz 4,5 haftalık 2 gün önce varlığından haberdar oldum

X