Tüp Bebek Merkezleri Ankara için tüp bebek merkezleri

Merhaba zamanında bu forumda cok dolaşmış biri olarak size ve diger arkadaslara tavsiye vermek isterim (su anda 5 yasında oglum var Allahım ömür versin)
Cok zor zamanlar yasadım her ay tek cizgi ya da regl oldugunu gormek nedir cok iyi biliyorum. Evliligimden 1 yıl sonra denemelere basladık ve denemelerimiz sonucsuz kalınca Ankara nın en meshur dr larından birine basladım.. her yöntem defalarca denendi ve hep olumsuz sonuclandı işin kötüsü hamile kalabildigimdede mutlaka bebegim dusuyordu:KK43:
Bu arada ablamda benim gibi yillarca cocuk sahibi olamamis ve dis gebelik sonucu tek tupu de alinmisti sansi cok zordu ama Mustafa hocayi bulduktan sonra ilk denemede ikizlerine kavustu. Ben Mustafa hocaya tedavi olamadim cunku o donemde kendisi baska bir sehirde profesorlugunu tamamliyordu.
Butun aksiliklerden sonra Mustafa hocanin ankaraya dondugunu duyduk ve ablam cok israr etti fakat ben artik bikmis yorulmus ve uzgundum tekrar bastan baslayacak gucum yoktu.ama ablamin israriyla mustafa hocaya gittim.. hic umutsuz sekilde surece basladim ve ilk denemede cocugumu kucagima aldim. 36 yasinda dogum yaptim. Bu arada sadece 3 yumurta toplayabildiler ve 2 tanesi transfer edildi. Sonrasinda yonlendirdigim birkac kisi de bebek sahibi oldu. Ben giderken calistigi hastanede bir gun diger dr larin konusmasina kulak misafiri oldum ve gercekteb mustafa hoca da bir ugur oldugunu her elini attigi vaka da olumlu sonuc aldigini konusuyorlardi hatta bunu esprili bi sekilde soyadina bagladilar.( ugur)
Neyse kisacasi gercekten caresiz bir sekilde uzman arayan arkadaslara biraz uzun oldu ama gercekten uguruna ve tecrubesine inandigim dr umu paylasmak istedim
Dedigim gibi bende bu yollardan gectim ve tavsiye aradigimda hep belli isimleein dolandigini ve maalesef bir cogunun reklam oldugunu gordum
Bu yuzden tavsiyemdir lutfen ama lutfen Mustafa hocama basvurun.. elimden gelen bu kadar sadece bunu yazabilmek icin az once uye olsum. Unarim birilerine fayda saglayabilirim ve dualarini alirim. Allahim evlat hasreti ceken herkese nasip etsin🙏🏻🙏🏻 Doktorum; Prof. Dr Mustafa Ugur su anda Bestekar sok. da muayenehanesi var google dan bilgilere ulasabilirsiniz. sevgiler

X