Tüp Bebek Merkezleri Ankara Tüp bebek merkezleri

Göğşen önalan hocayi tavsiye ederim ankarada baskent hastanesinde. Cok ilgili ve sakin. Insan güvenle kendinizi birakabiliyor
Siz göğşan hocaya mi gitmiştiniz? Birkaç yerde ismini duydum da ön görüşme için ücret alıyor mu?

Herkese merhaba. Bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum. Şuan ikinci tüp bebek için iyi bir doktor ve hastane arıyorum. Hastaneye ve doktora karar vermek tüp bebek tedavisinden daha stresliymiş. Ankara da laboratuvarı iyi olan hastane ve tecrübeli bir doktor önerisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.
ankarada kesinlikle başkentte prof dr göğşen önalan hocayı tavsşiye ederim. hem çok deneyimli ayrıca hiç paracı değil melek gibi bir insan. zaten hastane büyük yataklı servisi erken doğum olursa yenidoğan yoğun bakımları yenidoğan profesörleri de var. bunların hepsinin bir arada olması lazım

Herkese merhaba bu konuyu açtığımda tüp bebek tedavisine başlamak üzereydim ve beni tatmin edecek bir tüp bebek merkezi arıyordum. En sonunda Bahçeci tüp bebek merkezinde karar kıldık. Tek numaraları reklammış. Rahim dinlendirme adı altında gereksiz bir işlem için daha doğrusu işlem yok sadece bekliliyorsunuz ve bu zaman zarfında para veriyorsunuz. Neyse Berfu hocada başladık tedaviye ama doktor hanım biz her gittiğimizde unutup hatırlamaya çalıştı. Histereskopiye karar verdi sonra unutup yapmadı. Komik ama gerçek ben de dünden razıyım ameliyat masasına yatmak istemedim çünkü. Tedavim olumsuz sonuçlandı. Başka bir yerde Histereskopi ve laparoskopi işlemlerinden sonra tedavisiz gebe kaldım. Keşke diyorum daha önceden bu ameliyatları olmaya karar verseydim. Yaşanması gereken bir yığın hayal kırıklığı varmış nasibimde demek ki🙂 buna da şükür. Arkadaşlar kısacası pahalı ve reklamı bol yerlerde değil güvendiğiniz, işini hakkıyla yapan doktorlarda çare arayın. Herkese bu yolda sabır ve hayırlı bir son diliyorum

X