Ankara tüp bebek önerisi ve fiyat

Gürgan klinikte üç transfer oldum malesef negatif sonuçlandı, 40 bin artı ilaçlar ve her tranferde 15 milyar verdik sürekli zam geliyor,
Bende Gürgan klinikle görüşüyorum. Yaşım 45 olduğu için dondurmak ve cozdurmek zorunda olduklarını söylediler. Havuz sistemi diye birşey söylendi. 2-3 seferde yumurta toplayacaklar ve herseferi için ödeme istediler. Dondurmak için ücret ve cozdurmek için ücret istendi.

Ankara'da Laboratuvarı iyi olan tüp bebek merkezi bilen varmı acaba. Bende bu ay ona göre tedaviye baslicam. Tüm Tahlillerimi yaptım. Merkez konusunda kararsızım. Gürgan klinik ve uğur hamurcu klinigiyle görüştüm. Karar veremiyorum. Önerisi olan varmi?

Ankara'da Laboratuvarı iyi olan tüp bebek merkezi bilen varmı acaba. Bende bu ay ona göre tedaviye baslicam. Tüm Tahlillerimi yaptım. Merkez konusunda kararsızım. Gürgan klinik ve uğur hamurcu klinigiyle görüştüm. Karar veremiyorum. Önerisi olan varmi?
Laboratuvar olarak genart. Hekim olarak da murat sonmezeri tavsiye ederim. Arkadaş tavsiyesi ile gittik memnun kaldık. Net karar oncesi murat beye gorunun bi bilgi alin derim

Ben de 43!yaşındayım merkez bakıyorum recai papuc’uya gitmeyi düşünüyorum mayıs ayında. Siz bi yer buldunuz mu

X