Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankara Yaşamkent'te Ev İşleri İçin Yardımcı Arıyorum

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

Tropicalgirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2011
4
0
Merhaba

Yaşamkentte ( Çayyolu) oturuyorum küçük bebeğim var. Haftada üç gün ev işlerimi yapacak yardımcı arıyorum. Ev temizliği, ütü, yemek işlerimizi görmek için istekli iseniz ya da önerebileceğiniz birisi olursa bana mesaj atmanızı rica ederim. Gelecek kişi diğer günlerini doldurmak isterse yine bebekli arkadaşım var yardımcı arayan. 3 gün bana 3 gün ona gelebilir.

mrb canim önerebilecegim biri var maas konsuunda ne dusunuyorsun??? önercegim annem aslinda ben kendim yurtdísinda kaliyorum ama annem evde cani cok skiliyor is bulmak istiyorr daha önce hic calismadi cocouklar kücük oldugu icin.keciorende oturuyor

Özelinize msz attım ararsanız detayları görüşe biliriz arkadaşınız içinde tandık güvenilir çalışmak isteyen tanıdıklarım var görüşmek isterim :) benin haftada şu an 3 günüm dolu ama sizin istediginiz günleri ayarlıya biliriz sanırım teşekkürler...

merhaba arkadaşlar bende ankarda gündelik temizlik işlerine gidiyorum elim hızlıdır temiz ve titiz yaparım işimi senlerdir gitiğim insanlara var 2 günüm dolu tecrubem vardır eğer isterseniz reveransda veririm güvenilir insanlar olsun yeter iş ayırmam ankaranın neresi olursa olsun giderim işimi özsenle ve titiz yaparım eğer hala arıyosanız görüşabiliriz:)

merhaba arkadaşlar bende ankarda gündelik temizlik işlerine gidiyorum elim hızlıdır temiz ve titiz yaparım işimi senlerdir gitiğim insanlara var 2 günüm dolu tecrubem vardır eğer isterseniz reveransda veririm güvenilir insanlar olsun yeter iş ayırmam ankaranın neresi olursa olsun giderim işimi özsenle ve titiz yaparım eğer hala arıyosanız görüşabiliriz:)

merhaba biz gizem0606 la akrabayız almakisteyen olursa oda ev işlerine gitmekde benimgibi güvenilir temiz bir aileyiz kendisi abimin eşidir cvbınız beklemekdeyiz arkadaşınız da siz de çalışa biliriz teşekkürler :)

Merhaba

700er TL ödemeyi düşünüyoruz. Pzt-Çarş-Cuma ya da Salı-Perş-Ctsi şeklinde çalışacak

merhaba cvbınız için teşekkürler ücret pek uygun deyil benim için yol parası falan da verilcek yinede teşekkür ederim şu an bir kaç kişi konularıma ve ilanlarıma cvp yazdı ve cvp bekliyorum gündelik daha iyi sanırım aylıkda baya düşüyor ben bu kadar düşdügünü tahmin etmemişdim yani 1000 falan düşün düm yani gündelik hesaplasak 100 tl den haftada 3 gün gidise ayda 1200 oluyor sürekli ve aylıklı oldugu için anca 1000 olur die düşün müşdüm tabi bir bilgim yok aylıkcı gelenlerden nekadar alıyorlar gündelik ciyim ben haftada gittigim işler 100 alıyorum onun fiyatından düşündüm yani ben teşekkür ederim... Cevabınız için :) fiyatta deyişiklik yaparsanız haber verin birini ayarlaya bilirim güvenilir temiz sürekli hem sizin hemde karşıdaki kişiye makul bir fiyat olursa iyi olur kimse madur olmaz ve güvenilir biri olur sizin içinde cvbınızı bekliyorum...

Merhaba

Yaşamkentte ( Çayyolu) oturuyorum küçük bebeğim var. Haftada üç gün ev işlerimi yapacak yardımcı arıyorum. Ev temizliği, ütü, yemek işlerimizi görmek için istekli iseniz ya da önerebileceğiniz birisi olursa bana mesaj atmanızı rica ederim. Gelecek kişi diğer günlerini doldurmak isterse yine bebekli arkadaşım var yardımcı arayan. 3 gün bana 3 gün ona gelebilir.

canım almadıysanız görüşebiliriz

merhaba cvbınız için teşekkürler ücret pek uygun deyil benim için yol parası falan da verilcek yinede teşekkür ederim şu an bir kaç kişi konularıma ve ilanlarıma cvp yazdı ve cvp bekliyorum gündelik daha iyi sanırım aylıkda baya düşüyor ben bu kadar düşdügünü tahmin etmemişdim yani 1000 falan düşün düm yani gündelik hesaplasak 100 tl den haftada 3 gün gidise ayda 1200 oluyor sürekli ve aylıklı oldugu için anca 1000 olur die düşün müşdüm tabi bir bilgim yok aylıkcı gelenlerden nekadar alıyorlar gündelik ciyim ben haftada gittigim işler 100 alıyorum onun fiyatından düşündüm yani ben teşekkür ederim... Cevabınız için :) fiyatta deyişiklik yaparsanız haber verin birini ayarlaya bilirim güvenilir temiz sürekli hem sizin hemde karşıdaki kişiye makul bir fiyat olursa iyi olur kimse madur olmaz ve güvenilir biri olur sizin içinde cvbınızı bekliyorum...

Mrb.lar, ben de Ank. Batıkentte aylıklı temizlik elemanı düşünüyorum, haftanın 6 günü gelecek, evin tüm işlerinden sorummlu olacak(yemek-ütü ve genel temizlik)...ücret konuşulur 1000 tl civarı düşünüyorum....adım derya tel:05337200784

Mrb.lar, ben de Ank. Batıkentte aylıklı temizlik elemanı düşünüyorum, haftanın 6 günü gelecek, evin tüm işlerinden sorummlu olacak(yemek-ütü ve genel temizlik)...ücret konuşulur 1000 tl civarı düşünüyorum....adım derya tel:05337200784

e posatanız aldım ama malesef benim haftada 1 gün boşlugum var gündelik ciyim hafda 15 de sürekli gittigim işlerim var ama çevrede sizin istediginiz gibi biri olursa sölerim. Çalışma saatleri bir de ssk yapıyormusunuz ?

merhaba ben ankara çankayda ev işlerine gitmekteyim haftada bir kaç işim var boş günlerimi doldurmak istiyorum, reveransımda vardır, güvenilir insanlarla çalışmak isteim ücret 11o tldir şimdiden teşekürler iyi günler efendim

Çayyolunda haftada 2 gün düzenli olarak evde temizlik ve ütü işi yapacak yardımcı arıyorum. Aylık 600 TL düşünüyorum. İlgilenen olursa telefonum 532 511 08 15.

Merhaba

Ben de yaşamkent FLORİUM 'da oturuyorum 1+1 dairenin 2 haftada bir temizlik işlerinde yardımcı olacak güvenilir bir yardımcı arıyorum.

Merhaba Halan iş arıyorsanız görüşmek isteriz 05542364631 ararmısınız

X