Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankarada bakc aryanlar

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

hrsymsn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2008
87
0
ankarada elvankent sincan tarafında bebeklerine bakıcı arıyan aileler bana özelden ulaşsın lütfen anneme iş arıyoruz beni ve abimi bu yaşa kadar mükemmel bi şekilde getirmiş daha ne olsun abim üniversitede okuyo bende yakında gidicem inşallah gerçekten çok ihtiyacımız var böyle bişeye ilgilenenler bana yazsın lütfen :ecrin_bebek:

Ank bakıcı arayan warsa lutwen yazabılırler resım ogretmenlıgı alanım bebeıslerıde cok sewıorum tskurler:)

merhaba ben sedef ilanınızı gördm fakat biraz geç kalmışım sanrım....:):) ben çalışmak istiyorum çocukları ve bebekleri çok severim ve onlarla iyi anlaşırım bu konuda bana güvenebilirsinz daha öncede çocuk baktım beni tanımanızı isterim hoşca kalın eğer ulaşmak isterseniz numaram xxxxxxxxxxxxxxxxxx kendinize iyi bakın bebişide öpüyorumm:)opuyorumnanaktan

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba bende bebek bakmak istiyorum batıkentteyim yeni üyeyim 35 yaşımda sigara kullanmayan biriyim iki çocuk annesiyim çocuklarım büyüdüler ve bende kendi çocuğum gibi bakıcağım tüm sevgimi ona vericeğim bir bebek bekliyorum ilgilenenler lütfen msj atın

X