Ankara'da dış çekim fotoğraf

Olovem

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2015
193
8
Herkese merhaba öncelikle

1 ay sonra nişanım olucak, normalde kendim de fotoğraf çekiyorum makinem de var, ablamın Nişan dış çekim fotoğraflarını ben çektim,

Fakat iş kendine gelince maalesef istediğin gibi olmuyor, benim ricam, belirli bir konseptte çektirmek istediğim Fotoğraflar var, o fotoğrafları nişanımda kullanacağım, 2-3 saatlik bir dış çekim istiyorum ama makine, aksesuar yol hepsi bizden olucak,

Bunu söylemiş olmamın sebebi, çok profesyonel bir çekim istemiyorum, diyafram ayarlamayı bilen ve netlik ayarını başarabilen herkes olabilir :)) şaka bir yana öğrenci olabilir, profesyonel olmayanlardan geri dönüş bekliyorum,

Bu arada Ankara'da oturuyorum, çekimler Beytepe ve gölbaşında olacak.

Şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleme:
Bu arada fotoğraf makinesi kendisine aitte olabilir. Benim makinenin otomatiği bozuk

Merhabalar: ) kardeşim bu işle uğraşıyor. Eğer isterseniz sizi kendisine yönlendirebilirim.

Merhabalar Eskişehir ve Ankara başta olmak üzere Türkiye'nin her yerinde düğün dış çekimi, nişan, doğum, babyshower gibi etkinliklerinizde profesyonel fotoğraf hizmeti veriyoruz. Detaylı bilgi için sitemizi tıklayabilirsiniz. Evlenecek tüm çiftlere şimdiden mutluluklar dileriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bu yaz ankara'da dış çekim yaptırmak istiyorum acaba onerebileceginiz profesyonel fotografci var mı ?

Merhabalar ben ankarada yaşıyorum dış çekim için fotoğrafçıya ihtiyacm var

Merhabalar

Son düzenleyen: Moderatör:
X