Doğuma Hazırlık ankarada doğal doğum, zahide küçük

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Benim canım doktorum Allah ondan bin kez razı olsun, çok zor geçen riskli gebeliğimi öyle güzel geçirttiki bana. her zaman yanımdaydı, elimi tuttu, kendine güven, çok güzel bir doğum yapacaksın dedi, sayesinde çok güzel bir doğum yaptım. Doğum için doktor arayan tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum, keyifli sağlıklı güzel bir gebelik geçirmek istiyorsanız zahide küçük tek adresiniz olsun. Sevgilerimle...
NE kadar ücret ödediniz acaba?

benim melek doktorum o.. iyiki varsın zahide küçük. iyiki senin gibi doktorlar var, senle gölüm rahat, içim rahat... çok güzel bir doğum yapacağım senle vuna can gönülden inanıyorum

Maalesef doğumum bu doktorla gerçekleşti, instagramdaki videolarla, yapılan reklamlarla alakası yok. Bırakın ekstra bir uygulama doğum sancıları sırasında doktorun yüzünü bile göremiyorsunuz doktor doğumun sonuna doğru geliyor, resim çekilip gidiyor. Bu kadar ilgisiz bir doktoru devlet hastanesinde bile bulamazsınız. Ebe ve hemşireler ile doğum yaptım dikişimi bile kendisi atmadı bebeğin eşini bile almak istemedi, doğum sırasında hiç destek olmadı. Göbek kordonunu doğar doğmaz kesti. Yaptığı tetkikleri sırf hastane para kazansın die yapıyor sonuçları ile ilgilenmiyor. 9 aylık takipli hastasıyım benim kan hastalığımı bile hatırlamadı, daha ne diyeyim ki doğumumun tek iyi yanı ölmedik, buna şükür diyorum.

SELAMLAR :) Sevgili anne babalar Ankara da doğum bebek fotografçılığı hizmeti vermekteyim.Açılışa özel yıl sonuna kadar uygun fiyatlı çekimler yapmaktayım.İlgilenen kıymetli ebeveynleri instagram sayfam ... e bekliyorum. :) Sağlıcakla kalın.

Son düzenleyen: Moderatör:
zahide hanımla ilgili çok şey yazılmış bende memnuniyetimi yazmak, doğum gibi zor bir olayı nasıl kolaylaştırabilirisniz diye birşeyler yazmak istedim. 9 ay boyumca kendisine takip oldum,sormak istediğim ne varsa rahatlıkla sordum, zaten telefonunu veriyor tüm hastalarına, sormak istediğiniz bişey varsa hemen soruyorsunuz, hiç bir mesajı yanıtsız bırakmıyor, doğumda tabiki sürekli başımda değildi, 6 saat doğumum sürdü, nasıl sürekli başımda beklesin, ama sık sık geldi muayane etti ebelere şunu yapalım, böyle yapalım diye sürekli talimatlar verdi, elimden tuttu, saçlarımı okşadı sarılıp ağladım o an ona. yanımda sadece eşim ve zahide hanım vardı onlar yetti bana. ve çok güzel bir doğumla bebeğimi kucağıma aldım, Allah ondan bin kez razı olsun. Doğumda bana bir doktor gibi değil bir annne bir abla gibi yaklaştı. doğum için iyi bir doktor seçin ve doktorunuza güvenin. ben bana soran herkese zahide küçük doktorumu seçin diyorum

canımmm doktorummm:)) gerçekten çok seveceğiniz bir doktor.. onunla gerçekten çok güzel bir doğum yaptım. aslında kadınlar klubüne kaydolmaktaki amacım çocuk doktoru önerisi almak içindi, ama baktım doktorum hakkında blog açılmış bende bikaç bişey yazayım dedim. çok güzel bir gebelik süreci geçirdim onunla, istediğimde ulaşabildim, doğumum gece oldu aynı güzeleryüzlülüğü sevecenliğiyle geldi, gece üçte doğumumu yaptırdı. bebeğimde bende çok iyiyiz, şimdi de onun gibi sıcak bir çocuk doktoru arıyorum ama ne yazıkkı bulamadım:KK43: bende 7 bin liraya doğum paketi almıştım inanın son kuruşuna kadar hatta daha da çoğunu hak eden bir doktor. gece gece gelip kimse doğum yaptırmıyor öyle. Allah yolunu açık etsin, ikinci doğumumda yine onunlayım..

04.09.2019 günü eşim Çukurambar Koru Hastanesinde doğum yapmıştı. Doğum sonrası ne olduğunu o an için bilmediğimiz bir durum gerçekleşti ve bir anda aşırı şekilde kanaması meydana geldi. Yapılan ilk müdahalelerin ardından derhal ameliyata alındı. 3 kez ameliyat geçirmesine rağmen yapılan müdahalelere olumlu cevap vermedi ve hayati riski söz konusu oldu. Akabinde kanama 24 saati geçkin bir süre sonra durduruldu. Defalarca kan verildi. Bu yaşananlar sonrasında vücuttaki bütün organlar büyüklü küçüklü zarar gördü. Bu seferde bunun mücadelesi başladı. Yaşananlar bir kabüs gibiydi. Doğum için kendimizce etkinlikler planlamış, bunların heyecanına kapılmıştık. Ama her şey dediğim gibi bir kabusa dönüşmüştü. Eşim 7-8 gün yoğun bakımda kaldı. Bir süre de serviste kalarak 12 gün sonra hastaneden taburcu olabildik. Halan da kontrolleri devam etmektedir. Bu yüzeysel olarak anlattıklarımda insan canın doktorlar için ne kadar anlamlı, ne kadar değerli olduğu, bir annenin hayata sımsıkı tutulmasının ne kadar önemli olduğunu vurgulamak, her şey için teşekkür etmek istiyorum.

Ben benimle gözleri dolan, olumsuzluklarda boğazı düğümlenen, heyecanla sağa sola koşturan, ağızdan çıkacak tek kelime güzel şeylere muhtaç olurcasına gözlerine baktığımda güven bana dercesine titreyen gözlere sahip doktoru sizinle gördüm.

Zahide hocam size ne desem, ne yapsam, ne söylesem, duygularımı nasıl ifade etsem, şükranlarımı, minnettarlığımı nasıl dile getirsem bilemiyorum. inanın kendimden çok şu hayatta sizlere dua eder oldum. Kendi evini, eşini, çocuğunu bir kenara koyup hastası olan eşimin başından 72 saat boyunca hiç ayrılmadınız. Bir şeyler yolunda gitmeye başladığında zaman zaman durumu değerlendirmek için konuştuğumuzda tabi gecenin bir vaktinde ki hala siz hastanedesiniz ve bana dönerek "çok yıprandın sende, iyiye gidiyoruz, hadi sende dinlen biraz” demeleriniz aklıma geldiğinde, kendinizi düşünmeden hala eşimi ve beni yani bizi düşünen bir doktorun vefakarlığı; o doktorun Allah katında ne kadar güzel yerinin olduğunu düşündürüyor bana. Sizi iyi ki tanımışız. Her daim dualarımdasınız. Hatta o günlerde Cuma vakti namaz kılmak için camiye gittiğimde hoca hutbede " bir insanı öldürmek, bütün insanlığı öldürmek gibidir, bir insanı yaşatmakta bütün insanlığı yaşatmak gibidir” dedi. Ve aklıma o an siz geldiniz. Gözlerimi yumdum ve ellerimi açarak sadece size dua ettim. Siz bizim sağlımızı düşündüğünüz kadar Allah da sizin her daim sağlığınızı korusun. Sizler var oldukça nice insanlar var olmaya devam edecek.

Uzunca gibi ama bence çok kısa duygularımı kaleme aldığım şu yazıda insan canın doktorlar için ne kadar anlamlı olduğunu, ne kadar değerli olduğunu, bir annenin hayata sımsıkı tutulmasının ne kadar önemli olduğunu; bu sebep ile doktorluk vazifesini layıkıyla, helaliyle yapan doktorların varlığını hissettiğimi, gördüğümü ve şahit olduğumu vurgulamak istedim. İyi ki varsınız. Ben sizden razıyım. Allah' da sizden razı olsun. Sonsuz Teşekkürler..

Az önce yukarıda ayşenurgoksen diye bir hastanın yorumunu okudum, doktor hanım diğer hastasının yaşamını kurtarmak adına başından hiç ayrılamadığı GÜN, doğum için gelen size kusura bakmayın masaj yapamamış olabilir, şöyle düşünün sizi sağlıkla doğurtmuş, ama diğer taraftan siz bana masaj yapmadı diye kendisi hiç haketmediği halde veryansın ederken her türlü olumsuz şeyi yazarken o diğer hastasının hayatını kurtardı. bir anne onun sayesinde, onun hastasının başından hiç ayrılmayışı, hastası için herşeyi yapması sayesinde o anne bugün yaşıyor.. bende sizle aynı gün doğum yaptım, doktor hanım kaç kez söyledi kuzum yoğun bakımda olan hastamın yanındaydım diye, o haliyle bile o kadar güzel ilgilendiki benle. iyiki onla bu süreci geçirdim.

X