Doğuma Hazırlık ankarada doğal doğum, zahide küçük

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

mercanla1985

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2018
4
2
39
Merhaba anneler 9 haftalık çok yeni bir anneyim bende. kadınlar kulübününde çok yeni üyesiyim. şuan mide bulantım haricinde çok şükür bir sıkıntım yok. Doğal doğum yapmayı gercekten çok istiyorum. Bunun için çok doktor, çok hastane araştırdım. Koru hastanesinde zahide küçük hanımda karar kıldım. Size sorum doğal doğum yapmam için şimdiden yapmam gereken şeyler varmı egzersiz, masaj, spor gibi yada nelere dikkat etmem gerekiyor.. Önerilerınız için şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba anneler 9 haftalık çok yeni bir anneyim bende. kadınlar kulübününde çok yeni üyesiyim. şuan mide bulantım haricinde çok şükür bir sıkıntım yok. Doğal doğum yapmayı gercekten çok istiyorum. Bunun için çok doktor, çok hastane araştırdım. Koru hastanesinde zahide küçük hanımda karar kıldım. Size sorum doğal doğum yapmam için şimdiden yapmam gereken şeyler varmı egzersiz, masaj, spor gibi yada nelere dikkat etmem gerekiyor.. Önerilerınız için şimdiden teşekkür ederim.
Canım benim hayırlı olsun gebeliğin. Bende zahide hanımda doğum yaptım çokta güzel bir doğumum oldu. kendisi sana gerekenleri söyler zaten. Sen hiç panik olma. Özellikle 37. haftadan sonrası çok önemli. Zahide hanım sana egzersiz falan gösterecek. Sana tavsiyem bol yürüyüş yap ben çok faydasını gördüm.

Canım benim hayırlısıyla sağlıkla evladını kucağına almanı diliyorum. Bende dr zahide küçük ile normal doğurdum. Kendisi harika bir doktor ben çok dr gezdim neyseki zahide hanım ile karşılaştık. Keşke ilk haftalarımda karşılaşsaydım. Beni çok güzel yönlendirdi abartmamak şartı ile hafif tempolu yürüyüşün iyi geleceğini söyledi beslenmeme dikkat ettirerek kilo alımımı dengeledi. sağlıklı ve ihtiyacım olan şeyleri yememi söyledi. Kızım da bende çok iyiyiz darısı başına

Umarım sağlıkla bebeğinize kavuşursunuz dr.zahide hanım gerçekten güven veren bir doktor Güler yüzlü hastalarına karşı oldukça ilgili ben ve sonrasında yönlendirdiğim arkadaşlarım oldukça memnun kaldık.Özellikle normal Doğum konusunda oldukça ısrarcı ve fedakar kendisine buradan da ayrıca teşekkür ediyorum iyiki sizin gibi bir doktor ile karşılaştım.Sadece zahide hanımın önerilerini dinleyin bence herşey gönlünüzce olsun inşallah

Çok saygı değer bir doktor zahide hanım 9 ay boyunca bana göstermiş olduğu sabır ve güler yüzü ve göstermiş olduğu motivasyon ile Harika bir gebelik sürecinin ardından Doğumum esnasındaki performansı ile şahane bir Doğum gerçekleştirdi herşey için çok teşekkürler iyiki sizin ile karşılaştım.

merhaba öncelikle bebeğiniz hayırlı olsun.Dünyadaki en güzel duygu bebeğinizi kucagınıza aldıgınız an.En sağlıklı şekilde sizde bebeğinize kavuşursunuz umarım.doktor seçiminiz muhteşem bende Doktor Zahide Küçük hanım da doğum yaptım ilgisi ve bilgisi mukemmel.çok iyi motive edip hamilelik sürecini en iyi şekilde geçirmenizi sağlıyor.Kitabını ve Hürriyet ailemdeki makalelerini tavsiye ederim.

Dr Zahide Küçük’ => beklenti temenni umut duygu seli kafa karışıklığı ya doğuramazsamlar ya şöle böyle kötü ihtimaller derken başka doktor sırasınbeklerken kapının ardında Zahide hocanın olması’ ve sıfır tereddütsüz olumlu doğrulamalar derken sonuç hep istediğim normal doğum ve gülen gözlerle bana bakan güzel yürekli doktorum ‘evet Zahide Küçük! Tavsiye etmek mi derseniz umarım beklediğiniz kapının ardında onun gülen güzel yüreğiyle karşılaşırnız’

Sadece dogum ucreti ne kadar acaba bilen var mi arkadaslar? 36. Haftamda boyle bi arayisa girdigime inanamiyorum :KK43:

Hic bir bilgi ve tavsiyede bulunmuyor sorarsan soyler hatirlatma kesinlikle yok
9 ay takip etmesine rağmen son hafta izne cikiyorum diyerek bizi yari yolda birakti ve bunu son dakika soyledi
Takipli hastasi olmamiza ve hep ona gitmemize ragmen sanki ilk gelisimiz gibiydi hep ve en son nts nasil dedigimizde gayet iyi dedi nts kagidini cantadan cikarmamistik henuz
Bebegin kilosunu soruyoruz en son ne demiştim diye cevap aliyoruz birde odasindaki tarti 2 aydir bozuk ve ebelerin cevbi evet biraz eksik tartiyor

kapının ardında Zahide hocanın olması’ ve sıfır tereddütsüz olumlu doğrulamalar derken sonuç hep istediğim normal doğum ve gülen gözlerle bana bakan güzel yürekli doktorum ‘evet Zahide Küçük! Tavsiye etmek mi derseniz umarım beklediğiniz kapının ardında onun gülen güzel yüreğiyle karşılaşırnız...ne kadar güzel yazmışsınız elinize sağlık çok dugulandım okuduktan sonra. her muayemde iyiki dediğim güzel doktorum o benim:)

Kendisi mükemmel bir doktor çok tereddütlerim vardı ama sağolsun onun sayesinde bütün tereddütlerini yendim. Ankarada olan herkese oneriyorum kesinlikle. Kendisi sevd yi desteklemededir.zaten kendisi normal doğum yanlısı. ağrısız ve doğal dikişsiz doğum yaptım sayesinde.

Canım benim hayırlısıyla sağlıkla evladını kucağına almanı diliyorum. Bende dr zahide küçük ile normal doğurdum. Kendisi harika bir doktor ben çok dr gezdim neyseki zahide hanım ile karşılaştık. Keşke ilk haftalarımda karşılaşsaydım. Beni çok güzel yönlendirdi abartmamak şartı ile hafif tempolu yürüyüşün iyi geleceğini söyledi beslenmeme dikkat ettirerek kilo alımımı dengeledi. sağlıklı ve ihtiyacım olan şeyleri yememi söyledi. Kızım da bende çok iyiyiz darısı başına
Ben kendisini instagramdan takip ediyorum. Enerjisine, ses tonuna bayılıyorum. Keşke Ankara da olsam.

İlk anda sinirle yazmış bulundum yorumu sonra da değiştiremedim. Sadece isleyişteki aksakliklar beni buldu yoksa hocamızın tutumu güler yüzü diğer nice doktorlardan daha iyidir bizzat şahit oldugum icin söylüyorum Kimsenin hakkına girmek istemem, dediğim gibi o anin verdiği bir sinirle yazılmış bir yorumdu. Tekrar kusura bakmayın

Hic bir bilgi ve tavsiyede bulunmuyor sorarsan soyler hatirlatma kesinlikle yok
9 ay takip etmesine rağmen son hafta izne cikiyorum diyerek bizi yari yolda birakti ve bunu son dakika soyledi
Takipli hastasi olmamiza ve hep ona gitmemize ragmen sanki ilk gelisimiz gibiydi hep ve en son nts nasil dedigimizde gayet iyi dedi nts kagidini cantadan cikarmamistik henuz
Bebegin kilosunu soruyoruz en son ne demiştim diye cevap aliyoruz birde odasindaki tarti 2 aydir bozuk ve ebelerin cevbi evet biraz eksik tartiyor
İlk anda sinirle yazmış bulundum yorumu sonra da değiştiremedim. Sadece isleyişteki aksakliklar beni buldu yoksa hocamızın tutumu güler yüzü diğer nice doktorlardan daha iyidir bizzat şahit oldugum icin söylüyorum Kimsenin hakkına girmek istemem, dediğim gibi o anin verdiği bir sinirle yazılmış bir yorumdu. Tekrar kusura bakmayın

Benim canım doktorum Allah ondan bin kez razı olsun, çok zor geçen riskli gebeliğimi öyle güzel geçirttiki bana. her zaman yanımdaydı, elimi tuttu, kendine güven, çok güzel bir doğum yapacaksın dedi, sayesinde çok güzel bir doğum yaptım. Doğum için doktor arayan tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum, keyifli sağlıklı güzel bir gebelik geçirmek istiyorsanız zahide küçük tek adresiniz olsun. Sevgilerimle...

X