Ankara'da doğum için hangi hastane?

Arkadaşlar merhaba ben sizlere birşeyler sormak istiyorum..tüp bebek denemesini özelde yaptırıp hamile kaldıktan sonra normal doğum hastanesinde kontrollere giden arkadaşlar varmı?? Ben özelde tüp bebek denemesi yaptırdım şu an hamileyim..Fakat maddi durumum dan dolayı özele verecek param yok. Acaba Zübeyde Hanım doğımevinde tedaviye devam etsem nasıl olur ..yada Akay hastanesinde kontrollerimi yaptırıp doğuma yakın tam teşekkülü bir hastaneye geçsem nasıl olur..Bu konuda deneyimleri olan arkadaşların düşüncelerinizi bekliyorum..

Kızlar ben de Hacattepe'de Sezcan Mümüşoğlu'nu öneriyorum:) Ben daha 4 haftalık hamileyim ve ona gideceğim. Annem ona ameliyat oldu ve mükemmel bir doktor.

ben ankara üniversitesi tıp fak.hastanesinde doğum yaptım özeline gidiyordum
şimdi yine hamileyim ve yine oraya devam ediyorum dr.kısmetse 2.bebişimde de doğumuma girecek çok memnunum ayrıca bütün sağlık güvenceleri geçerli

canım sen hangi dr a gidiyosun... bende ankara ünv. tıp fakültesinini bir prof una gidiyorum özelden, doğum için hastane olayını henüz görüşmedik, ben daha 19 haftalık hamileyim..
merak ediyorum acaba benim gittiğim hoca fakültede doğuma girermi? yoksa sadece özel hastanelerde mi doğuma girer acaba??

merhaba kızlar ankara üniversitesi hastanesi nasıl? Kadın doğum ve yeni doğan bölümleri hakkında bilginiz var mı? Bir de hangi doktora gidiyorsunuz?

Ben önce ztb hastanesinin hekimine özelde muayene oluyordum.Her ay 170 tl para ödüyordum ve doğumuma o odktoru isteseydim benden 1500 gibi bir para alacaktı.Çok memnundum doktorumdan,harika bi adam.Ama her ay 170 tl ve sonrasında 1500 tl para vermek işime gelmedi.Şimdi tavsiye üzerine Özel Bilgi hastanesine gidiyorum.her ay 22 tl verip muayenemi oluyorum ve doğumda da kendi doktorum gelecek ve hiçbir ücret talep etmeden.Arkadaşımı aynı hastane aynı doktor doğum yaptırdı,bir gece yatak dahil sezeryan için 650 tl ödemiş.Tabi bu fiyatlar ssk lı için belirlenen fiyatlar.Şu an soktorumdan çok memnunum.Hastane zaten çok temiz.Tavsiye ederim hanımlar:)

bende batıkent bilge hastanesine selçuk beye gidiyorum.
çok detaylı bi dr olmasada memnun sayılırım.
ama doğumu istanbul avcılar hospitalde yapacağım....

ankara mesa hastanesi üzerine hastane tanımam özellikle yeni doğan yoğun bakım ünitesi ve diğer servisler yıllardır tedavi görüyoruz ailecek doğumda orada yaptım temizlik düzen personel herşey mükemmeldi

Ben de Bilgi hastanesinde selçuk beye gidiyorum.Evet sen bişey sormazsan fazla bilgi vermiyor.Mesela iki aydır bebeğimin kilosunu soracam hep unutuyorum.Selçuk bey bakıyor sadece iyi olup olmadığını söylüyor.Ama doğumuna girdiği iki bayanla konuştum.Çok iyi diyorlar.Haftaya kontrole gidecem.Ama bu sefer tedbirliyim.Tüm soracağım soruları bir kağıda yazdım:))

Ben de Bilgi hastanesinde selçuk beye gidiyorum.Evet sen bişey sormazsan fazla bilgi vermiyor.Mesela iki aydır bebeğimin kilosunu soracam hep unutuyorum.Selçuk bey bakıyor sadece iyi olup olmadığını söylüyor.Ama doğumuna girdiği iki bayanla konuştum.Çok iyi diyorlar.Haftaya kontrole gidecem.Ama bu sefer tedbirliyim.Tüm soracağım soruları bir kağıda yazdım:))

ayy bende çok unutuyorum soracağım soruları benim 5 ay bitti.hala bebeğin kaç kg olduğunu söylemedi bana.detaylıya girdimde bakan dr dedi kilosunu.boyunuda demiyor.
domuz gripi aşısınıda soracam ama unutuyorum.sen sordun mu?.hoş vurduracağımda da değilde işte.

oooffff kafam cok karisti bir turlu ne yapacam bilemedim :KK43:((

bilgi hastanesinde selçuk bey iyi de hastanede doğum da nasıl ilgileniyorlar bilmiyorum. orada doğum yaptıran yada yanıdığı doğum yapan varmı.. açıklarsa çok sevinirim

konu başlığını görünce yazmadan duramadım. Ben 2008 yılında AKAY HASTANESıNDE doğum yapmıştım, çok da memnun kaldım. Şimdi yine hamileyim ve bu sefer akay hastanesinden tolga bey doktorum ve doğumumu yine bu hastanede yapmayı düşünüyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. ınsanlar güleryüzlü ve ilgili. Ortamı hijyenik. Ücretleri de makul..

merhaba arkadaşlar özel keçiören hastanesi hakkında bilkgisi olan var mı peki

havettepe hastanesin de sinan beksaç hoca var inanılmaz iyi bir hoca ben daha çok hamileliği riskli olanlara öneririm

Merhaba arkadaşlar..bende 3 aylık hamileyim.ben geçen sene rahimde septum yani perdeden dolayı 2 kez ameliyat oldum etlik ssk da.daha sonra tavsiye üzerine bilgi hastanesindeki selçuk beye gitmeye başladım.ve çok memnun kaldım.beni ameliyatlarımdan sonra bugüne kadar çok iyi tanıyo ve herşeyimi biliyo..
tek endişem şu; ben riskli bir gebelik yaşıyorum.ve benim gibi rahimde septumu olupta ameliyat olan kişilerde rahim ağzının erken açılması yani erken doğum riski var.geçen hafta selçuk beye ilk defa bu konudan bahsettim fakat gerekli olmadığını ve beni tanıdığı için yine hangi internet sitesinden öğrendin bunu filan diye espiri yaptı hatta..ama bu sitede benim gibi aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var ve erken doğum tehdidi altındalar ve banada mutlaka bu konuda ısrar et ve rahim ağzına dikiş attır diyorlar.bugünde selçuk beye normal randevum var.gidince konuşmak istiyorum iyice bu konuyu.
ayrıca dediğim gibi riskli bi gebe olduğum için doğum konusundada bilgi hastanesinden endişelerim var yani tam teşekküllü bi hastane olmaması konusunda.tamam temiz ve güzel bi hastane selçuk beyde beni çok iyi tanıyo.fakat şu aralar iyiden iyiye kafam karışmaya başladı.
acaba riskli gebelikler konusunda uzman olan ve tam teşekküllü bir doğum hastanesinde mi devam etsem acaba?
bugün biraz araştırma yaptım ve dr.serdar oğuz un, riskli gebelikler konusunda uzman bi dr olduğunu, zekai tahirde çalıştığını ve özel muayenehanesinin olduğunu öğrendim.acaba serdar beye giden riskli gebelik yaşayan arkadaşlar varmı? doğum içinde zekai tahir in vip odalarını duydum.biraz aklıma yattı vip oda konusu. serdar bey zekai tahirde kendisi giriyormu acaba doğuma?normal doğumu destekliyormu?
Bana bu konuda fikir verecek ve tecrübelerini aktaracak tüm arkadaşlara ihtiyacım var.cvp larınızı sabırsızlıkla bekliyorum..

Merhaba arkadaşlar..bende 3 aylık hamileyim.ben geçen sene rahimde septum yani perdeden dolayı 2 kez ameliyat oldum etlik ssk da.daha sonra tavsiye üzerine bilgi hastanesindeki selçuk beye gitmeye başladım.ve çok memnun kaldım.beni ameliyatlarımdan sonra bugüne kadar çok iyi tanıyo ve herşeyimi biliyo..
tek endişem şu; ben riskli bir gebelik yaşıyorum.ve benim gibi rahimde septumu olupta ameliyat olan kişilerde rahim ağzının erken açılması yani erken doğum riski var.geçen hafta selçuk beye ilk defa bu konudan bahsettim fakat gerekli olmadığını ve beni tanıdığı için yine hangi internet sitesinden öğrendin bunu filan diye espiri yaptı hatta..ama bu sitede benim gibi aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var ve erken doğum tehdidi altındalar ve banada mutlaka bu konuda ısrar et ve rahim ağzına dikiş attır diyorlar.bugünde selçuk beye normal randevum var.gidince konuşmak istiyorum iyice bu konuyu.
ayrıca dediğim gibi riskli bi gebe olduğum için doğum konusundada bilgi hastanesinden endişelerim var yani tam teşekküllü bi hastane olmaması konusunda.tamam temiz ve güzel bi hastane selçuk beyde beni çok iyi tanıyo.fakat şu aralar iyiden iyiye kafam karışmaya başladı.
acaba riskli gebelikler konusunda uzman olan ve tam teşekküllü bir doğum hastanesinde mi devam etsem acaba?
bugün biraz araştırma yaptım ve dr.serdar oğuz un, riskli gebelikler konusunda uzman bi dr olduğunu, zekai tahirde çalıştığını ve özel muayenehanesinin olduğunu öğrendim.acaba serdar beye giden riskli gebelik yaşayan arkadaşlar varmı? doğum içinde zekai tahir in vip odalarını duydum.biraz aklıma yattı vip oda konusu. serdar bey zekai tahirde kendisi giriyormu acaba doğuma?normal doğumu destekliyormu?
Bana bu konuda fikir verecek ve tecrübelerini aktaracak tüm arkadaşlara ihtiyacım var.cvp larınızı sabırsızlıkla bekliyorum..

CAnım ben ilk başlar serdar beyin özeline gidiyordum.Benim riskli bir durum olmadığı için vazgeçtim.şimdi özel bilgi hastanesinde selçuk beye gidiyorum.Serdar bey dediğin gibi riskli gebeliklerde uzman bir doktor.Alanında çok da iyi.Ama doğumuna girmesini iştiyorsan bir miktar paradan vazgeçeceksin.(1500 tl civarı duydum)Çünkü para alıyor doğumlardan.BEnim vazgeçmemim tek sebebi bu

.Selçuk bey de çok iyi bir doktor bence.Benim sezeryanımı o yaptı.Çok çok memnun kaldım.SElçuk bey ihtisasını yurtdışında tamamlamış hatta Cambridge Üniversitesi tarafından kadın doğum alanında literatüre en çok katkıda bulunan 10 doktordan biri seçilmiş.

Google dan Selçuk Arslan diye arattırın çıkıyor bilgileri.

X