Ankara'da Doktor ve Hastane tavsiyesi

Lusi

O zaman dans 🕺
Pro Üye
Anneler Kulübü
1 Ekim 2010
13.876
38.106
Selamlar anneler anne adaylari..

Gebelik düşünüyorum ancak araştır araştır doktor ve hastane karar veremedim beynim yandi:confused:
Bir de dogum paketleri sigortalar vs devreye girince çık bakalim işin içinden:KK23:

Doğum yapmiş olanlar yapacak olanlar hangi doktorlara gittiniz?
Hangi hastaneyi tercih ettiniz?
memnun kaldiniz mi?
Ne umdunuz ne buldunuz?
Herkes için faydali olacak bir konu, tecrubelerinizden mahrum birakmayin ankarali annisler bizi:KK200:

güncel.
hiç mi yorum yazacak kimse yok :KK43:

merhaba. ben koru sincan'da Dr Kübra Zengin Altıntaş ile başladım. Sonra bir değişiklik yaparak Eryaman Hastanesi Dr Levent Sevinç'e gittim ancak hala son kararı veremedim. Son olarak yine Koru Sincan'da Dr Kudret Erkenekli ile Lina Kadın Sağlığı hastanesinde Dr Mine Kermalli arasında kararsızım :) Mine Hanımın doğum fiyatı ne kadar henüz öğrenemedim.

Koru Sincan da doğum paketi 3400-3900 tl arası
Özel Eryaman HAstanesinde paket yok. Doğum fiyatı 2500

Öğrenebildiğim bunlar.

Siz ne yaptınız?

Selamlar anneler anne adaylari..

Gebelik düşünüyorum ancak araştır araştır doktor ve hastane karar veremedim beynim yandi:confused:
Bir de dogum paketleri sigortalar vs devreye girince çık bakalim işin içinden:KK23:

Doğum yapmiş olanlar yapacak olanlar hangi doktorlara gittiniz?
Hangi hastaneyi tercih ettiniz?
memnun kaldiniz mi?
Ne umdunuz ne buldunuz?
Herkes için faydali olacak bir konu, tecrubelerinizden mahrum birakmayin ankarali annisler bizi:KK200:
Doktor secimi yaptinmi zamanda gecmis ama biz kardesim icin Esra Cabuk Comerte gidiyoruz.Dogum olucak bu hafta geldi gelicek bebiss :)

X