Düğün Ankara'da Düğün Mekanı

Pufpuf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2008
88
1
Kızlar selam, bu yaz düğün yapacağız, biraz geç kaldık sanırım yer bakma konusunda. Ankara'da kendi düğününüzü yaptığınız ya da gittiğiniz yemekli düğünlerden beğendiğiniz yerler konusunda fikir verebilir misiniz?
Ankara yaz gecelerinde de serin ve yağmurlu olabildiği için kapalı mekan düşünüyoruz.
Kişi sayısı 350 400 civarı olacak, bütçe konusunda esneğiz.
Şimdiden teşekkürler

Sanırım konuyu yanlış yere açtım birisi düğün mekanı başlığı altına taşıyabilir mi:)

canım leylaa çok güzel kankimin düğünü orada oldu. Kuzenimin düğünü de mydonose plaza da oldu isterseniz bi oralara bakın. Daha bizde bakcaz. ınşallah hemen buluruz

Ayarladık gibi canıımcım işallah tarihlerin kesinleşmesini bekliyoruz:)

Ben Göksu parkındaki ada restaruantı tavsiye ediyorum. goole yazıp araştırmanı tavsiye ederim canım.

atatürk orman çiftliğin de şehrisima adın da kır düğünleri yapan güzel bir mekan tavsiye ederim... geçen yıl kadeşimin düğününü orada yaptık...süslemeler ve servis cok güzeldi...:lepi:

atatürk orman çiftliğin de şehrisima adın da kır düğünleri yapan güzel bir mekan tavsiye ederim... geçen yıl kadeşimin düğününü orada yaptık...süslemeler ve servis cok güzeldi...:lepi:

orası harika gercekten ama 300 kişilk bi dugun için 20 mılyarı gozden cıkarmk lazım

Sizi kesinlikle yanlış bilgilendirmişler.biz geçen sene 500 kişilik yaptık bu fiyat larla uzaktan yakından ilgisi yok.

allhh allhh kişi bası fiyat wermnişlerdi ne kadarddı hatrlamıorum ama 300 kişilk hesaplayınca baya bi yuksek tutuodu o yuzden hiç pzarlıga bile grmemiştık.500 kişilk dugune ne kadar odedınız peki.bde yemeklimi yemeksiz miydi

hımm tamm tamm dogru hatrladım 300 kişilıkte 9 mılyar oluodu hatta 300 de en az kişi sayısı olarak dusunmustuk we 10 mılyarı bulur demişitık..walla o da bize pahalı gelmişti yemksizde hesplamıstık oda..oakdar parayı wermeyede acırım ama para sorunu olmayanlar için gercekten gusel bi yer cok begnmiştim..

X