Gelin Makyajı Ankarada gelin makyajı yaptıranlar/yaptıracaklar yardım ltf

muhtemelen hilton otelinin kuaförleri, ama emin değilim mekan hilton otelinin karşısındaymış ona binayen yazıyorum bunu

Ooo eğer öyleyse baya pahalıya gelir saç bize :26:
Ben bir mail atıp sorayım bakayım birlikte çalıştığınız kuaför var mı diye

sezar sak? o da aklımda

evet bakalım düğünden sonra mail atarım size:) bu arada sevilay hn.ında eklenen 2 resim güzelmiş, yani ilk resim koyu bir makyaj ama güzel mesela, belli fondoten falan kaliteli duruyor. Başakta bunu göremedim pek. Rakamlar çok yüksek ama işte o gün zaten herkes soyuyor bizi, gelinlik, kuaför, makyaj, fotoğraf...bir de ben ucuz etin yahnisini denedim olmadı işte:)) 365 avm deki tekin acardaki ilhan a da prova yaptırın bence, 300 tl istiyordu kuaföre gelirse, sevilay hn. yapıyorsa prova ona yaptırın, başak a gidin, deneyimleyerek kıyaslayarak karar verin derim. Ne güzel ankaradasınız şansınız var.

evet bakalım düğünden sonra mail atarım size:) bu arada sevilay hn.ında eklenen 2 resim güzelmiş, yani ilk resim koyu bir makyaj ama güzel mesela, belli fondoten falan kaliteli duruyor. Başakta bunu göremedim pek. Rakamlar çok yüksek ama işte o gün zaten herkes soyuyor bizi, gelinlik, kuaför, makyaj, fotoğraf...bir de ben ucuz etin yahnisini denedim olmadı işte:)) 365 avm deki tekin acardaki ilhan a da prova yaptırın bence, 300 tl istiyordu kuaföre gelirse, sevilay hn. yapıyorsa prova ona yaptırın, başak a gidin, deneyimleyerek kıyaslayarak karar verin derim. Ne güzel ankaradasınız şansınız var.

sen ne kadara anlaştın canım

kuaföremi gelicek sezar bey?
sevilay hanımın öyle bi durumu yok sanırım

Ben mailde sormuştum gelebilirim kuaföre de dedi bana canım.
Şimdi de birlikte çalıştığı bir kuaför var mı diye sordum ama daha cevap gelmedi

Sevilay Hanımın faceteki gelin makyajlarına falan baktım gerçekten çok hoşuma gitti. Ben de bir gaza gelip 400 tl biriktirip ona mı yaptırsam ki makyajımı :)

Şimdi de birlikte çalıştığı bir kuaför var mı diye sordum ama daha cevap gelmedi

vızır vızır çalışıyoruz valla :))
bende haftasonu sevilay hanımın stüdyosuna ve başak kuaföre gidicem

cnm kuaföre gelirse makyaj fiyatı artıyordu, birlikte çalıştığı kuaför var ama o da pahalıydı 500 müydü ne

cnm kuaföre gelirse makyaj fiyatı artıyordu, birlikte çalıştığı kuaför var ama o da pahalıydı 500 müydü ne

Hadi yaa çokmuş. 900 tlye gelir bize bu durumda saç ve makyaj. Napsak ki yaa :44: Biz şimdiden para biriktirmeye başlıycaz bu gidişle :KK1:

saç makyaj çok önemli, o gün dış çekim fotoğraflarıda olcak bizim, kendime bakıpta burun kıvırmak istemem o resimler bi ömür saklanacak neticede

Bi yandan diyorum ki çok para ama bi yandan da diyorum ki bu bi kere olan bi şey oldu mu tam olsun :) Bakalım neye karar vericez :)

saç hadi bir nebze, bozup yaptırırsın tekrar tekrar...ama makyaj riskli...bana ucuza yapan düğün yerinin anlaşmalı olduğu kabus makyajda kullanılan malzemeden gözüme kaçtı ve kan oturdu gözüme zaten lens kullanıyorum hassas olunmalı...düşünsenize düğün günüm olsa, foto çekimlerinde falan bir gözüm kıpkırmızı olacaktı. Evet içim acıyor o paraya ama sonra ayakkabıya harcadığım parayı düşünüyorum ve aman değer diyorum:)))

saç hadi bir nebze, bozup yaptırırsın tekrar tekrar...ama makyaj riskli...bana ucuza yapan düğün yerinin anlaşmalı olduğu kabus makyajda kullanılan malzemeden gözüme kaçtı ve kan oturdu gözüme zaten lens kullanıyorum hassas olunmalı...düşünsenize düğün günüm olsa, foto çekimlerinde falan bir gözüm kıpkırmızı olacaktı. Evet içim acıyor o paraya ama sonra ayakkabıya harcadığım parayı düşünüyorum ve aman değer diyorum:)))

Evet canım yani sonuçta bir kere olacak şeyler bunlar. Biraz dişimizi sıkcaz artık para konusunda napalım :)

saç makyaj çok önemli, o gün dış çekim fotoğraflarıda olcak bizim, kendime bakıpta burun kıvırmak istemem o resimler bi ömür saklanacak neticede

Bizim de dış mekan çekimi olacak canım ve ben de o yüzden çok önem veriyorum saç ve makyaja. Çünkü o fotoğraflar ömür boyu kalacak. Benim nişanımda mesela saçım çok güzel olmuştu ama göz makyajımı acayip abartılı yapmıştı kuafördeki bayan. Ben dedim çok koyu olmadı mı bu makyaj yok dedi fotoğraflarda çıkmaz yoksa dedi ben de iyi tmm dedim ama sonra fotoğraflara bi baktım kapkara göz makyajı..Şimdi hiç bakmak istemiyorum nişan fotolarıma, düğünümde de böyle olmasını istemiyorum.. Bir kere olan şeyler sonuçta ve insanın içine sinmesi önemli. Ve makyaj saçtan çok daha önemli bence, yanlış insanın elinde çok çirkin olunabiliyo malesef.

aynen cnm, hem dış çekim fotoları olacak hem de düğünde gelenlerle, ailelerle bir sürü fotoğrafımız olacak, herkes satın alacak o fotoları...gelinlik kadar önemli saç/makyaj...

patbir sen şimdi başak kuaförün makyajını beğenmedin mi sevilay hanımı (resimlerini paylaştığım) dahamı kaliteli buldun

patbir sen şimdi başak kuaförün makyajını beğenmedin mi sevilay hanımı (resimlerini paylaştığım) dahamı kaliteli buldun

beğenmedim değil aslında fiyata göre bakarsak kötü değil, ben daha kötüsünü yaşadığım için... ama aynı tarz yapmış gibi geldi bana koyu göz ve sim ağırlıklı ama sevilayınki daha profosyonel belli, resimlerdeki fondotenden anlıyorum kaliteli malzeme kullanmış, ilk resimde onunda koyu göz makyajı aslında ama abartı durmuyor. Ama başak ın çok fotosu yok ya da yazmamışlar hepsinin altına kendi makyajları olduğunu. bence provadan sonra resim çek, fotolarda nasıl duruyora bak ve bütün gün o makyajla gez, bakalım günün sonunda fondoten ve allığın hala aynı tazelikte mi duracak.

X