Gelin Makyajı Ankarada gelin makyajı yaptıranlar/yaptıracaklar yardım ltf

Yaa kızlar sevilay hanımın facebook sayfasında bir kız yazmış işte 14 temmuza anlaştık sizle diye benm de düğün tarihim o eğer ben de sevilay hanımın makyajımı yapmasını istesem bi günde iki kişinin makyajı sorun olur mu ki yaa sonucta kendi yerinde yapıcak :26:

beğenmedim değil aslında fiyata göre bakarsak kötü değil, ben daha kötüsünü yaşadığım için... ama aynı tarz yapmış gibi geldi bana koyu göz ve sim ağırlıklı ama sevilayınki daha profosyonel belli, resimlerdeki fondotenden anlıyorum kaliteli malzeme kullanmış, ilk resimde onunda koyu göz makyajı aslında ama abartı durmuyor. Ama başak ın çok fotosu yok ya da yazmamışlar hepsinin altına kendi makyajları olduğunu. bence provadan sonra resim çek, fotolarda nasıl duruyora bak ve bütün gün o makyajla gez, bakalım günün sonunda fondoten ve allığın hala aynı tazelikte mi duracak.

sevilay hanım şu mesajı attı:
merhaba özlem hn.
öncelikle hayırlı uğurlu olsun
gelin makyajınıza dahil olan cilt bakımı,kaş alımı (uygulayacağımız makyaja uygun şekilde kaş tasırımı),1 hafta dayanan kirpik ilave ile
birlikte 400 tl.
birlikte çalıştığımız kuaför arkadaşlarımız var o konudada size yardımcı olabilirim

prova makyajı yok hesapta ama daha yüz yüze görüşmedik

Yaa kızlar sevilay hanımın facebook sayfasında bir kız yazmış işte 14 temmuza anlaştık sizle diye benm de düğün tarihim o eğer ben de sevilay hanımın makyajımı yapmasını istesem bi günde iki kişinin makyajı sorun olur mu ki yaa sonucta kendi yerinde yapıcak :26:

sorun olucanı sanmıyorum canım,2 kişi sıkıntı değilde 3-4 olursa?
benim düğünüm pazartesi, düğünler genelde haftasonu oluyo bu konuda hem avantajlıyım hem dezavantajlıyım

Ya aslında Sevilay hanım baya iyi gibi geldi bana, cilt bakımı ve makyaja uygun kaş alımı da yapıyo. Biçok yerde bu uygulamalar yok bildiğim kadarıyla. Gidip görüşmek lazım aslında.

benim düğünüm pazartesi, düğünler genelde haftasonu oluyo bu konuda hem avantajlıyım hem dezavantajlıyım

Ben de çok kişi birikmeden bi an önce anlaşmak istiyorum o yüzden.
Bi an önce karar versek de anlaşsak yaaa off strese giriyorum valla :KK25:

Ya aslında Sevilay hanım baya iyi gibi geldi bana, cilt bakımı ve makyaja uygun kaş alımı da yapıyo. Biçok yerde bu uygulamalar yok bildiğim kadarıyla. Gidip görüşmek lazım aslında.

ben gitcem sanada haber veririm hatta sorarımda faceden baktı bi arkadaşım 14 temmuzda bi randevunuz varmış 2 kişi olunca nasıl olucak derim, o kızda istanbuldan ayarlamış işini baksana :KK1:

sezar ın benim günümde 4 kişisi var, ama ilki sabah 7de gelmek istiyormuş mesela öğlense nikahı falan.... ona göre saatleri ayarlıyorlar ve başka kişi alamayacağım o güne dedi. 1-1,5 saat sürüyor makyajlar...hiçbirisi sadece tek kişiyle anlaşmıyor zaten, hele haftasonu rahat 4 kişileri oluyor. 4 kişi olsa ortalama sabah 8de başlasa en geç öğlen 2de bitiriyorlar diye düşünüyorum.

bence sevilay a prova için bastır derim, ya da başak a git prova yaptır bedavaysa, beğenmezsen ilhana git bedava prova yaptır, yine beğenmezsen sevilayı zorla...

ben gitcem sanada haber veririm hatta sorarımda faceden baktı bi arkadaşım 14 temmuzda bi randevunuz varmış 2 kişi olunca nasıl olucak derim, o kızda istanbuldan ayarlamış işini baksana :KK1:

Tamam canım valla sorarsan çok sevinirim :KK16: Hadi inşallah beğeniriz de karar veririz :KK1:

Canım bir de şeyi sorar mısın birlikte çalıştığı kuaför onların stüdyosuna mı gelip yapıyomuş saçı yoksa biz makyaj yapıldıktan sonra o kuaföre mi gidiyoruz?

cnm bir önceki sayfada yazdım ama 2 kişiden hiçbir şey olmaz...1 saat sürüyor zaten, aynı güne 4-5 kişi alıyorlar

Merhaba Ankara gelinlerii :KK3: Napıyosunuz? Buldunuz mu yeni kuaför ya da makyöz?
Ben Sevilay hanıma mail atmıştım çalıştığınız kuaför var mı diye varmış gelince görüştürürüm beğenirseniz anlaşırsınız dedi.

Merhaba Ankara gelinlerii :KK3: Napıyosunuz? Buldunuz mu yeni kuaför ya da makyöz?
Ben Sevilay hanıma mail atmıştım çalıştığınız kuaför var mı diye varmış gelince görüştürürüm beğenirseniz anlaşırsınız dedi.

merhaba tatlım görüş bakalm inş memnun kalırsın. ben okadar ücret ayıramıycağım makyaj için dolayısı ile başka kuaförlere bakıcam kısmet artık ayarlayınca yazarım size de

merhaba tatlım görüş bakalm inş memnun kalırsın. ben okadar ücret ayıramıycağım makyaj için dolayısı ile başka kuaförlere bakıcam kısmet artık ayarlayınca yazarım size de

Tamam canım. Valla ben de ayıramıycaktım aslında o kadar para ama sonra dış çekim falan da yapılcağını düşündüm fotoğraflarımın içime sinmesini istiyorum nişanımda çok sinmemişti çünkü. o yüzden profesyonel bi makyöze yaptırmayı düşünüyorum makyajımı. ama tabi kuaförlerde çok güzel makyaj yapan biri de olabilir. kısmet dediğin gibi. ben de daha araştırmaya devam ediyorum zaten.

kızlar eve yeni geldim sıcak sıcak yazıyorum, bugün ankarada hava berbattı biliyosunuz o yüzden başak kuaföre ya da planladığım diğer yerlere gidemedim, sadece sevilay hanım konusunda kafamda netleştiğim için onun stüdyosuna gittim, öncelikle kendisini çok samimi bulduğumu belirtmek isterim, aldığım fiyata gelince, gelin makyajım, 1 gün öncesindeki cilt bakımım, kaş tasarımım, kirpik ekimim, manikür ve pedikürüm, kankamın gece makyajı 500 TL, hilton otelinin kuaförü murat beyde görüşmemize dahil oldu ve ondan da fiyat aldık ki inisiyatifi sevilay hanıma bıraktı kendisi, benim gelin başım ve arkadaşımın saçı 400 TL, yani tüm bu işlemler bana 900'e patladı, düğün gününe kadar kaşlarımı almamda yasaklandı, ayrıca sevilay hanım düğüne kadar ayda 1 kere mens dönemlerimin bitiminde cilt bakımı yapmayı önerdi kabul ettim, 19 Martta gidicem sonuç istediği gibi olursa sonra gitmeme gerek kalmıcak ama ekstra bakım yapmak isterse her ay gidicem, ekstradan çıkan bu cilt bakımları ise 75 TL, ama bu isteğinize bağlı ben yaptırmayı tercih ettim, kendimi baya bi şımartıcam yani :KK1:
3 gün boyunca ban yemiştim giremedim bu süre zarfında hatice saka hanımdan da fiyat aldım, kendi yerinde yaparsa 350'ye sizin istediğiniz yere gelirse 400'e yapıyor makyajı, ayrıca anlaşmalı kuaförü tarık olgan diye bir bey, zaten çalışmalarını genelde birlikte yapıyolar çünkü adres olarak tarık beyin kuaför adresini vermiş, umarım yardımcı olabilmişimdir öpüldünüz

bu arada yazmaı unutmuşum pembeli 14 Temmuzda şu an için tek kişi var ama malum temmuz ayı düğün ayı ve senin günün cumartesi bi an önce randevunu alman gerekiyo

kızlar eve yeni geldim sıcak sıcak yazıyorum, bugün ankarada hava berbattı biliyosunuz o yüzden başak kuaföre ya da planladığım diğer yerlere gidemedim, sadece sevilay hanım konusunda kafamda netleştiğim için onun stüdyosuna gittim, öncelikle kendisini çok samimi bulduğumu belirtmek isterim, aldığım fiyata gelince, gelin makyajım, 1 gün öncesindeki cilt bakımım, kaş tasarımım, kirpik ekimim, manikür ve pedikürüm, kankamın gece makyajı 500 TL, hilton otelinin kuaförü murat beyde görüşmemize dahil oldu ve ondan da fiyat aldık ki inisiyatifi sevilay hanıma bıraktı kendisi, benim gelin başım ve arkadaşımın saçı 400 TL, yani tüm bu işlemler bana 900'e patladı, düğün gününe kadar kaşlarımı almamda yasaklandı, ayrıca sevilay hanım düğüne kadar ayda 1 kere mens dönemlerimin bitiminde cilt bakımı yapmayı önerdi kabul ettim, 19 Martta gidicem sonuç istediği gibi olursa sonra gitmeme gerek kalmıcak ama ekstra bakım yapmak isterse her ay gidicem, ekstradan çıkan bu cilt bakımları ise 75 TL, ama bu isteğinize bağlı ben yaptırmayı tercih ettim, kendimi baya bi şımartıcam yani :KK1:
3 gün boyunca ban yemiştim giremedim bu süre zarfında hatice saka hanımdan da fiyat aldım, kendi yerinde yaparsa 350'ye sizin istediğiniz yere gelirse 400'e yapıyor makyajı, ayrıca anlaşmalı kuaförü tarık olgan diye bir bey, zaten çalışmalarını genelde birlikte yapıyolar çünkü adres olarak tarık beyin kuaför adresini vermiş, umarım yardımcı olabilmişimdir öpüldünüz

Canım sevindim senin adına iyi olmuş halletmişsin makyaj kuaför işini de :) Ben de gidicektim ama bu hafta havalar berbattı tunalı da uzak bana o yüzden gidemedim. En kısa zamanda gideceğim ama. Sabırsızlanıyorum gitmek içiiinnn :KK52:

X