Ankara'da Haftasonu Gidilecek Sakin Yer Azlığı :(

Kızlar ben de ank. Oturuyorum merkezde. Öyle bir yesilligin güzelliğin gul bahcelerinin içindeyim ki tirilyonla alınmaz bir yer. Ama söylemem adresim cikar ortaya.
Koye filan gitmiyorum yani.
:KK71::KK71::KK71:
alala.. bulamadım merkezde oyle bıyer ama olsun. ne mutlu sıze..
benım evın bahcesıde oyle yesıllık , güller falan filan.. kıskanmadım bilginize :KK8:

Kiz bence gunduz sicaginda bulusmayin olur bitersiniz.

Bir de ya heriften hoslanmazsan butun gun eziyet olur, ne gerek var.

Aksamustu bulusun, gunes indikten sonra. Gidin Park Caddesine ya da Tunali civarinda hos bir mekana, ya da Tunali boyunca yuruyus yapin (fazla mi romantik oldu?). Hos bir mekanda aksam yemegi yiyin, birer icki/kahve icin yeter iste. Ilk bulusma 2-3 saat yeter iste, hoslanmazsan bomba olmasin o bakimdan :))

Son düzenleme:
Kiz bence gunduz sicaginda bulusmayin olur bitersiniz.

Bir de ya heriften hoslanmazsan butun gun eziyet olur, ne gerek var.

Aksamustu bulusun, gunes indikten sonra. Gidin Park Caddesine ya da Tunali civarinda hos bir mekana, ya da Tunali boyunca yuruyus yapin (fazla mi romantik oldu?). Hos bir mekanda aksam yemegi yiyin, birer icki/kahve icin yeter iste. Ilk bulusma 2-3 saat yeter iste, hoslanmazsan bomba olmasin o bakimdan :))

çeri ya aynı şeyi ben de düşündüm hatta direkt söyledim de çok erken değil mi öğlen filan gelseydiniz gibisine, o kadar saat yol geliyorum vakit dar olsun istemedim dedi.
Açıkçası bende de aynı korku var. Daha önce başıma gelmişti öyle birşey. Biriyle görüştürmüşlerdi bir kaç sene önce. Ben kalkmak istedikçe adam zorla oturttu beni eve sinir bombası gibi dönmüştüm. İnşallah yine öyle olmaz ya :KK43:

çeri ya aynı şeyi ben de düşündüm hatta direkt söyledim de çok erken değil mi öğlen filan gelseydiniz gibisine, o kadar saat yol geliyorum vakit dar olsun istemedim dedi.
Açıkçası bende de aynı korku var. Daha önce başıma gelmişti öyle birşey. Biriyle görüştürmüşlerdi bir kaç sene önce. Ben kalkmak istedikçe adam zorla oturttu beni eve sinir bombası gibi dönmüştüm. İnşallah yine öyle olmaz ya :KK43:

O kadar saat yol ne kadar nerden geliyor bu herif kız :) kimin nesi?

ay valla öyle gezecek yer varmı ankarada
eymir ama araba girmiyor sanırım
bide giriş için kart istiyorlarmış sanırım
onu bi araştırın
bende çok istiyorum eymiri ama nasip olmadı
bu sıcaktada park bahçe çekilmezki ya

O kadar saat yol ne kadar nerden geliyor bu herif kız :) kimin nesi?

yeri söylemiyim şimdi de :KK53: 7 saat yol gelecek. bir arkadaşım vesile oldu, bir aya yakın süredir telefon ile iletişimdeyiz. adam çok pozitif ve istekli ama bende henüz öyle kıpır kıpır olma durumu filan yok. muhabbet edebiliyoruz sıkılmadan, kafalar uyuşuyor gibi ama görmeden bir fikre kapılmak istemiyorum. haliyle şu an geldiğinde ne olacak diye de korkuyorum. dönüş biletini almamış daha umarım gece almaz onu da

Bence Göksu Parkı hoş olabilir. Yada Ahlatlıbel.. =)) Seğmenler Parkı da güzel. Tunalı da olur :)

Eymirde taş evde güzel bi kahvaltı, yürüyüş yapabilirsiniz. Tam öğle sıcağı için pek fikrim yok. Tunalıda serin cafelerde oturabilir, kuğulu Park'ı dolaşabilirsiniz.
Eşimle ilk buluşmamızda da şehir dışından gelmişti sabahın köründe. Geceye kadar birlikteydik, aynen şuan senin yaşadığın şeyi yaşamıştım. Bir de o kadar erken gelmişti ki kızılaydaki yerler bile daha açılmamıştı. :KK70: ne günlerdi ya bir Şubat kışı Sabahı : D
Haa bu arada harikalar diyarı facia kötü bir fikir.
Tunalı, ahlatlıbel, eymir, Gölbaşı gidilebilir. Dikmen vadisi, harikalar diyarı, göksu kötü fikirler bence.

Göksu parkı hem yürüyüş için ideal hemde bolca cafe var. Gelmişken banada uğrayın çok sıkılıyorum ☺

yeri söylemiyim şimdi de :KK53: 7 saat yol gelecek. bir arkadaşım vesile oldu, bir aya yakın süredir telefon ile iletişimdeyiz. adam çok pozitif ve istekli ama bende henüz öyle kıpır kıpır olma durumu filan yok. muhabbet edebiliyoruz sıkılmadan, kafalar uyuşuyor gibi ama görmeden bir fikre kapılmak istemiyorum. haliyle şu an geldiğinde ne olacak diye de korkuyorum. dönüş biletini almamış daha umarım gece almaz onu da

Umarım internetten tanışmamışsınızdır gerçekten güvenilir bir arkadaşınız referans olmuştur,zira kadınların psikopatlar tarafından soğan gibi doğrandığı bir ülkede arabaya binmek ,dağa bayıra gitmek gibi bir hata yapmazsınız diye düşünüyorum..

Eymir serin olur, iyi olur.

Tunalıda bi kahvaltı, muhabet sararsa seymenlerde iki bira, gece devam edecekseniz de park caddede bi yemek üstü eğlence.

Eymirin oran girişinde ilk kafede kahvaltı ve yemek var, Gölbaşı girişindeki ilk kafe ise balık sucuk ekmek vs. Ve orda yerde oturulur. İlk buluşma için eymire gidersen TRT-oran girişindeki ilk kafayi, adını unuttum, tavsiye ederim.

Ama bence hoşlanmazsan Eymir basar. Muhabbet dönmezse sıkar. O yüzden bahçeli yada tunalıda bi yere götür, muhabet sarmazsa sağı solu izlersiniz dönene kadar :)

Bence bu sıcakta piknik yeri çok mantıklı değil.Bir de ilk görüşme için.Genel olarak çoğu yer dolu zaten. Sakin bir yer bulmak zor ama.Göksu parkıda belki olabilir.En azından kafeler var açık hava.Rahat oturabilirsiniz.

X