ankarada haremlik selamlık düğün mekanı

gzddglll

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2013
17
3
34
merhaba kızlar benim nasipse mayıs 2016 da dugunum var.İzmirliyim ve nisanlımla ıspartada yaşıyoruz hala öğrenciyiz yani ailesi akrabaları ankarada o yuzden düğünümüz ankarada yapılacak ve ne gidip gezmeye fırsatımız var nede bizim yerimize gezebilecek bi yakınımız :/ lütfennn yardımcı olun önerilerinizi bekliyorumm :))

merhaba kızlar benim nasipse mayıs 2016 da dugunum var.İzmirliyim ve nisanlımla ıspartada yaşıyoruz hala öğrenciyiz yani ailesi akrabaları ankarada o yuzden düğünümüz ankarada yapılacak ve ne gidip gezmeye fırsatımız var nede bizim yerimize gezebilecek bi yakınımız :/ lütfennn yardımcı olun önerilerinizi bekliyorumm :))
başlıkta haremlik selamlık yazıyorda o kısmı çok anlamadım düğün kadın erkek ayrı mı olucak ona göre mi mekan arıyorsunuz

Evet canim bayan erkek ayri olucak
çok uzun yıllardır hiç öyle bir düğüne gitmedim eskiden salonun ortasına perde koyarlardı ya da paravan ama bence komik oluyor o şkilde oynamalı olucaksa bayanlar için bina içinde merdivenli salonları tercih edebilirsiniz dicem ama o zamanda nasıl olucak ki benim o şekilde bildiğim bir yer yokmalesef

Simdiden hayirli olsun diyeyim :KK66: Hala tutmadiysaniz "Süleymaniye Külliyesi Düğün Salonu" 'na bakabilirsiniz. Mutluluklar :KK66:

X