İğneli Epilasyon Ankarada İğneli Epilasyon yaptırıp memmun kalanlar......

Yine en makul mantıklısı sevgi hanım gibi en azından 3.5 tl gibi bir fiyatı var şu piyasada, eli de hızlı gerçekten

yanlış anlamazsanız, bildiğim kadarıyla sizin para sorunuz yok

e para sorunu olmayan böyle insanlar var. herhangi bir ürüne veya hizmete sınırsız para dökebilecek toplumun binde birlik onbinde birlik bir kesimi hep var, isterse memleket yansın parası olacak bazı insanlar var vs...ve 80 milyonluk, nüfusu genç bir ülke için bu kesimin talebi bile 2-3 tane insanın randevularını doldurmak için yeter de artar bile

yalnız o dediğiniz büyülenmiş olma durumunu ben çözemiyorum.

ben de bilkentliyim (üstelik epey de eskiyim). kafası çalışan zengin kesim gayet rasyonel, bir hizmete hak ettiği ücreti kenislike vermeyecek çokça zengin tanırım..ama irrasyonel bir paralı kesim de var demek ki. benim de çözemediğim. benim zaten bu instagram fonomenlerine filan da kafam basmaz. okuduğum duyduğum Julia neredeyse kült olmuş bir abla...

ha bir de parası da olmayan ama bu epilasyon işini çok önemseyen bir kitle var. bu kültürel bir durum. bizde kadında bıyık çene vs vs çok çok önemli.. bizde genel olarak bakımın bazı bileşenleri dünya geneline göre daha az önemsenirken bazı bileşenleri de çok çok daha fazla önemseniyor, bunlardan en başta geleni kadınların bu kıl tüy meselesi....

bu talep oldukça normal yani.

benim bir diğer çözemediğim konu nasıl olup da bu kadar arz kıtlığı olur. şu talep ortamında. asıl bu inanılmaz. bir masrafı da yok ha. gerçekten inanılmaz.
Bu kıl tüy işi resmen kanayan yara bizler için çünkü yabancılarla özellikle sarışın tüysüz (aslında tüylü ama görünmeyen) kadınlarla kıyaslanmaktan ( kendini kusursuz adleden aşağılık erkekler tarafından) böyle aşağılık kompleksine kapıldık.Yabancıların salmış halleri(sarışın olmayanlar) hormonları normal olan bir çok Türk kadınından bin beter halbuki bunu viral videolarda daha sık görür olduk.Bizdeki bu takıntının en büyük nedeni mükemmel yaratılışlı erkeklerimiz.Kimse hastalığı yoksa bu konu bir kusur ima şaka olarak yüzüne vurulmadığı takdirde bu kadar icsellestirip hayat memat meselesi haline getirmez.Lanet olsun ki bende de takıntı halini aldı aslında kendine güveni olmayan bir pislik yüzünden.O sıralar polikistik over hastasıydım ve daha önce çıkmayan yerlerden (favori,boyun ) gibi yerlerden ince de olsa tüyler çıkmaya başladı şanslıydım kalınlaşmadan kistlerimden kurtuldum.Ama o pislik beni bu yüzden başkasıyla aldattı ve o kişiyle evlendi.Benim gibi saçma bir hikayeniz yoksa hiç icsellestirip olayı abartmayın özellikle çok ince tüyleriniz varsa sarı sarı onlar da leke kalıyo çünkü kendileri de bunu itiraf ediyolar.İnce tüyün gozenegine girmek zor olduğu için sevmiyolar işlem yapmayı genelde de gri tüyleri inceltip sarartip bitti gerek yok deyip olayı kapatıyorlar.Ben bu süreçte çok yıprandım lazere hiç bulaşmadm korkumdan e iğneli masrafı bı yana kabuğu iziydi derken çile halini aldı.Sırf bu yüzden evliliği erteliyorum o yüzden gerçekten bu işi abartıp mağduriyet yaşatanlara hakkımı asla helal etmiyorum.Kac kere mahcup olduğumu bilirim sedyeden kalkınca fiyatın zamlandigini öğrendigimde! Gerçekten yeter !

Emel hanıma bende gittim ve iz kaldı gibi.sizde son durum nedir ?

Herkese merhaba, güncel olarak Ankara'da iğneli epilasyona devam eden ve tavsiye verebilecek kimse var mı? Reklam vs. algılanmaması bakımından özelden de yazabilirsiniz

Kızlar ben bu konuyu açalı yıllar yıllar oldu. Bir zamanlar beni buranın buhran surukleyen yüzdeki tüylerim bitti. Aklıma bile gelmiyor artık tüyler üzerinden o kadar zaman geçti ki beni psikolojik olarak bir zamanlar yıpratan bu konuyu çoktan unuttum

Selamlar, ben de iğneli epilasyona başlamadan önce buradaki yorumlara bakarak ve instagramda bir öneri üzerine Sevda hanıma gitmeyi tercih etmiştim. Alnım ve bıyıklarım için 9-10 seans gittim ilk birkaç seansta alnım baya istediğim gibi açıldı, seans aralıklarım 3-4hafta arasıydı yine alnımda da çıkıyordu bu süre içinde, sorduğumda da ağda gibi sonuç beklemeyin zamanla çıkmayacak tarzında cevaplar almıştım. Ancak internette uzun araştırmalarım sonucu anladığım eğer doğru şekilde alındıysa oradan tekrar çıkmayacağı biçimindeydi. Bıyık içinse acısına dayanamadığım için kendime uyuşturucu krem aldım acısı tamamen azaldı diyemem ama en azından dayanabiliyordum ancak Sevda hanım kasıldığımı, rahat alamadığını dile getirerek beni dişçide anesteziye yönlendirdi bir kere de öyle denedim evet acı hissedilmiyordu ancak her bıyık seansında anestezi olmak bana mantıklı gelmedi krem sürerek devam etmek istedim, ancak yine bıyıkta da alınan yerlerden tekrar çıkmaya başladı. Kullanılan iğne nemectron bu arada, altın iğneye göre ucu daha kalın ve daha geç iyileşiyor bence. Bir de Sevda hanıma bence vakti bol olan gitmeli, ben gibi işe eve yetişmeye çalışanlar için öneremem. Çünkü her seansta bazen 10 bazen 15 dakika beklediğimi bilirim, vaktimin az olduğunu dile getirmeme rağmen maalesef bu konuda özenli değildi. Bu arada ben giderken 6tl idi, şimdi 7 tl olmuş. Bunu da göz önüne alarak -çünkü cidden zorlanıyordum- gitmeyi bıraktım. Bir süre daha kendime yeni yer arayışına geçtim, ancak içime sinen bir yer olmadı. Bir tanıdığımızın gittiği yer vardı ve internette de hiç yorumu yoktu gözü karartıp oraya gittim, artık ne olursa olsun modundaydım :KK70:
açık isim vermeyeceğim, çünkü internette ve da forum sitelerinde hiç yorum yok reklam olarak algılanabilir isteyene özelden söyleyebilirim. Dakikası 3.5tl bu arada. Buraya da 3 seans gittim ve seans aralıklarım vakit darlığından dolayı daha uzun. Başta alın ve bıyık çalıştık alnım artık hemen hemen istediğim gibi, tek tük birkaç yerde cıkıyor, bıyıklarımda da yine uyuşturucu kremi sürerek gidiyorum, acısı dayanabilir oluyor, alın gibi çok sık çalışılmadığı için az az çalışılıyor ancak alınan yerlerde çıkmadığı kesin, havalar sıcak olduğu için gitmiyorum şuan ama birkaç seansa biter diye düşünüyorum.

2017de başladığım iğneli sürecim hala devam ediyor ve seans olarak 50yi geçmiş bulunmakta.. Hiç işlem görmemiş yüzüme başlamıştım hemde, hormon bozukluğum pcos kist hiçbir şeyim yok. İnce Tüylerim daha da inceldi, incelen tüylerim çekildi kalınlaştı alınanlar çıktı derken yüzüm asla epilasyon yapılmış gibi değil. İzleri vs saymıyorum bile yaşadıklarımı. Bitti diyenlere cok imreniyorum hep bir ümitle bi duayla gidiyorum seansa ama sonuç aynı. Bi genç kızın en büyük isteği saçını toplamak olabilir mi? saçımı toplamayalı 4 sene oldu. Allah kimseye yaşatmasın. Bugun iğneliyi bırakma kararı aldım.Daha fazla kendimi kandırmayacağım.

İyi günler. Kusara bakmayın sizi rahatsız ediyorum. Ancak iğneli epilasyon ile ilgili yazınızı okudum. Bende aynı sorundan mağdur biriyim. Rica etsem bana iğneli epilasyon yaptırdığınız yerin bilgisini verebilirmisiniz. Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

2017de başladığım iğneli sürecim hala devam ediyor ve seans olarak 50yi geçmiş bulunmakta.. Hiç işlem görmemiş yüzüme başlamıştım hemde, hormon bozukluğum pcos kist hiçbir şeyim yok. İnce Tüylerim daha da inceldi, incelen tüylerim çekildi kalınlaştı alınanlar çıktı derken yüzüm asla epilasyon yapılmış gibi değil. İzleri vs saymıyorum bile yaşadıklarımı. Bitti diyenlere cok imreniyorum hep bir ümitle bi duayla gidiyorum seansa ama sonuç aynı. Bi genç kızın en büyük isteği saçını toplamak olabilir mi? saçımı toplamayalı 4 sene oldu. Allah kimseye yaşatmasın. Bugun iğneliyi bırakma kararı aldım.Daha fazla kendimi kandırmayacağım.

Yanlış anlama canım amacım eleştirmek değil ama sen de biraz abartıyorsun gibi geliyor bana. Emin ol senden daha fazla iğneli uzmanı gezmişimdir yani yabancı değilim iğneliye. 50 defa gitmek biraz abartı. Daha önceki mesajlarında da çok takıyordun tüylerimi görmüyorlar yapmak istemiyorlar diye bence bu kadar takma kafana. Yaşın küçükse biraz zaman geçince boşa takmışım dersin küçük yaşlarda olur öyle bire bin katmalar.

Merhana yeni guttigniz yerin telefon numarasini verebilir misiniz? Bir de hangi peelingi onerdi ben de ayni durumdayom malesef

X