Ortopedi Ankarada ortopedi doktoru arıyorum!........

gayesen_40

Guru
Kayıtlı Üye
16 Mart 2009
24
0
hihoyyythihoyyyt
merhaba arkadaşlar yardımınıza ve tavsiyelerinize ihtiyacım var annem için acilen ankarada çok iyi bir ortopedi doktoru bulmam gerek. ankara MESA ve MEDİCANA ile hekimleri hakkında görüş bildirirseniz sevinirim. ayrıca farklı hekim tavsiyelerinizide bekliyorum ortopedi dalında.:uhm::uhm:

canım ben çankaya hastanesin de çalışıyordum
orası sadece ortopedi ve kardiyoloji hastanesi
çok iyi hekimler var gitmek istersen adres ve telefon verebilirim

hihoyyythihoyyyt
cevabın için teşekkür ederim canım. çankaya hastanesinin internet sitesi şuan yapım aşamasında ulaşamadım. iletişim bilgilerini verirsen çok sevinirim, bir de önerebileceğin hekim var mı? bahsettiğim hastaneler hakkında fikrin var mı?

telefon numarasıı : 0312 426 1450
adresi Kavaklıdere Bülten Sok. No:44’de ...canıım
ben annemide kendi hastanemde hem muayene hem ameliyat ettirdim
doktorum uğğur beydi soyadıınıı şşuan hatıırlayamııyorum canıım
ama çok iyi bi doktordur tavsiye ederm ki ben annemi götürdüm dediğğim gibi

diğğer hastaneler hakkıında bibilgim yok canıım

hihoyyythihoyyyt
merhaba arkadaşlar yardımınıza ve tavsiyelerinize ihtiyacım var annem için acilen ankarada çok iyi bir ortopedi doktoru bulmam gerek. ankara MESA ve MEDİCANA ile hekimleri hakkında görüş bildirirseniz sevinirim. ayrıca farklı hekim tavsiyelerinizide bekliyorum ortopedi dalında.:uhm::uhm:

aradan yıllar geçmiş ama belki görürsünüz umudu ile yazıyorum.
iyi bir dr. bulabildiniz mi

ben ankarada yaşıyorum
Çarşamba günü Ufuk Üniversitesinde Burak Bey'e gideceğim.
Muayene olduktan sonra yazarım tekrar.
Bide diz il ilgili yine 2 dr. önermişlerdi... Çankaya Hastanesi Ortopedi den ASIM BEY ve KÜRŞAT BEY ama bunların özel muayeneleri var orda hasta kabul ediliyor bu da demek oluyor ki ilk adım da 300 tl çıkıyor cebimizden. ama sağlık neticede dr.umu bulana kadar kapılarını çalmaktan başka şansım yok

X