Doğuma Hazırlık Ankara'da Özel Hastane'lerde Yeni Doğan Bebek Kaçırılmaları ve Hırsızlıkları

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Gulcan000006

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2017
3
0
40
Herkese Merhabalar,
Tv proğramlarında sık sık karşımıza çıkan hastanelerdeki yeni doğan bebek lerin kaçırılma olayları ve bebeklerin karıştırılma olayları konusu önemli bir konu,benimde yakında İnşallah doğumumum gerçekleşecek bizde hastane arayışındayız.Bu konuda devlet hastanelerinin daha güvenlikli olduğunu biliyorum,ancak ilgi alaka konusunda özel hastane olsun istiyorum.Özel hastanelerde doğum yapan arkadaşlar bu konuda hangi hastaneler güvenli hangi hastaneler güvensiz,mesela doğum yaptığınız katta bebeklerin bulundugu odalara giriş çıkışları kontrol altında tutan,özel güvenlik tedbirleri varmıydı,yoksa elini kolunu sallayan girebiliyormuydu,bebek yeni doğduktan sonra yoğun bakıma alınırken bebeklerin karışmaması için ne gibi tedbirler alınıyor,hangi hastanede doğum yaptıysanız eksikleri fazlaları yazın ki benim gibi tereddütte kalan herkes bilgilensin.

Kardeşim öyle bi başlık atmışsın ki ankaradaki bütün hastanelerde bebek kaçırıyorlar sanki :olamaz:
Mune Mune den rica et, daha konuyla alakalı bi başlık atsın.
Hayırlı dogumlar...

X