Ankara'daki Falcılar

Bu bahar asmalı konak mıydı neydi oranın karşısındaki yerdeyse eğer ben baktırmıştım o da öyle yanında iyisin verdiği tarih az çok tuttu.. Onun birşeyleri bilmesini beklersen bilmiyor, sen anlatırsan ona göre güzel bakıyor .

arkadaşlar yeni biri yok mu? hep aynı isimler. benim acil birine ihtiyacım var. anda başarılı olsa yeter vede biraz yakın gelecek.önerilere açığım.

Evet ya hiç yeni kimse yok :) benimde baktırasım var ama... Yasemin pahalı ama suda iyi tarotta da bide kötü şeyleride dio. Ağlatıyor ama bazı kişiler para için dio sen bilirisn. Bide çakran kapalıysa açtırmaya çalşıymus ben açctramam cıkarım diosan git su 200 ama tarot 100..

cnm bu hangi yasemin eğer şu turuncudaki esmer zayıf bayansa bende çokı saçma bir şeyinin dışında çıkmadı. o dönem bana aşık olan evli saçma bir adam vardı(platonik)onun boşanacağını bildi.bu bilgide bana yaramadı. hepsi bu.

Bir fal meraklısı olarak bende tecrübelerimi paylaşmak isterim yaklaşık 2 senedir fal baktırıyorum gitmediğim falcı kalmadı ilk serüvenim SILA ile başladı ağlayarak çıktım yanından o kadar güzeldi sonra her ay gitmeye başladım bi konuda çözüm bulamayınca hemen sılaya koşuyorum hala giderim herşey çıkmaz ama beni çok rahatlatır geçenlerde çatı kafe SATI ya gittim argo bir kadın ama bildi beni şaşırtt. Sılanın boşluğunu ara ara SİNEM e gider tamamlarım ikisi benim için bir bütündür. Cidan cafe FİGEN e de gidiyordum ama geçen arkadaşıma o kadar saçmaladıki bıraktım. Yenimahalle Su Perisi KADER ona çok inanmıştım öyle şeyler söylediki dedim bu kadın hayatımı okudu ama dedikleri çıkmadı arkadaşım çok memnun ve ağlayarak çıktı yanından. Onun dışında Serhat, Tuanna, Evim cafenin tamamı, yüksel caddesindeki salak falcılar, kibela cafe Sibel, gırgır Demet, sılanın ablası Asu hepsini at çöpe

yok mu?
sinem önceleri çıkıyordu sonra sapıttı. sıla beyin okur dikkat et.bir ara bende ona çok takıldım. ama sıla iyi insandır onu tartışmam.sinemin insanlığı da yok. kibele sibel bende de fana patlamıştı.satı çıkıyor gibi olup çıkmayanlardan. su perisi bizim arkadaşlarda fena patladı. figen zaten tırt.

yine kaldık açıkta galiba. arkadaşlar artık kimse yazmıyor galiba. tecrübeli arkadaşlardan rica ediyorum birini önerebilirseniz çok makbule geçer.

Su perisine gittim fiyasko hic lafla peynir gemisini yurutuo.. tuanna bende bilemedii figen sallamasyon 6.his cafe yasemin ben kahve icin gittm bakmiom dedi ilginctr kahweye isteksiz bakti cakralarin kapali dedi fln oda fiyasko kizilay sakaryadakiler dedin gibi turuncudakilerse fiyasko.. zpeki bu sila nerde sen neyinden memnun kaldin cnm cvp bekliorum. Evim cafe özgeyi duydum ama gitmedim ?

yine kaldık açıkta galiba. arkadaşlar artık kimse yazmıyor galiba. tecrübeli arkadaşlardan rica ediyorum birini önerebilirseniz çok makbule geçer.
Yok 6.his cafe de ama pahalı gercekten. Aslında refika abla o şekilde konuşmasaydı onu kesinlikle önerirdim sana... Aradıgında ankaradan bir müşteriniziden aldım dedin mi canım..

Hep aynı kişiler ve genelde aynı yorumlar olunca kararsız kalıyosun:). Benim başka baktırdıgım yok... Benim yengem ve kardeşi kızılayda gülçe cafe varmış sakaryada çatının karşısında orda güle baktırmışlardı ondan memnun kalmıltı. Yani yengemşn kanserini ve atlatacagını demişti ama memnun kalırmısınız bilmiorum ben gitmedimm

cnm saol.bende araştırıyorum. refika nerede?

Arkadaslar simdiye kadar dedim.gibi bana fikriye nokta atislari yapti rtarih olarak harf olarak ama artik izmirde.onun disindada hep dediniz gibi ayni kisiler hele asmalikonak cafedeki adam tam yalanci atilirda okadar atilmaz..asla gitmetin werdim ben para siz wermeyin bosa figende ole superisindekinnde 1 dedi tuttu okadar bende.. o tuanna arkadasmi bilms ama beni bilemedi hic..sakaryada ezel die bi falciya gittim oda desteksiz atmasyon cafeyi hatirlamiom.ama turuncu cafeye gittim benden snra giren arkadasmla bana aynilarini solemis nerdeyse yalan bulamayinca:) durum bu bende .. bu gulay.cafeyi merak ettim cingene tarotuymus pek tawsie edilmedi bide bu silayi duyuyorum gidenler yorum istiyorum silaya:) ?? Habgi cafe nasil sizce degermi ??

S
Sılayı ben hiç duymadım nerdeymiş ki ... Gülay saçmalıyor ya ben hiç memnun kalmadım. Ondsn gitmeyin. Tuana rezalat hep birileri ölüo ama ölen yok...

Bu arada instagramda falcızöhre var oda iyi gibi ucuz olanı denemek lazım.. Arkadasım iyi tutturdu dedi hesabına atıysun bakıo sana uzunda sürüomuş falı.. Aslında keşfedilmeyi bekleyen birini bukursakncok iyi olur. :) bugün şu gülçe cafe varya orayabgiderim belki gidersem yazarım

cnm hiç gitme değmez.onun yerine evimde egeye git hiç değilse az para alıyor vede enerjisi iyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…