Ankara'daki Falcılar

eskiler zaten bilir yeniler icin yaziyorum sıla gitmeyin ani iyi guzel beyin okur yaninda şok olursun dedikleri cikmaz kardesi daha beterdir
vera sadece tatli bi kiz o kadar tuana ve kaan 50 tl yo dusursem uzulmem ikisine verirsem üzülürüm satı var simdi gundemde keske eski satı olsa catida en az 7 yilini deviriyor ama eskisi gibi degil bozdu turuncu cafe gidilecek tek kisi sibeldir soru cvpta harikadir tarotu iyidir daha once evimdeydi evimdeki özge yakin gelecekte iyidir dedikleri cikan nadir falcilardan surekli baktiririm memlunum bide irem var severim oda iyidir adini unuttugum varsa sorun soyleyimm malesef mastir yptim bu konuda paraniz bosa gitmesin

evim cafe özgeee bunun methını duydum ramazan sonrası bı gıdecegım warmı daha once giden

Ben gittim iki kez. İskambil baktırdım. ilk falında ne dediyse çıktı. İkinci falda olumlu olacağını söylediği bir konu kötüye gitmeye başladı. Gidilebilir bence.

Selamlar... Tunalı'da Çelikler pasajında Melek Hanım ve kızı varmış İlayda. Duyan, bilen, giden var mı acaba?

Kızlar ben bugün zehra ablaya gittim abidinpaşada kendi evinde bakıyor numarasını buradaki bir arkadaştan almıştım çok fal baktıran ve öyle herkesi beğenmeyen biri olarak çok beğendim tavsiye ederim

Kızlar ben bugün zehra ablaya gittim abidinpaşada kendi evinde bakıyor numarasını buradaki bir arkadaştan almıştım çok fal baktıran ve öyle herkesi beğenmeyen biri olarak çok beğendim tavsiye ederim
Ne baktırdınız ve nekadar abaktı acaba bide geçmişimi bildi gelecek ile ilgili yorum yapıyor mu :)

yine mi ? zehra arkadaşlar yorumları okuyun . bu arada ilaydayı denemiştim. beş kuruş etmez. 2 yıldır bir harfi çıkmadı.

yine mi ? zehra arkadaşlar yorumları okuyun . bu arada ilaydayı denemiştim. beş kuruş etmez. 2 yıldır bir harfi çıkmadı.
Arkadaşım her falcı herkese iyi gelicek diye birşey yok ben memnun kaldım öğlen baktırdım akşamında dediği çıktı burdaki arkadaşlarla paylaşmak istedim isteyen gider isteyen gitmez

Ne baktırdınız ve nekadar abaktı acaba bide geçmişimi bildi gelecek ile ilgili yorum yapıyor mu :)
Canım benim falcım sılaydı ondan hiç vazgeçmedim ama sıla herşeyimi biliyor artık o yüzden gitmek istemiyorum burdaki geçmiş yorumlarda zehra abladan bahsedilmiş burdaki bir arkadaştan aldım numarasını bugün gittim bir süre zehra ablayla takılırım bilemediği olmadı 50 tl ye kahve baktırdım kahveyle başla memnun kalırsan diğerlerine baktır dedi öğlen baktırdım içimi daraltan bir konu vardı rahat ol hallolucak dedi şimdi o konu halloldu çok şaşkınım:) sadece tarih vermiyor neden dedim benim tarihlerim çıkmaz dedi yakın zaman uzak zaman diye konuşuyor ben memnun kaldım gidip gitmemek size kalmış

Kizlar bende bugun Zehra ablaya su fali baktirdim. Sahaneydi :) Ozel oldugu icin detay vermiyorum ama muhtesem bir bakim yapti :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
zehra hanımın numarasini verebilir misiniz nasıl ulaşacağım kendisine bilemedim

bana da verir misiniz zehra hanımın numarasini

NEDENSE ZEHRAYI DA HEP YENİ ÜYELER ARIYOR.(KENDİSİ VEDE KIZLARI HESAP AÇINCA BÖYLE OLUR )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…