Ankara'daki Falcılar

Antalya da falcı fatma hanım varmış bu site de gördüm çok konusu geçmiş acaba numarasini biliyor musunuz

Selam kızlar gitmediğim falcı kalmasın die zehraya da baktırdım :) bence okadar denildiği gibi değil yani suan evime hiç bişey giröedi ve bana büyü vs bişey oldugunu da söylemedi. Aynı zamanda parayı atamadım bakalım atarsın seklimde ki yorunuda hosuma gitti güvenio en azından. Genel olaraknherseui bildi hatta içimden kurdugum cümleye kadar bildi diyebilirim. Gelecek ile ilgili seylerde sötledi ama duan da tabi beklemek lazım. Kosaca denenebilir. Tarot 75 tl ye baktı bu arada. Aklınızda olsun.

Selam kızlar gitmediğim falcı kalmasın die zehraya da baktırdım :) bence okadar denildiği gibi değil yani suan evime hiç bişey giröedi ve bana büyü vs bişey oldugunu da söylemedi. Aynı zamanda parayı atamadım bakalım atarsın seklimde ki yorunuda hosuma gitti güvenio en azından. Genel olaraknherseui bildi hatta içimden kurdugum cümleye kadar bildi diyebilirim. Gelecek ile ilgili seylerde sötledi ama suan da tabi beklemek lazım. Kosaca denenebilir. Tarot 75 tl ye baktı bu arada. Aklınızda olsun.

Canimm sence

Kızlar gırgır cafede demer varmıs duydunuz mu hiç.. Kuzenimin ark baktırmıs herseyi bildi demiş ama gırgır cafe rarzı olunca bilemedim

arkadaşlar merhaba ben turuncu Cafe de Venüs ve Araf’a baktırdım .çok zıt şeyler söylediler .acaba ikisi ile ilgili bilgisi olan var mı???hangisinin doğruluk payı vardır ?kafam çorba oldu

arkadaşlar merhaba ben turuncu Cafe de Venüs ve Araf’a baktırdım .çok zıt şeyler söylediler .acaba ikisi ile ilgili bilgisi olan var mı???hangisinin doğruluk payı vardır ?kafam çorba oldu

venüsü hiç duymadım ama ama arafı iyi diye duymuştum
memnun kaldın mı peki?
şuan ki durumu bilen oldu mu?

Evim cafede Özgeye gittim anlık için dedikleri çıkmadı henüz.
İrem iyiydi benim için dedikleri çıkıyordu ama sık sık baktırınca çıkmıyor maalesef. Uzun aralıklarla gitmek lazım. Eski ilişkim sarsıntıya girdiğini bile görmüştü. Aslında hala oradaysa baktırmak isterim. Bir de ege çok sevildi gibi onu da denemek isterim. Var mı bu konuda bir görüşü olan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…