Ankara'daki Falcılar

konu da yorumu olan herkese msj gönderdim umarım donus yaparlar, size bildiririm cevap yazarlarsa

bahar dediğiniz kişi nerde çalışıyor acaba

Bundan 7-8 yıl önce bahçelide bir falcıya götürmüşlerdi arkadaşlarım ilk ve en etkili deneyimim oydu. Bir kez daha gidelim dedik bir iki sene sonra ama kovulmuştu kadın sanırım yine o meselelerden. Sarışın kilolu sanırım kahküllü ve mavi gözlü idi. Numarasını da vermişti bana çünkü o kadar bildiğini görünce ağlamıştım bir hastamız vardı vefat edecek demişti 6ay sonra etti onu dediği için ağlamıştım. Ama salak kafam numarasını aradım aradım nereye koyduğumu bulamadım. Kadın tarih oldu yani.

merhaba, daha önce de söylediğim gibi benim bütün fallar patladı. En son Zehra'ya baktırdım. Kadının enerjisi çok güzel. Ama şu var beni görmeye tahammül edemeyen eski seviglim için seni ç ok seviyor, ölüyor, bitiyor dedi. Bir mucize olması lazım yeniden görüşebilmemiz için. Bugün yeniden aradım Zehra'yı. Şimdi balmayalım parana yazık biraz bekle öyle bakalım dedi. Bu tavrı çok hoşuma gitti tabii. Kendi açımdan şunu söyleyebilirim artık, fal falan hikaye seven adam zaten yanımızda olur, bırakmaz.

Kimlere baktırdın da patladı canım.kısa bi yazar mısın sana zahmet olmazsa ben yeni geldim bu foruma ama :)))

Kimlere baktırdın da patladı canım.kısa bi yazar mısın sana zahmet olmazsa ben yeni geldim bu foruma ama :)))
en başta Eylül. O kadar çok gittim ki Eylül'e... Hepsi patladı. Evim Kafeden Özge, Meryem, Sevda. Özge ve Sevda'nın ilk falları çıktı ama sonra aynı şeyleri tekrar edip durdular ve patladı. En son Zehra. İyi bir insan ama maalesef patladı. Bir mucize olamayacağına göre gerçekçi olmakta fayda var.

canım inşallah dediği olur
bana da ilk baktığı falda sana dediği gibi demişti evleneceğimizi söylemişti cidden bi tarafımla gülmüştüm şuan evliyim

canımm özge nasıl sence evim cafedeki iskambil falı cok cuydumda onu ??
ilk falı çok iyiydi. nokta atışları çoktu. söylediği şeyi verdiği tarihten önce yaşadım. daha sonra baktırınca aynı şeyleri tekrar etti fakat olumlu dediği şeyler olumsuz sonuçlandı. bir kere gidilir yani.

aranızda yok mu ya yıldızname baktıran ve öneren birileri
Gitmez miyim hiç :) tabiki gttim. Su ünlü deniz erin die bi kadın var ona gittim ama degemz aslında ilk baktırdıgımda bildi genel olarak herseyi ama daha sonra baktırdıgımda hep aynı seyleri söyledi ve hiç.çıkmadı diyebilirim. Yıldoznamede iyi biri olırsa baktırmak isterim bende. Bubarada ınstagramda falcızöhre var onada fena değil diolar bi bak istersen :)

falcızöhre ismini çok mu aramış ya

Sozde asmalibahcemi aamalikonakmi nereyse gittim orda bi adam bakti bana bide aksam die 70tl bakti haspam sozde aksam guzelligi.. ya 1tanesimi cikmaz tutmaz inanin faladdin daha ii bildi ondan sanal falci faladdin .. o yuzden yildiZname baktirmadimda kahve ve tarotta enson cidan cafe figene gittim fiyasko ondan once 6.his cafe yasemine gittim kahwe fali dio gittim isteksizce bakti cocuklara bakiorum.bn bu fali tarzinda konstu cakralarinnkapali dedi acilmasi lazim dedi .. ensonki gittim 2tanesi oydu yakin arkadasim war o enson ewimdeki egeye bide masaldaki sonere gitti ege ii fena deildi denenebilir die konsrk sonere yorumsuz zamanini beklioz :)

canım nuriyi mi diyorsun asmalıkonakta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…