Ankara'daki Falcılar

ya arkadaşlar şu baharın dedikleri çıkıyor mu? arefe öncesi baktırdım.patlarsa iki güne patlar.çıkarsa da çıkar. buradan bir arkadaşa özelden sordum. çıkıyor dedi. başka baktıran var mı ?

arkadaşlar merhaba ben turuncu Cafe de Venüs ve Araf’a baktırdım .çok zıt şeyler söylediler .acaba ikisi ile ilgili bilgisi olan var mı???hangisinin doğruluk payı vardır ?kafam çorba oldu

Ben her ikisine de baktırdım. Aref hiç ama hiçbir şeyimi tutturamadı. Venüs baya iyiydi. Verdiği tarihler çıkmadı ama onun dışında çok şeyi bildi. Tarih vermeden söylediği şeyleri yaşadım. Birebir isim bile verdi onların çıkmasına gerçekten çok şaşırdım. Önemli bi konuda nisan ayı için tarih vermişti ama tutmadı

kahve mi bakıyor canım?

Bende gittim.turuncuya araf bakti sanirimm misir asilliydi yani 40tl goturdum cope attim geldim dieyimm turuncuda bide bi baskasina baktirmistik orda o bayanin adini unuttumm onunde tek dedi sey tuttu.. evim cafedeki egeyede yakin arkadasim gitti baktirdi.. tuanna war bide oda ilginctir bi arkadasmda tutturdu bnde tutturamadi bi baska arkadasimdada tutturamadi.. simdi evim cafe ozgeyi duydum iskambilde bi ona baktirmak istiorumm ask acisi cektim icin..arastiriom paso bide cilveli cafede biri varmis bahar heralde oda bnde o ikisi arasindayimm ???

Verdikleri tarihler tutuyor benim kinde ama olaylar çok zıt .olayın olmasına daha bir ay var .ancak doğruluk bi ay sonra çıkacak (bekle dur :)))

merhaba derin bende antalyada yaşıyorum sana CVp gelmemiş ama baktırdın mı fal hiç ??
buldun mu güzel falcı benimlede paylaşırmısın

Duymamistim ben hicc .. sasirdim ama.nasil ulasilcak ki antalyadaki bayanaa ?? Cilveli bahara giden warmi yani baharmi oZgemii ???

Özgenin iskambil,falı cok kısa sürüo bahar daha uzun,sürüo ona göre gidin,ve geniş soru sorabiliyosunuz.. Tuana ya sakın gitmeyin saçmalıo cnkü. Heo ölüm kenzül arş duası aynı seyler. Harfler tutuuor ama iyise kötütse aklındaki kişiye yorusyu . Tek soru sorcaksan su,para 2 sorı sorcaksan su oara sacma sapan sey bahara git daha iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…