Ankara'daki Falcılar

kızlar dikmen de Yasemin diye bi falcı varmış önerir misiniz , numarası olan varsa bana gönderebilir mi , bi de eylül nerde bakıyor onun da nosu varsa gönderen olursa çoook mutlu olurum

selam kızlarrr. 9 eylül pazar günü arkadaşımla hadi falcıya gidelim eğlence olsun dedik.EBRU ALEV diye yalanci düzenbaz bir kadına gittik bana kahve+tarot 50 tl arkadaşıma su falı baktı 100 tl haram olsun.cafeden çıktıktan sonra ikimizede aynı şeyleri söylediğini anladık.iki kardeşli kim? iki isimli kim? eğitimci yönetici kim? batın böldende ağrılar var...e a harfli kim? sabahları yorgun uyanıp karışık rüyalar görüyosun.. gibi biton aynı cümle :SSS tam birrr fiyaskoooo sakınnn paranız boşa gitmesin. haa bu arada bu forumu takip ediyormuş inşşş görür bu yazdıklarımı!!! Türkiye 1.si falcıyım ben diyo bi de...para tuzağı resmen.

sankiii o arkadaşın benim harammm olsun

cidden gözleri korkunççç :18: '' Şimdi bana böyle dediler,şöyle işaret ediyorlar...'' gibi diyip o gözlerle birleşinceee haa bi de bacaklarını aç otur olayı eklendiğinde tam filmlik...

cidden gözleri korkunççç :18: '' Şimdi bana böyle dediler,şöyle işaret ediyorlar...'' gibi diyip o gözlerle birleşinceee haa bi de bacaklarını aç otur olayı eklendiğinde tam filmlik...

Göz diyince aklıma bahçelideki Gülbaşak geldi bir de. O da tutturmuştu gözlerime bak diye. Tabi aldığı tepkiye göre devam edecek ya. Baktım ki hiç alakası yok söylediklerinin hiç tepki vermedim. Sinirlendi falan. Senden çok kötü enerjiler alıyorum dedi. Ben de bakma o zaman diyince para vermeden gidicem zannetti ki 'yok yok şimdi geçti' dedi:)
Ona da haram olsun verdiğim para...

yasemın hnm adresını vermen mumkunmu yada numarasını cok acıl resmen bunalımdayım gıtmedıgım falcı kalmadı neredeyse

bugun sonunda gidebildim caramel kafedeki leyla hanıma 30tl.lik fal baktırdım kahve ve tarota.hemen hemen hayatımı döktü ve ileriye yönelik olarak ikiz cocugumun olacagını söyledi.devlet dairesinden bi teklf gelecegni söyledi.cıktıgım inasanla dün kavga ettik bitti demişti leyla hanımda bunun havalandırmıssın ve sakın sakın onun peşine gitme aramasını bekle elinden kacıracagını bildigi için bu şekilde davranıyo sana dedi. ayrılık olmadıgını söyledi.ve son olarak falımda tavuz kusu cıktı dileginin kabul olucagını söyledi.

Gelelim yolda gecerken beni tesadüfen asmalı konagın elemanı aklımı celdi ismine kadar söyleyecek dedi o derece bakıyo dedi bende dayanamadım orayada girdim ve helin hanımla tanıstım.oda kagıda ismimi ve burcumu yasımı yazdı.nekadar terstende olsa erkek arkadasımın adına kadar bildi.aynısını bu bayanda söyledi devlet dairesine gireceksin bu sene kesin dedi.evlilik gözüküyo önümüzdeki yıl ve senin ikiz cocugun olucak dedi.oda üstüne gitme sevgilinin dedi ve 7persembe sonra iyi haber gelicek dedi. 13 kasım senin için önemli dedi.beyaz ve mavi renklere dikkat et ugurlu renklerin dedi. nazar var sende dedi. birde kenzulü arş suresini 41 gün günde 1 kez oku dedi.perşembe aksamı yada cuma günü ismi azam duasını 7 kere oku dedi. p ile baslayan bir günde sevgilin seni arayacak dedi.yüzük gözüküyo falında dedi ve 7tane soru sor dedi.bunada 20tl ödedim. birde su falına baksam daha ayrıntılı olur dedi ama bende bu dediklerin cıksın hemen gelicem su falına baktırcam dedim bakalım dedikleri çıkıcakmı:18:

Son düzenleme:

selammlar bu karamel kafe nerdeydi cnm yaa bulamadımm ben dün bi türlü tarif edebilir misin yerini :)

arkadaşlar arkadaşım bir falcıya gitmiş su perisi kafede kader hanım çok beğenmiş
isim olarak söyledi diyorr.. harf diilde direk isim söylemiş :) siz gittiniz mi önerir misiniz??
çok merak ettim bende gidicem yarın... gene anlatırımm ben gidince size deneyimimi..
giden varsa yorumunu yazabilir mi??

bende gitmiştim zamanında sölediklerinin hiç biri çıkmadı gitti paracığım o kadar para veriyorsun sadece 3 soru sor diyor manyakmıdır nedir canım ne isterse okadar sorarım zaten bir dahada gitmedim kızılayda çok falcıya gitmişimdir ama birazda fal frekans işi son zamanlarda arada bir karanfil de simit bahanedeki hülya hanıma gidiyorum ve şimdilik çok memnunum diğer gittiğim falcılara göre %80 daha iyi diyebilirim önceden rukiyeye giderdim son zamanları zırbalamaya başladı vede insanlardan kaçar oldu paraya doymuş diğer falcılar gibi

Leylanın dedikleri çıkarsa yazar mısın şekerim , ben de onun dedklerini heyecanla bekliyorum. :)

Bence Rukiye hem bize hem kendine yazık etti, eskiden ne güzel bakardı şimdi %50 bakıp %50 sallıyor. keşke eski günlerine dönse, hep ona giderim walla. geçen yıla kadar ankaradaki en iyi falcı oydu bence.

bende bu hafta caramel cafede leyla hanıma gitti 10liralık baktırdım bana da ikizin olacak devletten bir kağıt sevinci alacaksın dedi :)))))) ablamla birliklte asmalı konakta mehtaba gittik ve mehtabı öneririm çok doğal bir kadın ve bence iyi bakıyor

yazılanları okuduktan sonra anladım ki herkese aynı şeyleri söylüyor.bana da ikiz çocuklarımın olacağını,2 erkek arasında kalacağımı,eski sevgilimin eri döneceğini ve devletten bir kağıt alacağımı söylemişti.bu gibi şeyleri okuyunca her defasında kendime çok kızıyorum.yasemin hanıma gidip de falı çıkan yok mu arkadaşlar?

Kızlarrr bu ara bende taktım kafayı gitmek istiyorum.. Kimi önerirsiniz ? Nereye gidebilirim? Yardımcıı olursanız sevinirim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…