Tüp Bebek Merkezleri ankaradaki merkezlerr

hangisini önerirsiniz

• gen-art kadın sağlığı

OY: 4 17,4%
  • maya tüp bebek merkezi

OY: 4 17,4%
  • centrum tüp bebek merkezi

OY: 3 13,0%
  • ankalife tüp bebek merkezi

OY: 0 0,0%
  • anatolia tüp bebek merkezi

OY: 9 39,1%
  • özel ankara tüp bebek merkezi

OY: 3 13,0%

• Ankete Katılan
    23

..ELCHIN..

bal oğlum****bal kızım
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2008
6.147
36
38
arkadaşlar bu ayın sonunda nasip olursa tüp bebek merkezne başvurmaya karar verdik lütfen bana yardımcı olun ankarada olacak iyi veya kötü tüm fikirlerinizi bildirin aklinialirimsmile dr ve hemşirelerin ilgisi hijyen tabiki ve para konusunda hadi gelin yardımcı olun bana olumunekankayizsmile

ben ankara tup bebeke olmustu agustps ayında sonuc negatıf amam yıne denemeyecegız ve aynı yere gıdıcem dr cem bey ve coook memenunum

ben kasım 15 de gen-art aysun hn.da denedim.asla denemem.ne klinikten nede dr.umdan asla memnun kalmadım.bu 4.denememdi.asla önermiyorum.tedavimin sonucunu öğrenmek için bile aramadılar.aysun hn.a tedavi sürecinde bile ulaşamadım.çok anlattı için çok şey bildiğini düşündürüyor insana ama başaramadı.10.gün kan değerim 10 çıktı dış gebelik olmasından şüphelendim ama 1 gün sonra yani kurban bayr.1.günü kanamam geldi kimyasal gebelik geçirebilirdim ama ne aradılar ne sordular bende aramadım.gerçi hiç bir merkez negatif i aramaz.....

teşekkür ederim arkadaşlar cevaplarınız için sanırım anatolia yı düşünücem ciddi ciddi bakalım neler olacak

baskent üniverstesi dr hulusi bülent zeyneloğlu giden varmı arkadaşlar nasıl bi doktor iyimi lütfen bi bilgi verin oraya gitmeyi düşünüyoruz ama aklım çok karışık

slm bende hrs hastanesinde denedim en son aralık ayında labaratuarı çok iyi bi araştır istersen Dr.umda muazzez Öztürk ondanda memnunum 6.tüp bebek için tekrar ona gideceğim

baskent üniverstesi dr hulusi bülent zeyneloğlu giden varmı arkadaşlar nasıl bi doktor iyimi lütfen bi bilgi verin oraya gitmeyi düşünüyoruz ama aklım çok karışık

Ben gittim canım çok memnun kaldım Dr bayılıyorum ve çok seviyorum benim bir kızım vardı ama sonra olmadı 2 kere aşılama yapıldı sonra. Tüp bebek ve kızım 2 yaşına girdi bi arkadaşım çok Dr araştırmış karşısına Hulusi bey çıkmış yarın tüp bebek yapılacak işin ilginç yanı onun da bir kızı var benim büyük kızla aynı yaşta hiç düşünme derim hemşireler çalışanlar hepsi çok

selam..merkez kararı çok önemli..ben 4 denememi de ankarada yapmış biri olarak kesinlikle anatoliayıyı tavsiye etmiyorum..çünkü 3 denemem de orda yapıldı ve 3 negatife rağmen herhengi bir araştırma veya değişik bir uygulama yapmadılar..4.denemem gen-artta oldu ve farkı kesinlikle gördüm..daha tedaviye başlamadan destekleyici birçok vitaminler kullandırıldı,çeşitli testler yapılarak ona göre tedaviye başlandı...ha sonuç pozitif mi değil..ama ankara düşünseydim 5.denememi de genartta yapacaktım..ama sanırım istanbulu deneyeceğim..kısacası ankarada sadece iki merkez biliyorum ve gen artı öneriyorum.şahsen anatolia benim için tam bir zaman kaybıydı..tabi son kararı verecek olan sensin..Rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah...

şimdi farkettim..konuyu 3 sene önce açmışsın arkadaşım..seçeceğin merkeze çoktaaaaaannn karar vermişsindir bile :KK1::KK1::KK1:

slm bende hrs hastanesinde denedim en son aralık ayında labaratuarı çok iyi bi araştır istersen Dr.umda muazzez Öztürk ondanda memnunum 6.tüp bebek için tekrar ona gideceğim

Ben gittim canım çok memnun kaldım Dr bayılıyorum ve çok seviyorum benim bir kızım vardı ama sonra olmadı 2 kere aşılama yapıldı sonra. Tüp bebek ve kızım 2 yaşına girdi bi arkadaşım çok Dr araştırmış karşısına Hulusi bey çıkmış yarın tüp bebek yapılacak işin ilginç yanı onun da bir kızı var benim büyük kızla aynı yaşta hiç düşünme derim hemşireler çalışanlar hepsi çok

hayırlısı canım inşallah herşey isdediğin gibi olur. Dr iyi oldugunu duymak içimi rahatlattı bizde Hulusi beye gitmeyi düşünüyoruz inş ii sonuç alırız hepimiz

X