Ankaralı hatunlar neredesiniz??

asabirella

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2013
1.929
974
Güzel şehrimin güzel kızları nerdesiniz? tüm iller var bir tek güzel ankaram yok:KK20: haydi toplaşalım :KK55:

Merhaba benim cocugum 3.5 aylik Mert'im.Ankaradayiz yasit olabilecek ailelerle tanismayi cok isterim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba ; ben de ankara da nım...yeni üyeyim ama uUn zamandır kk nın takipçisiyim...artık bu güZel guruba katılmam gerekiyordu..:)

Pattywoman

Merhaba ; ben de ankara da nım...yeni üyeyim ama uUn zamandır kk nın takipçisiyim...artık bu güZel guruba katılmam gerekiyordu..:)

Pattywoman

Merhaba bende yeni uyeyim, telefonlara yukleyince kolay oldu ama pc deki gibi netlik yok sayfalarda... Cocugunuz var mi ?

Merhaba bende yeni uyeyim, telefonlara yukleyince kolay oldu ama pc deki gibi netlik yok sayfalarda... Cocugunuz var mi ?

Merhaba..ben de tlf.na yükledim böyle daha pratik ..çocuğumu sormuşsunuz bir oglum var 17 yaşın da..

Pattywoman

Sizin de var sanırım Allah cümlemizin çocuklarını bağışlasın..Başlı başına ergenlik zor:)

Pattywoman

kızlar merhaba :)) eger ankaradaysanız bir sorum olacak yarın ankara ya gidiyorum. hava durumu yağmurlu galiba, benim sorum şu, uzun botlarımı giysem çok mu garip olur yoksa baharlık babet spor ayakkabısı falan mı giysem bilemedim uzun botları giyiyomusunuz :))

kızlar merhaba :)) eger ankaradaysanız bir sorum olacak yarın ankara ya gidiyorum. hava durumu yağmurlu galiba, benim sorum şu, uzun botlarımı giysem çok mu garip olur yoksa baharlık babet spor ayakkabısı falan mı giysem bilemedim uzun botları giyiyomusunuz :))

ne istiyosan giy gardaş biz kımseye tip tip bakmayız öyleee:KK39::KK39::KK39:

:)) canım hamileyim topukluları giyemiyorum bide mugladan geliyorum öle herkesler bot giyiyo sa yazlık dolaşmim :)) uzun botlada öle garip olmim diye yahu :)) taktım biraz kafaya :pP

:)) canım hamileyim topukluları giyemiyorum bide mugladan geliyorum öle herkesler bot giyiyo sa yazlık dolaşmim :)) uzun botlada öle garip olmim diye yahu :)) taktım biraz kafaya :pP

yok yok olmazsın en rahat hangısıyle olucaksan onu gıy ama bot gıymenı tavsıye ederım bugun cok yagmur yagdı buraya yarında yağabılır:13:

X