Ankara’ya gitmem lazım ama ailem

suzanna32

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2018
6.517
7.439
Merhaba ben 22 yaşındayım ve üniversite mezunuyum Bir kursta kabin memurluğu eğitimi alıyorum baştan demişlerdi Ankara’da sınav var diye bende anneme söyledim tamam dedi geçiştirdi şimdi sınav tarihi geldi 12sinde söyledim. Laf saydı babana sor dedi.. babam annem arkamda olmaz ise izin vermez genç kız başına diye başladı nasıl kalacaksın orda dedi. Durumları çok iyi bugüne kadar bir kere tatile götürmediler tek tatilleri köye gitmekti. Eskişehir’e gittin izin verdim diyor 2 sene önce tur ile akşam dönüşlü gittim. Kocaman kızım babama nasıl sorucam bilmiyorum 90 kiloydum kabin memuru olmak için 15 kilo verdim eylülden beri ve hedefim 10 kilo daha o kadar azim ediyorum işte bulamadım burda en azından sertifika alıcam ama işte gitsem huzursuz gideceğim ne yapmam lazım

DÜZENLEME : izin aldım :) herkese teşekkür ederim

Son düzenleyen: Moderatör:
Tatile, eğlenceye gitmekle bu bir değil ki. Bu senin kariyerin için gerekli izin alıp verme durumu olmamalıydı baştan.
Bunun keyfi olmadıgını iş için bir mecburiyet olduğunu anlat. İşsiz bi dünya genç var. Onların arasına katılmanı mı istiyorlar?

anneni ikna etme imkanın yok mu başka türlü olmayacak gibi öğretmenevinde kalırsın yani orası güvenilir olur annene bunu desen izin verebilir belki

Onların arasındayım zaten tüm akrabalar bana acıyarak bakıyor ama param var internetten satış yapıyorum. Fakat ömür boyu satış yapamam. Bilmiyorum babama nasıl söyleyeceğim

anneni ikna etme imkanın yok mu başka türlü olmayacak gibi öğretmenevinde kalırsın yani orası güvenilir olur annene bunu desen izin verebilir belki
Öğretmenevinde öğretmen olmayanlar kalabiliyor mu

Maddiyatla vurun ailenizi
Kabin memuru maaşlarını duysunlar o zaman kendileri yollar sizi

evet kalabiliyor arayıp sor bir gitmeden önce yer var mı diye
Anladım. Aslında kursun oteli vardı ücretsiz kalacaktım ama bilmiyorum annemle konuşacağım izin vermezlerse sormadan gideceğim bugüne kadar hayatımı hep zindan ettiler ama bu sefer yok

Evet arkadaş doğru söylemiş, öğretmenevinde kalabilirsin, birde gazı üniversitesi uygulama oteli var. Orayı araştır. Sınav hangi semtte ?

Kabin memuru olursanız dünyayı gezeceksiniz değil Ankara? Böyle izin alarak nasıl olacak o?
Mesleğim olsa maddiyatım olsa bu evde bir Saniye durmam ki asla dinlemem... sorun üniversite mezunu bir işsiz olmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…