Ankara’ya gitmem lazım ama ailem

Sürekli görüntülü konuşuruz vs deyip ikna edin . Atanamadığınıza üzüldüm gerçekten. Branşınız neydi ? İnşallah her şey gönlünüzce olur . Benim babam da cimridir bana karşı . Bana yaptığı tüm harcamaları tek tek geri ödettirdi bana . Bizimkiler de maddi açıdan iyiler ama dediğin gibi yemezler , gezmezler , harcamazlar . 5-6 yılda bir umreye giderler o kadar .
Bir kuzeniniz sizinle gelsin , hem beraber gezer tozarsınız .

Ole sey mı olur.Anne işim bıtınce gelıcem zaten 2 gun ara ıle sınav var deyın .Kımsenız yok mu orda .Şaka gıbıler ya.
Maalesef yok. Arkadaşlarım var ama söylesem daha çok delirir. Ben bu gece konuşucam

Anaokulu. Aslında mesleğimi sevmiyorum çocuklar beni boğuyor onların zorlaması ile okudum babam benden asla para almaz ama vermezde. Ona göre kadından almak karaktersizliktir. Babam deist onuda yapmaz köyünde kimse yok her sene oraya götürür gelmek istemeyince dünyayı dar eder bize. Kuzenlerim ise hepsi küçük en büyüğü benim

Sen tartışmaya girmeden bunun lüks değil zorunluluk olduğunu anlat senin ekmek kapın olacak herşeyi denemelisin

Allah kurtarsın hepımızı .Aıle hayatını etkılıyor.Sonra bı bakıoruz onlar gıbı olmuşuz

Allah kurtarsın hepımızı .Aıle hayatını etkılıyor.Sonra bı bakıoruz onlar gıbı olmuşuz
Maalesef evet ailem durumu iyi bana iyiler ama eski kafalılar ve her zaman millete göre davranırlar aman o ne der kafasında

İş güç için bile izin almak durumunda kalmak zor iş. Çalışmaya başlarsan ne olacak? Sürekli şehir belki ülke değiştireceksin. Ailenle etraflıca konuş.

İş güç için bile izin almak durumunda kalmak zor iş. Çalışmaya başlarsan ne olacak? Sürekli şehir belki ülke değiştireceksin. Ailenle etraflıca konuş.
İşe girsem bir şey demezler.. şuan ekonomik özgürlüğüm olmadığı için sorun maalesef

Yalnız göndermek istemiyorlarsa biri gelsin o zaman. Sınav sonuçta

Ama bu sınav yani, sınava göndermeyeceklerse neden kursa gönderdiler o zaman.
Annenizi alin karşınıza bu sınava girmeyi cok istediğinizi ve işinizin artılarını anlatın. Gittiğiniz zaman güvenli yerde kalıp, görüntülü arama yapacaginizida ekleyin. Hâlâ izin vermezlerse birlikte gideceğiniz kimse yok mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…