Ankisiyete

esk50

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2024
28
4
25
Arkadaslar bazen aklımı kaybedicekmişim gibi his geliyor kafa karışıklıgı yaşıyorum şizofren olmaktan korkuyorum degişik saçma sapan iç sesi oluyor ankisiyetedenmi yaa

Arkadaslar bazen aklımı kaybedicekmişim gibi his geliyor kafa karışıklıgı yaşıyorum şizofren olmaktan korkuyorum degişik saçma sapan iç sesi oluyor ankisiyetedenmi yaa

Ailenizde benzer bir hastalık geçmişi var mı? Bazı psikiyatrik hastalıklarda aile geçmişi önemli oluyor. En doğrusu bir doktora danışmanız.

6 yıldır anksiyeve panik atak ile yaşıyorum, bir çok kez sizin gibi kesin aklımı yitiricem dedim ama hiç birşey olmuyor merak etmeyin zamanla alışırsınız

İlacınıza devam edin tabi mutlaka ama meditasyon da size çok iyi gelir. İsterseniz mesaj atarım size.

Evet bende yaşıyorum bu belirtileri ama hiç birşey olmuyor aklınızı kaybetmiyorsunuz çok zor bir durum Allah yardımcınız olsun

İlac kullanin kullanip gecmiyorsada doktora danisin dozunu yukseltsin bu oyle bir hastalikki insanin akliyla oynuyor resmen.Ben artik kendimi avutmayida ogrendim kendi kendime sakin ol hic bir sey olmayacak diye teskin ediyorum.Eger bu dusunceleri cok onemsemezseniz cabuk geciyor.Ama acaba delirirmiyim diye dusundukce daha cok kontrolu kaybedersiniz

Bende kendimi avutuyordum aslında güzel gidiyordu kalbim agrısı beynim döndü derken sürekli bir hastalık düşüncesi ilaclarda beyni uyuşturuyor işde içincede pnik atak oluyorum içmeyincede
İlac kullanin kullanip gecmiyorsada doktora danisin dozunu yukseltsin bu oyle bir hastalikki insanin akliyla oynuyor resmen.Ben artik kendimi avutmayida ogrendim kendi kendime sakin ol hic bir sey olmayacak diye teskin ediyorum.Eger bu dusunceleri cok onemsemezseniz cabuk geciyor.Ama acaba delirirmiyim diye dusundukce daha cok kontrolu kaybedersiniz

X