Anksiyete Anksiyete Ağrıları- Panik Atak

Ayaz6565

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2023
335
18
25
Merhaba ben 9 aydır anksiyete ile savaşıyorum iyiyim kendi çabalarım ile anksiyete ile yaşamayı öğrendim fakat vücut ağrıları beni atak yaşamaya götürüyor resmen. Mesela sol kol göğüs sırt omuz ağrıları beni mahfediyor sizdede bu durum varmı? Hemen herşeyi kalp krizine bağlıyorum ben

nerden biliyorsunuz alamadığımi online terapi alıyorum 🥺
İlk defa bu soruda denk gelmedik hanımefendi, başka bi site de olmak üzere sizin her sorunuza denk geldim. Online terapi alsanız aylardır kol ağrınızı kalp krizine bağlayan durumda olmazdınız. Tepkiyi kişisel almayın lütfen, sadece üzülüyorum durumunuza panik atak anksiyete ömürden ömür götürüyor, en büyük dileğim bunu atlatmanız.

İlk defa bu soruda denk gelmedik hanımefendi, başka bi site de olmak üzere sizin her sorunuza denk geldim. Online terapi alsanız aylardır kol ağrınızı kalp krizine bağlayan durumda olmazdınız. Tepkiyi kişisel almayın lütfen, sadece üzülüyorum durumunuza panik atak anksiyete ömürden ömür götürüyor, en büyük dileğim bunu atlatmanız.
Teşekkür ederim ama sadece bunu kullanıyorum ben başka site yok Online terapi alıyorum ama ayda 1

Bu anksiyete internet yüzünden yayılmıyorsa ben de bir şey bilmiyorum. Önceden insanlar ne yan şehirde olanı bilirdi, ne de tvde bu cinayetler vardı.
İnsanlara bazı şeyleri sadece korku filmlerinde olur sanıyordu.

Merhaba ben 9 aydır anksiyete ile savaşıyorum iyiyim kendi çabalarım ile anksiyete ile yaşamayı öğrendim fakat vücut ağrıları beni atak yaşamaya götürüyor resmen. Mesela sol kol göğüs sırt omuz ağrıları beni mahfediyor sizdede bu durum varmı? Hemen herşeyi kalp krizine bağlıyorum ben
Ben ilaç kullanmaya başladım ağrılar gitti.

Anksiyete genel bir durum oldu maalesef ki. Terapi de sihirli değnek değil. Kendinizde bu sorunun temelini bulmaya çalışın. Elinizden geleni yapıyorsunux ayda bir terapiye gidiyorsunuz da bu süreci daha kolay atlatacaksınız.

X